Mistrovské utkání TJ Sokol Malesice

Na derby do Malesic se jelo s tím, že chceme vyhrát a dostat se do čela tabulky.
Hned na začátku zápasu se nám podařilo vstřelit gól po rohovém kopu. V davu lidí se nejlépe zorientoval Hodek a v 5 minutě se vedlo 1:0. Druhý gól ve 25 minutě přidal Vild a ve 31 minutě si srazil po rohu míč do brány domácí hráč. Zbytek poločasu byl v naší režii a tak se šlo do kabin s vedením 3:0.
Do druhého poločasu se nastoupilo docela vlažně! Nejdříve hned přišla jedna šance domácích, kterou soupeř špatně zakončil, ale v 56 minutě využil domácí tým protiútoku a korigoval na 1:3. To ale bylo vše, zbytek zápasu byl jednoznačně v naší režii. A i přesto, že se ozívalo v ochozech dejte jim 10. skóre se zastavilo na čísle 8. Celý zápas náš tým dominoval a byla vidět na klukách chuť a odhodlání jít za vítězstvím. Škoda jen slabších 10 minut ve druhém poločase, jinak bych musel říct, že to byl výborný výkon. :-) Výkon byl dobrý, ale musíme stále makat, jak v zápasech tak na tréninku.

Utkání hodnotí Michal Mašek: Na půdu Malesic jsme dorazili s vědomím, že v případě výhry se posuneme do čela tabulky a podle toho také vypadal náš vstup do zápasu, kdy jsme se brzy dostali do vedení a i po zbytek zápasu jsme už byli lepším týmem. Dobře jsme fungovali v obraně a zároveň jsme si vytvořili velké množství šancí, kdy většině předcházely, řekl bych, hodně povedené akce, které snad potěšily i skupinu fanoušků, která nás přijela podpořit. Věřím, že dobrý výkon potvrdíme i v následujících kolech a budeme se víkend po víkendu přibližovat našemu cíli. Now, I see fire inside the mountain. I see fire, burning the trees...

TJ Sokol Malesice - TJ Sokol Město Touškov     1:8 (0:3)
branky: 2x Vild, Nosek, Karbusický, Hodek, Mezera, Foltýn, vlastní
sestava: Procházka, Voith (61 min.), Hodina, Šimice, Foltýn, Hodek, Karbusický (82 min.), Mašek (74 min.), Vild,
Nosek, Mezera

střídání: Pecl, Lenk (82 min.), Papež (61 min.), Fleissig (74 min.)