Mistrovské utkání TJ Sokol Malesice

Čekalo se vyrovnané utkání a to se také potvrdilo. Převážně se hrálo o střed hřiště a pokud už měl někdo šanci bylo to po chybě druhého týmu.
Skóre otevřel po chybě domácích Jakub Anděl. A když hostující tým do poločasu pouze nastřelil břevno šlo se do kabin za stavu 1:0.
Druhý poločas začal chybou mladého beka Slivoněho, kterému se nepovedla malá domů a jeho záměr vystihl hostující útočník a sám na golmana vyrovnal na 1:1. To samé se ale odehrálo i na druhé staně a tak za 5 minut posílá do vedení domácí opět Jakub Anděl. Hra byla stále vyrovnaná a bohužel v 70 minutě po našém pasivním bránění před velkým vápnem hostující tým vyrovnává. Do konce zápasu se už nic neodehrálo a tak se šlo na penalty.
Výhra alespoň na penalty byla zasloužená. Ale už nyní musíme myslet na další zápas v Rakové a opět musíme bodovat pokud se chceme udržetvprvní pětce tabulky.

ODKAZ NA FOTO ZE ZÁPASU

Hodnocení utkání Jakubem Andělem: Z naši strany dobře odmakaný zápas. Určitě jsme zlepšili bojovnost než v předchozích dvou utkáních. Myslím si, že zápas byl vyrovnaný remíza je tedy spravedlivá a při penaltovém rozstřelu jsme měli o trošku více štěstí takže dva body bereme. Teď se musíme dobře připravit na další zápas do Rakové kde budeme chtít naplno bodovat.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Malesice     2:2 (1:0), P.K.: 6:5
branky: 2x Anděl
sestava: Procházka, Voith, Lenk, Šimice, Slivoně (80 min.), Fleissig, Karbusický, Mašek, Foltýn (71 min.), Kolářský (56 min.), Anděl
střídání: Beneš, Šůla (80 min.), Papež (56 min.), Hodek (71 min.)