TJ Sokol Město Touškov z.s.

oficiální web sportovních aktivit Města Touškova

A-tým

 

Všechny výsledky podrobně naleznete na stránkách FAČRu

Články o A-týmu

soutěž: I.B třída, sk.C

BRANKÁŘI

MARTIN 
PROCHÁZKA
 

MARTIN
BENEŠ
 
       
 
OBRÁNCI      
ROMAN
VOITH

PAVEL
FOLTÝN

ANDRÉ
ŠIMICE
JAKUB
PAPEŽ

ADAM
MEZERA 
PETR
SLIVONĚ

JAN
LENK
  
 
ZÁLOŽNÍCI

LUKÁŠ
HODEK


IGOR
MOMOTOV
 

ONDŘEJ
KARBUSICKÝ
 

PETR
ČECHURA
 

PAVEL
VYŠATA

TOMÁŠ
FLEISSIG
 
TOMÁŠ
HRADECKÝ 
   
 
ÚTOČNÍCI

MATĚJ 
BOUZEK
 VLADIMÍR
NOSEK

JAKUB
ANDĚL
 

MATĚJ
ŠŮLA
               
REALIZAČNÍ TÝM
MIROSLAV
ŠIML

HLAVNÍ TRENÉR

RADEK
PAPEŽ

ASISTENT TRENÉRA
JAKUB
VINŠ

VEDOUCÍ TÝMU
  
JIŘÍ
KRBEČEK

TRENÉR BRANKÁŘů
 
tréninky: pondělí (koordinačně/kondiční trénink), od 18:30hod
  úterý a čtvrtek (fotbalový trénink), od 18:00hod do 19:30hod
  středa (bránkářský trénink), od 18:00hod

Historie týmu:

2018/2019   1.B třída
hlavní trenér Miroslav Šiml, asistent týmu Radek Papež, vedoucí týmu je nově Jakub Vinš
2017/2018   1.B třída   3. místo
hlavním trenérem se stává Miroslav Šiml, vedoucí týmu je Zdeněk Pašek
2016/2017   1. A třída   15. místo (sestup do 1.B třídy)
trenér Jaroslav Urbánek, vedoucí týmu Zdeněk Pašek, dne 18.3. 2017 rezignuje na svoji pozice trenér Jaroslav Urbánek, dočastně vede tým Pavel Foltýn st., ale po 5 kolech se týmu ujímá Miroslav Šiml
2015/2016   1. B třída   1. místo (postup do 1.A třídy)
trenér Mgr. Vlastislav König, vedoucí týmu Zdeněk Pašek. Po skončení sezóny na svoji žádost ukončuje trenérskou kariéru Mgr. Vlastislav König
2014/2015   1. B třída   8. místo
trenér Luděk Šilhánek, 15.1. 2015 Luděk Šilhánek rezignoval na svoji pozici trenéra A-týmu. Tým převzal Mgr. Vlastislav König a vedoucí týmu se stává Zdeněk Pašek
2013/2014   1. A třída   16. místo (sestup do 1.B třídy)
trenér Petr Dobrý. VV nahrazuje v zimě trenéra Petra Dobrého a nově tým povede Luděk Šilhánek
2012/2013   1. A třída   12. místo
trenér Radek Votípka. Po rezignaci dne 24.4. 2013 jaro dotrénuje Petr Dobrý
2011/2012   1. A třída   14. místo (baráž - výhra nad Rakovou 5:1 a 6:4)
trenér Petr Komanec byl 7.11. 2011 nahrazen Milanem Marešem - trenér byl 25.6. 2012 odvolán
2010/2011   Fincentrum krajský přebor   15. místo (sestup do 1. A třídy)
trenéra Kamila Bártu nahrazuje dne 15.4. 2011 Stanislav Kamarýt, který u týmu dlouho nevydržel a byl nahrazen Petrem Komancem
2009/2010   Krajský přebor mužů - PUMA   5. místo
trenéra Milana Mareše nahrazuje Kamil Bárta
2008/2009   Krajský přebor mužů   5. místo
trenér Milan Mareš
2007/2008   Krajský přebor mužů   6. místo
trenér Milan Mareš
2006/2007   Krajský přebor mužů   2. místo
trenér Milan Mareš
2005/2006   Krajský přebor mužů   9. místo
trenér Milan Mareš
2004/2005   1. A třída   4. místo (baráž - výhra nad Chlumčanama)
trenér Milan Mareš
2003/2004   1. A třída   5. místo
trenérské duo Josef Felgr a Jan Hodinář nahrazuje 19.4. 2004 Milan Mareš
2002/2003   1. B třída   2. místo (baráž - výhra nad Malesicema)
trenéři Josef Felgr a Jan Hodinář
2001/2002   1. B třída   x. místo
trenéra Milana Černého nahrazují v zimě trenéři Josef Felgr a Jan Hodinář
2000/2001   1. B třída   10. místo
trenér Rudla Petr