Mistrovské utkání TJ Slavoj Mýto "B"

Tento zápas se mi hodnotí velice těžce. Jak by sem to popsal, po celý zápas jasně dominoval domácí tým. Bohužel zrovna na nás si zachraňuící Mýto vzalo na zápas i několik posil z A-týmu a bylo to znát.
Hned na začátku zápasu chyboval u rohového praporku Mezera a dotírající útočníci trestají první individuální chybu. Ve 12 minutě chybuje Foltýn na půly hřiště a nikdo není schopen zastavit protiútok a prohrává se 2:0. Za 5 minut snižuje Anděl po tresném kopu co zahrává Karbusický. Ale to je z naší strany do konce zápasu vše. Slapší chvilku si domácí tým vybírá ke konci utkání, ale co my nedokážeme proměnit, tak borci z Mýta ano.
Rozdíl v zápase byl v rychlosti, práci s balonem, agresivitě a komunikaci na place. A tak výsledek 10:1 je velmi krutý, ale ukázal vše, na čem musíme zapracovat pokud uvažujem hrát o třídu výš.

Hodnocení utkání Tomášem Hradeckým: Opět sme trpěli spíš na naše individuální chyby než, že by si soupeř vypracoval nějakou vloženou šanci. Ano sice byli posílení hráči z A týmu, ale to bych jako výmluvu naší prohry nepoužil. Bylo to poznat jedině na středu hřiště kde se nám je nedařilo přehrát a tak sme museli nakopávat dlouhé míče. Ke konci zápasu sme měli nějaké náznaky ale vždy to zazdila špatná finální přihrávka nebo koncovka.

TJ Slavoj Mýto "B" - TJ Sokol Město Touškov     10:1 (6:1)
branky: Anděl
sestava: Procházka, Voith, Lenk, Mezera (56 min.), Papež, Šimice, Karbusický, Fleissig, Foltýn (59 min.), Anděl (56 min.), Hodek (75 min.)
střídání: Beneš, Vyšata (56 min.), Kolářský (56 min.), Šůla (75 min.), Hradecký (59 min.)