TJ Sokol Město Touškov z.s.

oficiální web sportovních aktivit Města Touškova

Mistrovské utkání TJ Holoubkov

ZPĚT

Čekal nás další zápas z řadi důležitých a hlavně nutných 3 bodů. Až na jednu akci z úvodu zápasu si hosté nic nevytvořili. A nás nastartovalo špatné rozehrání hostujícího brankáře v 17 minutě. Foltýn využívá zaváhání a jdeme do vedení 1:0. Následně se v 10 minutách trefuje 2x Anděl po nahrávkách Voitha a poločasový výsledek je 3:0. I přesto že hra nebyla ideální a stále se tam nachází chyby zápas držíme pevně v rukách.
Začátek druhého poločasu začal výborně, hned ve 46 minutě se z dálky trefuje Kolářský a po dalších 2 minutách využívá nahrávky od Anděla a vedeme 5:0. Zbytek zápasu se už pouze dohrál a znaší strany to byl koncert zahazovaných šancí.
V dalším zápase jedeme na Slovan a tam opět musíme potvrdit naše postavení v tabulce a snažit se urvat další 3 body.

ODKAZ NA FOTO ZE ZÁPASU

Utkání hodnotí Matě Šůla: Po úvodních našich šancí na začátku zápasu, měli pár nebezpečně vypadajicich akci i hosté. Po úvodním našem gólu se ale zápas začel vyvíjet jednoznačně a po hezkých golech bylo skóre po poločase 3:0. Po změně stran jsme dvěma rychlými brankami potvrdili vedení. Po těchto brankách a vystřídaní několika hráčů se hra vyrovnala. Hosté se snažili hrozit z protiútoků ale naše obrana je včas zastavovala. I my jsme měli golové příležitosti ale díky nemohoucnosti v koncovce se stav nezměnil z konečných 5:0

TJ Sokol Město Touškov - TJ Holoubkov    5:0 (3:0)
branky: 2x Anděl, 2x Kolářský, Foltýn
sestava: Procházka, Voith, Lenk, Šimice, Papež, Vyšata (45 min.), Hodek (67min.), Mašek (60min.), Kolářský (60 min.), Anděl, Foltýn
střídání: Beneš, Slivoně (67 min.), Fleissig (45 min.), Hradecký (60 min.), Šůla (60 min.)