Mistrovské utkání TJ Volduchy

Druhý soupeř po Příkosicích na kterého neumíme zahrát.
Začátek zápasů byl jak z říše snů, hned v 1 minutě po centru Maška skóroval Nosek. Hra v prvním poločase byla celkem vyrovnaná, bohužel naše dvě 100% šance zahazujeme a domácí nás potrestají ve 35 minutě z tresného kopu.
Do druhého poločasu vstupujeme stejně jako do prvního a hned ve 46 minutě dáváme gól po akci Vild a skóruje Mezera. Následně zahodíme další 3 gólovky a v posledních 15 minutách nás soupeř trestá a 3 góly otáčí zápas. Bohužel zápas rozhodla produktivita, mít třeba sedm 100% gólovek a proměnit jen 2 je velmi málo. První prohra nás snad nakopne do lepších výsledků a kvalitní hry!

Utkání hodnotí Vladimír Nosek: Zápas s nepříjemným soupeřem ve Voduchách nám vůbec nevyšel a bohužel odjíždíme bez bodů. I když jsme do prvního i druhého poločasu vstoupili rychlými góly a dvakrát vedli, nedokázali jsme převahu udržet a dotáhnout zápas do vítězného konce. Naopak Volduchy na domácí půdě potrestali naše chyby, které v kombinaci s našimi zahozenými šancemi znamenali první podzimní porážku.

TJ Volduchy - TJ Sokol Město Touškov     4:2 (1:1)
branky: Nosek, Mezera
sestava: Procházka, Šimice, Hodina, Lenk (75 min.), Foltýn, Mašek (45 min.), Vyšata, Hodek, Vild,
Nosek, Mezera (55 min.)

střídání: Pecl (75 min.), Momotov (45 min.), Fleissig (55 min.)