Přátelské utkání TJ Sokol Štěnovice

Za pěkného počasí k nám přijel soupeř hrající I.B. třídu sk. B.
Hned od první minuty bylo vidět kdo bude diktovat tempo hry. Pro domácí tým to spíše byl zápas o střelbě a hlavně o gólech. Do poločasu se nám podařilo dát 5 branek, kdy dvě branky vstřelil Kolářský a poločasový hattrick si dal Vild.
Do druhé půle se šlo s tím, že nechceme inkasovat a ještě nějaký gól přidáme. Gólovou exhibici uspořádal Nosek, který ve druhém poločase dal 5 branek. Ve druhém poločase se nic nezměnilo, převaha byla stále na naší straně.
Výsledek hovoří za vše, jednoznačná záležitost a spokojenost s nulou. Bohužel i tento zápas ukázal, že ve hře máme stále drobné nedostatky.

Utkání hodnotí Tomáš Fleissig: Do utkáni jsme vstoupili svižně a již po pár minutách jsme získali vedení. V celém utkání jsme byli lepším týmem a bylo jen otázkou kolik branek se nám podaří vstřelit. Konečně se nám rozstříleli utočníci a doufám, že si formu přenesou i do soutěžních utkáni.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Štěnovice     13:0 (5:0)
branky: 5x Nosek, 4x Vild, 2x Kolářský, Vyšata, Hodek
sestava: Procházka (45 min.), Hodek, Hodina, Lenk (45 min.), Foltýn, Šimice, Fleissig (45 min.), Mašek (60 min.), Vild, Kolářský, Mezera (45 min.)
střídání: Pecl (45 min.), Momotov (45 min.), Voith (45 min.), Nosek (45 min.), Vyšata (60 min.)