Mistrovské utkání Slovan Pzeň 1910

Utkání postrádalo uplně vše co fotbal potřebude. Dalo by se toho napsat hodně, ale opět bych se opakoval. Mrzí mě zranění Romana Voitha a pak Pavla Foltýna. Další lehčí zranění se snad vyléčí během týdne. Dokud nás nebude fotbal bavit a nebudeme hrát s chutí bude těchto zápasů více.

Hodnocení utkání Petrem Slivoně: Na zápas jsme jeli pro 3 body, jenže na hřišti to tak nevypadalo. Nedokázali jsme si nahrát a naše nejnebezpečnější šance byly střely z dálky, které neměli přesnost ani razanci. Soupeř udeřil z 6 protiútoků a bylo po zápase.

SK Slovan Plzeň 1910 - TJ Sokol Město Touškov     6:1 (2:1)
branky: Šimice
sestava: Procházka, Voith (13 min.), Lenk (45 min.), Šimice, Papež, Vyšata, Karbusický, Fleissig, Foltýn (36 min.), Anděl, Kolářský (64 min.)
střídání: Beneš, Hradecký (45 min.), Slivoně (13 min.), Šůla (64 min.), Havel (36 min.)