TJ Sokol Město Touškov z.s.

oficiální web sportovních aktivit Města Touškova

Zimní příprava 2019

ZPĚT

A-tým opět absolvuje zimní soustředění na Zelené Lhotě (Šumava). Ve dnech 23.1.-27.1. se soustředění zúčatnil: Roman Voith, Igor Momotov, Pavel Foltýn, Jan Lenk, Andy Šimice, Pavel Vyšata, David Kolářský, Ondřej Karbusický, Vladimír Nosek,Lukáš Hodek, Jakub Anděl, Tomáš Fleissig a Matěj Bouzek. Trenér Miroslav Šiml a kuchař Pavel Foltýn st. Každodenní popis soustředění nalezne níže:

foto - viz odkaz     

videa - viz odkaz     

Ve středu 23.1. byla účast 6 hráčů: Roman Voith, Igor Momotov, Pavel Foltýn, Jan Lenk, Andy Šimice a Pavel Vyšata. Po příjezdu se na chatě zaposilovalo a po večeři se celá banda vydala do bazénu v Klatovech. Bohužel se už přijelo pozdě a tak se regenerace musí odložit na čtvrtek.

Ráno se začíná klasicky výklusem v 7:30h, dopolední trénink se běží kolem Nýrské přehrady (cca 11km). Po obědové pauze se mužstvo přesouvá do Hojsovky, kde na nás čeká cca 30cm sněhu, běhy v poly a závody na bobech. Večer si ještě zaposilujeme a hurá do bazénu. Ve večerních hodinách se k týmu přidává David Kolářský, Tomáš Fleissig, Ondřej Karbusický, Vladimír Noseka a Lukáš Hodek.

V pátek to samé ranní výklus před snídaní. Dopoledne si to nasměrujeme výklusem ze Zelené Lhoty do Hojsovky (cca 10km). Odpoledne to trochu změníme a dáme si kratší trénink a z vytrvalosti přejdeme na výbušnost. A po večerním posilování opět do bazénu a sauny do Klatov. Zde se k Nám přidává Matěj Bouzek a Kuba Anděl.

V sobotu vyjedeme autama do Hojsovky, zde si dáme cca 3km v 50cm sněhu a závody v bobování. Odpoledne se uskuteční III. ročník Touškvského biatlonu, který ovádne Roman Voith. Večer opět regenerace a koštování místní višnovice.

V neděli dopoledne si jedeme vyklusnout do Hojsovky, dát závody na bobech a po obědě a úklidu chaty vyrážíme k domovu.