Mistrovské utkání TJ Sokol Raková

V dalším domácím zápase k nám přijel soupeř z Rakové a očekávalo se kvalitní utkání se silným soupeřem.
Hned v 9 minutě poslal domácí do vedení střelec Vild. V 25 minutě Raková vyrovnala po individuáních chybách. Naštěstí do poločasu domácí opět poslal do vedení Vild. Vedení 2:1, ale velmi špatná předvedená hra.
Do druhého poločasu se toho moc nezměnilo, hra byla stále špatná, ale alespoň přišlo několik šancí. A opět kámen úrazu, z několika šancí se proměnila pouze malá část, 2 góly přidal Karbusický a jeden Kolářský. Do dalšího zápasu se musíme vrátit k naší hře a stále pracovat na proměňování šancí. Pozitivní je výhra a udržení se v čele tabulky, ale z
klamání nad předvedenou hrou a ještě zranění Noska.

Utkání hodnotí Jan Pecl: První poločas nám nevyšel úplně podle představ když jsme neproměnily spousty šancí a po našem prvním góle přišel i vyrovnávací gól od soupeře. Naštěstí se nám povedlo dát ještě gol těsně před poločasem na 2:1 a tudíž jít do šatny s větším klidem. Druhý poločas už byl lepší při kterém nedošlo ani k nějakému většinu ohrožení naši brány a proměnilo se i více šancí, ale i přesto by to chtělo do budoucna zapracovat na lepším zakončení našich šancí a lepší komunikaci na hřišti. To vše ale přijde časem. Teď hlavně dal pokračovat ve výhrách a minimálně se udržet v čele tabulky.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Raková     5:1 (2:1)
branky: 2x Vild, 2 Karbusický, Kolářský
sestava: Pecl, Papež, Hodina, Šimice, Foltýn, Fleissig (57 min.), Karbusický, Mašek (69 min.), Vild (79 min.),
Nosek (41 min.), Mezera

střídání: Šůla (79 min.), Vyšata (69 min.), Momotov (57 min.), Kolářský (41 min.)