Mistrovské utkáníTJ Čechie Příkosice

I přesto, že nebyla ideální sestava prohráváme zápasy individuálníma chybama. Velmi dobrý zápas odehrál David Vrba, který se na plac za A-tým postavil po 3 letech. Utkání dobře zhodnotil Honza Lenk.

Hodnocení utkání Honzou Lenkem: Do zápasu jsme šli v hodně kombinované sestavě, kdy z různých důvodů chyběla zhruba polovina týmu. I tak bychom si se soupeřem ze spodku tabulky měli poradit. Bohužel nás celé jaro a i tento zápas trápí velké množství laciných ztrát, k tomu nabalené individuální chyby, které soupeři ihned trestají a my se zároveň na každý gól strašně nadřeme. Teď je potřeba důstojně dohrát soutěž a připravit se na novou úspěšnější sezónu.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Čechie Příkosice     2:4 (1:2)
branky: Anděl, Vrba
sestava: Beneš, Pecl (55 min.), Lenk, Mezera, Hodek, Vyšata, Šiml (45 min.), Fleissig, Böhm (45 min.), Anděl, Vrba
střídání: Šůla (45 min.), Pajer (45 min.), Karas (55 min.), Foltýn