TJ Sokol Město Touškov z.s.

oficiální web sportovních aktivit Města Touškova

Mistrovské utkání TJ Tatran Třemočná

ZPĚT

Tento zápas se bude hodnoti velice snadno. Chybělo zde od hráčů vše!! Letošní nejhorší výkon podzimu. Bohužel takto se fotbal hrát nedá a pokud si chceme udržet první místo, musíme začít makat opět na 120%!! Prohospodařit vedení 2:0 je velký luxus a 2 body je pro nás málo. Doufejme, že takto špatný výkon se už nebude opakovat.
Jediné pozitivní je, že i když hrajeme velmi špatně podařio se nám dát 3 branky a v penaltách pokračume ve 100% bilanci.

Utkání hodnotí Igor Momotov: Tenhle zápas bych nejraději ani nerozebíral podrobně. V prvním poločase nás trápilo snad všechno. Nebyli jsme schopni si nahrát na dva metry, ani hodit přesný aut na nohu. Jediná pozitivní věc byla, že z jedné šance jsme dokázali dát branku. Druhý poločas byl o něco lepší. Zlepšila se komunikace na hřišti, ale stejně to není pořád ono. Vedení dvou branek jsme zahodili a soupeř bohužel vyrovnal na 2:2. Utkání skončilo 3:3 a na řadu přišel penaltový rozstřel, ve kterém opět vítězíme. Myslím si, že to byl od nás nejhorší výkon od začátku sezóny.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Tatran Třemošná     3:3 (1:0),P.K.: 3:1
branky: 2x Vild, Foltýn
sestava: Procházka, Papež (70 min.), Hodina, Lenk, Foltýl, Momotov (53 min.), Karbusický, Hodek, Vild,
Kolářský (52 min.), Mezera (45 min.)

střídání: Pecl, Šimice (70 min.), Vyšata (45 min.), Mašek (53 min.), Nosek (52 min.)