Přátelské utkání FC Rokycany U19

První přátelské utkání proti ligovému dorostu Rokycan, by jsem zhodnotil jako dva velmi rozdílné poločasy.
První poločas měl v sobě všechno co chceme předvádět v letošní sezóně. Nasazení, aktivita, bojovnost jeden za druhého a i díky soupeři velmi nadstandratní tempo hry. Škoda jen, že nás opět trápila koncovka. Místo vedení 2:1 to klidně mohlo být 5:1, ale góly dal pouze Nosek a šance zahazoval Vild a Mezera. I přesto jsem byl s výkonem v prvním poločase velmi spokojený.
Do druhého poločasu se udělalo několik změn a hned to bylo znát. Do rozjetého rychlíku ani jeden střídající hráč nenastoupil dobře a k tomu se přidalo i to, že několik hráčů nenavázalo na první poločas a to odpovídá i výsledku druhé půle 5:0. Druhý poločas byl přesně ve znamení celého loňského jara, nekoncetrovatelnost, zbytečné hádání a jeden nebojoval za druhého. Bohužel s tímto, se ještě musíme vypořádat a hráče naučit jezdit po zadku 90 minut ať je výsledek jakýkoliv.
Myslím si, že první poločas ukázal že to půjde, ale cesta to bude ještě dlouhá a náročná.

Utkání hodnotí Jan Lenk: První přátelák v nové sezóně se dvěma rozdílnými poločasy. V tom prvním byl převedený výkon hodně slušný a zodpovědný, škoda jen neproměněných šancí. V tom druhém už hodně docházeli síly a soupeř ukázal kvalitu.

FC Rokycany U19 - TJ Sokol Město Touškov     6:2 (1:2)
branky: 2x Nosek
sestava: Beneš (45 min.), Hodek, Hodina (45 min.), Lenk, Foltýn, Momotov, Fleissig (60 min.), Mašek (45 min.), Vild, Nosek (45 min.), Mezera
střídání: Procházka (45 min.), Šůla (45 min.), Pecl (45 min.), Vyšata (45 min.), Bartůněk (60 min.)