TJ Sokol Město Touškov z.s.

oficiální web sportovních aktivit Města Touškova

Dorost U16 - U19

 

Všechny výsledky podrobně naleznete na stránkách FAČRu

soutěž: Krajská soutěž dorostu sk. A

věková kategorie: U16-U19

BRANKÁŘI
Dan
Prášek
 
ročník: 2003
 
Jan
Pecl
 
ročník: 2000
   
 
OBRÁNCI      
Jakub
Turek
 
ročník: 2002
Luboš
Syrovátka
 
ročník: 2000
 
Viktor
Mathejzlík
 
ročník: 2002
Jakub
Jedlička
 
ročník: 2001
Adam
Jelínek
 
ročník: 2001
Patrik
Havel
 
ročník: 2002
Petr
Ferenčík
 
ročník: 2002
Martin
Wagner
 
ročník: 2001
Matěj
Bohm
 
ročník: 2001
 
ZÁLOŽNÍCI
Václav
Vojan
 
ročník: 2002
Martin
Wagner
 
ročník: 2001
Ondřej
Šlechta
 
ročník: 2000
Jan
Pajer
 
ročník: 2002
Jan
Bělohlav
 
ročník: 2003
Pavel
Mašek
 
ročník: 2003
Jiří
Balek
 
ročník: 2001
Vladimír
Remeš
 
ročník: 2000
Lukáš
Vojtěchovský
 
ročník: 2000
 
 
ÚTOČNÍCI
Pavel
Končický
 
ročník: 2003
Tobiáš
Janovský
 
ročník: 2002
Jakub
Čekan
 
ročník: 2002
Lukáš
Balačín
 
ročník: 2003
 
Roman
Pařízek
 
ročník: 2003
Marek
Bartůněk
 
ročník: 2000
           
REALIZAČNÍ TÝM
Lukáš
Hodek
 
hlavní trenér
Václav
Walzer
 
asistent trenéra
Ondřej
Karbusický
 
vedoucí týmu
 
tréninky:  úterý a čtvrtek, od 17:30hod do 19:00hod
  středa (bránkářský trénink), od 18:00hod

Historie týmu:

2018/2019   Krajská soutěž dorostu
hlavním trenérem je Lukáš Hodek, asistent trenéra Václav Walzer
2017/2018   Krajský přebor staršího a mladšího dorostu   6. místo (st. i ml. dorost)
hlavním trenérem je Lukáš Hodek (starší dorost) a Filip Beneš (mladší dorost)
2016/2017   Krajská soutěž dorostu
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
2015/2016   Městský přebor mladšího drostu
trenér Pavel Foltýn byl přeložen k B-týmu, nově jmenovaný trenéři Aleš Wagner a Martin Považan, poprvé nebude smíšený dorost, ale mladší dorost
2014/2015   Krajská soutěž dorostu   3. místo
trenér Zdeněk Synáč ukončil svoji činnost a tým přebral Pavel Foltýn
2013/2014   Krajská soutěž dorostu   9. místo
trenér Zdeněk Synáč, Radim Bouzek na svoji žádost ukončuje činnost

2012/2013   Krajská soutěž dorostu   10. místo
trenéři Zdeněk Synáč a Radim Bouzek

2011/2012   Sdružený přebor dorostu   1. místo
trenéři Zdeněk Synáč a Radim Bouzek

2010/2011   Městský přebor dorostu   3. místo
trenéři Zdeněk Synáč a Radim Bouzek
2009/2010   Městský přebor dorostu   2. místo
trenéra Václava Humla nahrazuje Zdeněk Synáč, zůstává Radim Bouzek
2008/2009   Městský přebor dorostu   9. místo
trenéři Václav Huml a Radim Bouzek
2007/2008   tým není přihlášen do žádné soutěže

trenér
2006/2007   tým není přihlášen do žádné soutěže
trenér
2005/2006   Městský přebor dorostu   7. místo
trenér

2004/2005   tým není přihlášen do žádné soutěže
trenér

2003/2004   tým není přihlášen do žádné soutěže
trenér
2002/2003   Okresní přebor dorostu   6. místo
trenér Vladimír Nosek

2001/2002   Okresní přebor dorostu
trenér Vladimír Nosek