Přátelské utkání TJ Union Sparta Plzeň

Ke druhému přátelskému utkání po přestávce jsme zavítali opět k účastníkovi okresního přeboru tentokrát na hřiště TJ Union Plzeň. Do utkání jsme nastoupili s další posilou a navrátilcem Jardou Hauerem v záloze a vzhledem k velké marodce na post stopéra po boku Adama Mezery nastoupil Matěj Böhm, který odehrál celé utkání.
    Do utkání jsme vlétli z velkou chutí a domácí jsme od začátku zatlačili před jejich branku. Již ve třetí minutě Jarda Hauer vrátil odražený balón do sítě a ujali jsme se vedení. Hráli jsme s velký elánem a akce střídala akci, dobře jsme pronikali po stranách, ve středu hřiště jsme pohledně kombinovali a velký tlak, který jsme na domácí vyvíjeli při jejich rozehrávce měl za následek, že jsme domácí prakticky nepouštěli za půlku. Ty se dostali k první střele, která skončila vedle až ve dvacáté minutě. Domácí se v těchto fázích utkání ještě dokázali bránit, ale jak jim docházeli síly tak jsme se začali prosazovat i střelecky. Ve 24. minutě dostal Hauer balón do běhu mezi obránce a samostatný únik od půlky zakončil střelou k tyči a vedeme 2:0. O šest minut později poslal Mezera další průnikovou přihrávku mezi obránce, kteří hráli naivně daleko od sebe a Hauer dovršil střelou z vápna hetrik 3:0. Dále domácí tlačíme a v poslední minutě před přestávkou po jednom z mnoha rohů dorazil odražený míč do domácí sítě Kuba Papež a upravil stav poločasu na 0:4.
    Do druhé půlky nastoupil do branky další novic, kterého zkoušíme mladý gólman Rastyslav Stashko a do pole nastoupili všichni dorostenci. I přes velkou výměnu hráčů jsme i nadále měli hru ve své moci a domácí hrozili jen ojediněle a v podstatě šlo jen o to na jakém čísle se zastaví naše skóre. Hned ve 48. minutě po krásné kombinaci upravil na 0:5 Foltýn. V 58. minutě se mohl zapsat mezi střelce i Adam Nečina, ale bohužel sám před brankou hlavou minul. A proto stavem pohnul znovu Jarda Hauer a po přihrávce od Foltýna střelou z vápna upravil na 0:6. V 71. minutě si domácí vstřelili sami branku a stav byl 0:7. I nadále máme velkou chuť útočit, nijak nepovolujeme a odevzdaného soupeře stále trestáme, v 76. minutě se prosadil i Matěj Bouzek a upravil na 0:8, běžela 81. minuta a na 0:9 upravil Kuba Anděl. Jen o minutu později si naběhl znovu mezi obránce Bouzek a svoje sólo od půlky proměnil a zaokrouhlil stav na konečných 0:10.

Soupeř nás nijak neprověřil co se týče hry dozadu, ale pozitivní byla naše chuť hrát. Domácí jsme předčili po všech stránkách, vtipně jsme kombinovali a tlakem, který jsme vyvíjeli na domácí rozehrávku jsme domácím hru naprosto znechutili. Velkou pochvalu zaslouží Matěj Böhm, který na postu stopéra odehrál celý zápas a počínal si velice dobře, jen tak dál. Vzhledem k tomu, že nás soupeř nijak neprověřil se těším na přátelské utkání s účastníkem 1.A třídy Košutkou, se kterou se potkáme za dva týdny, to by měla být velká prověrka, která nám ukáže v jakém stavu se nacházíme.
Hodnocení utkání od trenéra Radka Papeže.

FOTOGALERIE ODKAZ

Utkání hodnotí Martina Wagnera:

TJ Union Sparta Plzeň - TJ Sokol Město Touškov    0:10 (0:4)
branky: 4y Hauer, 2x Bouzek, Anděl, Papež, Foltýn, vlastní
sestava: Pecl, Fleissig, Böhm, Mezera, Papež, Foltýn, Hauer, Momotov, Hodek, Bouzek, Anděl
hokejové střídání: Stahko, Wagner, Jedlička, Nečina