Mistrovské utkání TJ Čechie Příkosice

Soupeř z Příkosic je pro nás velmi nepříjemný. Bohužel na tohoto soupeře neumíme zahrát. Styl jejich fotbalu nám vůbec nesvědčí. Čekal se boj o každý metr na hřišti.
Začátek zápasu byl v naší režii, po střele Karbusického do břevna zakončil Kolářský a od 10 minuty vedeme 1:0. Po zbytek prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal a na malém hřišti střídala šance šanci.
Na začátku druhého poločasu skvěle našel Vild Mezeru, ale ten nedokázal dostat míč do branky a přidat klid na kopačky. A tak v 70 minutě, po ztrátě ve středu hřistě, využili domácí rychlého přechodu a vyrovnali na 1:1. Do konce zápasu přišlo ještě několik šancí, ale skóre zůstalo 1:1. Na penalty si věříme a taky všechny proměňujeme. Pecl dvě chytá a tak vezeme 2 body.

Utkání hodnotí Pavel Foltýn: Do Příkosic jsme přijeli s tím, že jsme tu v posledních dvou zápasech neuhráli ani bod. Na tamním malém hřišti jsme se rychle ujali vedení. Bohužel nás trápilo množství nepřesností v kombinaci. Na začátku druhého poločasu jsme mohli soupeři několikrát odskočit na rozdíl dvou branek, bohužel jsme své šance zahazovali jako na běžícím páse. Domácí nás za to z ojedinělé šance potrestali a vyrovnali na 1:1. Do konce zápasu uz žádná branka nepadla, takže přišel na řadu penaltový rozstřel. V něm jsme zaslouženě ukořistili bonusový bod.

TJ Čechie Příkosice - TJ Sokol Město Touškov     1:1 (0:1),P.K.: 2:4
branky: Kolářský
sestava: Pecl, Papež, Hodina, Šimice, Foltýn (88 min.), Momotov (79 min.), Karbusický, Hodek, Vild,
Kolářský (70 min.), Mezera

střídání: Lenk (70 min.), Vyšata (88 min.), Fleissig (79 min.)