Mistrovské utkání TJ Sokol Plasy

Do druhého domácího zápasu se šlo s vědomím, že hrajeme proti týmu, který má stejné ambice jako my a to je postup.
Začátek zápasu byl v celku vyrovnaný a ani jeden tým neměl navrh. Hrálo se poměrně slušné utkání s mnoha šancemi. Škoda, že z našich nekolika šancí nedokážeme proměňovat alespoň polovinu. Skóre otevřel Vild ve 13 minutě a byla to jeho druhá trefa ve druhém utkání za sebou a budeme doufat, že mu to vydrží. Bohužel ve 28 minutě bylo vyrovnáno po nedůsledném bránění při autovém vhazování a následném špatném vrácení se na vlastní polovinu. Ve 36 minutě přišel klíčový okamžik a to červená karta pro hostujícího hráče.
V druhém poločase se čekalo, kdy soupeř odpadne a budeme jen navyšovat skóre. Bohužel opět přišlo na řadu zahazování jedné čance za druhou. Klid přišel až gólem v 71 minutě, kdy se trefil hlavou Nosek. A do konce zápasu ještě přidal jeden gól Vild a skóre pečetil navrátilec po zranění Karbusický.
Odehrálo se velmi náročné utkání a já jsem rád, že se to zvládlo a pojedeme domácí 3 body potvrdit do Malesic.

Utkání hodnotí Jan Vild: Zápas nám opět ukázal některé věci na kterých ještě musíme pracovat a snažit se být mnohem produktivnější. Zakončení nás stále trápí a zahazujeme šanci za šancí, ale i přesto si myslím, že zápas jsme zvládli po týmové stránce dobře a je zase dál na čem pracovat a od čeho se odrazit, jít za cílem který jsme si dali. Pro mě to jsou první 3 body v Touskově, za které jsem moc rád, a celkový dojem z kluků jakou mají chuť do fotbalu, mi dává jistotu, že jdeme správnou cestou. Jen musíme dál pracovat a zlepšovat se. Ještě chci poděkovat divákům pro které se vlastně fotbal hraje a těším se na další zápas.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Plasy     4:1 (1:1)
branky: 2x Vild, Nosek, Karbusický
sestava: Procházka, Voith, Hodina, Lenk, Foltýn, Hodek (66 min.), Fleissig (52 min.), Šimice, Vild,
Nosek (78 min.), Mezera

střídání: Beneš, Kolářský (66 min.), Papež (78 min.), Karbusický (52 min.)