TJ Sokol Město Touškov z.s.

oficiální web sportovních aktivit Města Touškova

Přátelské utkání FC Rokycany U19

ZPĚT

První přátelské utkání proti ligovému dorostu Rokycan, by jsem zhodnotil jako dva velmi rozdílné poločasy.
První poločas měl v sobě všechno co chceme předvádět v letošní sezóně. Nasazení, aktivita, bojovnost jeden za druhého a i díky soupeři velmi nadstandratní tempo hry. Škoda jen, že nás opět trápila koncovka. Místo vedení 2:1 to klidně mohlo být 5:1, ale góly dal pouze Nosek a šance zahazoval Vild a Mezera. I přesto jsem byl s výkonem v prvním poločase velmi spokojený.
Do druhého poločasu se udělalo několik změn a hned to bylo znát. Do rozjetého rychlíku ani jeden střídající hráč nenastoupil dobře a k tomu se přidalo i to, že několik hráčů nenavázalo na první poločas a to odpovídá i výsledku druhé půle 5:0. Druhý poločas byl přesně ve znamení celého loňského jara, nekoncetrovatelnost, zbytečné hádání a jeden nebojoval za druhého. Bohužel s tímto, se ještě musíme vypořádat a hráče naučit jezdit po zadku 90 minut ať je výsledek jakýkoliv.
Myslím si, že první poločas ukázal že to půjde, ale cesta to bude ještě dlouhá a náročná.

Utkání hodnotí Jan Lenk: První přátelák v nové sezóně se dvěma rozdílnými poločasy. V tom prvním byl převedený výkon hodně slušný a zodpovědný, škoda jen neproměněných šancí. V tom druhém už hodně docházeli síly a soupeř ukázal kvalitu.

FC Rokycany U19 - TJ Sokol Město Touškov     6:2 (1:2)
branky: 2x Nosek
sestava: Beneš (45 min.), Hodek, Hodina (45 min.), Lenk, Foltýn, Momotov, Fleissig (60 min.), Mašek (45 min.), Vild, Nosek (45 min.), Mezera
střídání: Procházka (45 min.), Šůla (45 min.), Pecl (45 min.), Vyšata (45 min.), Bartůněk (60 min.)