Mistrovské utkání TJ Tatran Třemočná

Tento zápas se bude hodnoti velice snadno. Chybělo zde od hráčů vše!! Letošní nejhorší výkon podzimu. Bohužel takto se fotbal hrát nedá a pokud si chceme udržet první místo, musíme začít makat opět na 120%!! Prohospodařit vedení 2:0 je velký luxus a 2 body je pro nás málo. Doufejme, že takto špatný výkon se už nebude opakovat.
Jediné pozitivní je, že i když hrajeme velmi špatně podařio se nám dát 3 branky a v penaltách pokračume ve 100% bilanci.

Utkání hodnotí Igor Momotov: Tenhle zápas bych nejraději ani nerozebíral podrobně. V prvním poločase nás trápilo snad všechno. Nebyli jsme schopni si nahrát na dva metry, ani hodit přesný aut na nohu. Jediná pozitivní věc byla, že z jedné šance jsme dokázali dát branku. Druhý poločas byl o něco lepší. Zlepšila se komunikace na hřišti, ale stejně to není pořád ono. Vedení dvou branek jsme zahodili a soupeř bohužel vyrovnal na 2:2. Utkání skončilo 3:3 a na řadu přišel penaltový rozstřel, ve kterém opět vítězíme. Myslím si, že to byl od nás nejhorší výkon od začátku sezóny.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Tatran Třemošná     3:3 (1:0),P.K.: 3:1
branky: 2x Vild, Foltýn
sestava: Procházka, Papež (70 min.), Hodina, Lenk, Foltýl, Momotov (53 min.), Karbusický, Hodek, Vild,
Kolářský (52 min.), Mezera (45 min.)

střídání: Pecl, Šimice (70 min.), Vyšata (45 min.), Mašek (53 min.), Nosek (52 min.)