I. kolo PKFS, 2019

V nejnáročnejší části zímní přípravy se A-tým střetnul v rámci I.kola PKFS se 7. týmem krajského přeboru FC Chotíkov. Chotíkov nás už loni vyřadil ve II. kole poměrem 1:5, kdy jedinou branku vstřelil Jakub Anděl. A tak i dneska se očekával velmi nároční zápas.
Prvních 20 min. se hrálo vcelku vyrovnané utkání, na velmi brzký gól Chotíkova v 9. min. odpověděl po pěkné akci Bouzek - Nosek, druhý jmenovaný. Ale to bylo bohužel z naší strany vše. Přišla tragická 4 minutovka. Nejdříve ve 24 min. dostal Kučera po proměněném pokutovém kopu opět do vedení hosty. Další dva velmi laciné góly ve 25 a 27 minutě znamenalo poločasový výsledek 1:4.
Do druhého poločasu se prostřídalo 5 nových hráčů, ale  žádná změna. Soupěř držel míč a velmi málo nám ho poučel. Bohužel, když už byl míč na našich kopačkách, tak po dvou, třech nahrávkách přišla nepřesnost a odevzdání soupeři. Ve druhém poločase stojí za zmínku pouze pokus o lob Jakuba Anděla, který skončil těsně vedle branky.
Zde se ukázal rozdíl mezi soutěžemi a také to, že pro nás to byl první zápas v přípravě a soupěř už má za sebou 3 zápasy na turnaji Memoriálu Josefa Ibermajera. Ale to není omluva za velmi špatný výkon, nejen v týmovém pojetí hry, ale také ve velkém množství nepřesností.

Hodnocení hráče Tomáše Fleissiga: Byla znát nerozehranost. Bohužel z naší strany byla hra plná nepřesností a zbytečných ztrát, kterých dokázal soupeř lehce využít a vstřelil tak několik jednoduchých branek.

TJ Sokol Město Touškov - FC Chotíkov 1932     1:6 (1:4)
branky: Nosek
sestava I. poločas: Procházka, Voith, Šimice, Mezera, Papež, Fleissig, Momotov, Vyšata, Foltýn, Nosek, Bouzek
sestava II. poločas: Procházka, Hodek, Lenk, Mezera, Papež, Fleissig, Hradecký, Bouzek, Vyšata, Anděl, Šůla