A-tým letní příprava 2018

Přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově, 19.8. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK Smíchov   3:7 (2:2)
branky: Nosek, Anděl, Bouzek (pen.)
sestava: Procházka, Papež, Hradecký, Šimice, Voith, Bouzek, Fleissig, Momotov, Čechura, Vyšata, Nosek
střídání bylo hokejové: Mezera, Šůla, Anděl, Karbusický,Foltýn
hodnocení: Výsledkově i herně opět tým propadl! V úmorném vedru nikdo nechtěl běhat a soupeř nebyl líný na krok a zasloužene vyhrál.

Přátelské utkání (odehráno ve Zdemyslicích, 11.8. 2018):
FK Zdemyslice - TJ Sokol Město Touškov   3:9 (1:5)
branky: 2x Anděl,2x Momotov, 2x Bouzek,2x Slivoně, Fleissig
sestava: Procházka, Voith, Lenk, Hradecký, Foltýn,Momotov, Čechura, Vyšata, Bouzek, Fleissig, Anděl
střídání bylo hokejové: Šůla, Slivoně
hodnocení: Na velmi kvalitní trávě bylo vidět parádní utkání, hodně gólů a hlavně pěkných gólů. Celý zápas byl v naší režii a konečně se nám dařila kombinace po zemi. Krásné akce a střely, bylo znát že je soupeř o nějaké to patro níže než náš tým.

Přátelské utkání (odehráno ve Všerubech, 7.8. 2018):
SK Všeruby - TJ Sokol Město Touškov   6:2 (4:0)
branky: Mezera, Hodek
sestava: Beneš, Slivoně, Lenk, Hradecký, Fleissig, Voith, Mezera, Momotov, Hodek, Karbusický, Anděl
střídání bylo hokejové: Vyšata, Foltýn
hodnocení: Utkání, které se nepovedlo nikomu, velmi špatný výkon od všech.

Přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově, 5.8. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - FK Žákavá   3:3 (2:1)
branky: Mezera, Hodek, Anděl
střídání bylo hokejové: Vyšata, Foltýn, Čechura
hodnocení: Po náročném soustředění se odehrálo velmi kvalitní utkání. Velmi dobrý výkon předvedl domácí golman Beneš.

Letní soustředění na Hracholuskách
Dny 1.-5.8. se uskutečnilo herní soustředění na Hracholuskách, k tréninku se používalo hřiště v Pňovanech. Celé soustředění nás doprovázelo velmi vysoké teploty kolem 30 stupňů. I přesto se zvládlo 9 tréninkových jednotek a tradiční turnaj v nohejbale, který vyhrál Adam Mezera s Ondrou Karbusickým. I přes velmi náročné teplotní podmínky se uskutečnilo velmi kvalitní soustředění a trenéři doufají v kvalitní přípravu na novou sezónu.

Přátelské utkání (odehráno v Rakové, 28.7. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín Plzeň U18   4:4 (3:2)
branky: Čechura, Momotov, Nosek, Šůla
sestava: Procházka, Papež, Lenk, Fleissig, Voith, Čechura, Mezera, Momotov, Foltýn, Hodek, Nosek
střídání bylo hokejové: Vyšata, Šůla, Touš
hodnocení: Do utkání se šlo v novém rozestavení a to 4:2:3:1, v zápase se ukázalo vše co se ještě bude muset vypilovat a doladit. Ve velkém vedru se i tak odehrálo velmi kvalitní utkání a to jak ze strany naší tak i ze strany mladých kluků z Petřína.

Letní soustředění na Zelené Lhotě
Dny 19.-22.7. se uskutečnilo běžecké soustředění na Zelené Lhotě. Tentokrát nebyla taková účast jako posledně, ale i tak jsou trenéři se soustředěním spokojeni.
Seznam hráčů na soustředění: Jakub Papež, Matěj Bouzek, Pavel Foltýn, Pavel Vyšata, Jakub Anděl, Ondřej Karbusický, Jan Lenk, Tomáš Fleissig, Martin Procházka
trenéři: Miroslav Šiml, Radek Papež