Přátelské utkání TJ Keramika Chlumčany

Jako generálku před novou sezónou přijel do Touškova tým z Chlumčan, loni obsadil 4. místo v I.B. třídě.
Bohužel hned začátek utkání ukázal, že to pro Nás bude opět tréninkové tempo. Do 20 minuty to bylo 4:0 a od té doby se zápas pouze dohrával.
Bohužel není co hodnotit, v zápase byla vidět jednoznačná naše dominance a soupeř nás nedokázal prověřit. Ve druhém poločase pečetil Nosek hatrick a uzavřel svoje střelecké konto v přátelských zápasech na 9 gólech. Trenéři budou nyní jen doufat, že střelecká forma týmu vydrží, vyhnou se nám zranění a kluci se budou opět bavit fotbalem!

Utkání hodnotí Adam Mezera: Tentokrát nás prověřil soupeř z Chlumčan. Celý zápas jsme udávali tempo hry, nicméně nedostatky se našly. Výsledek mohl být ještě vyšší kdyby se nám povedlo proměnit více šanci, každopádně s výkonem jsem spokojen líbí se mi chuť do hry, mnoho podařených kombinaci po zemi a celkový přístup k zápasu a tréninku. Doufám, že to vydrží celou sezónu a fotbalem budem bavit nejen sebe, ale i diváky, trenéry a hlavně nás. Chtěl bych poděkovat všem za hojnou účast, za nasazení a chuť.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Keramika Chlumčany     8:0 (4:0)
branky: 2x Nosek, 2x Vild, 2x Mezera, Kolářský, Fleissig
sestava: Pecl (45 min.), Voith, Hodina, Lenk, Foltýn, Fleissig (60 min,), Momotov (45 min.), Vyšata (45 min.), Vild, Nosek (60 min.), Mezera
střídání: Beneš (45 min.), Kolářský (45 min.), Šimice (45 min.), Šůla (60 min.), Mašek (60 min.)