FC Rokycany - TJ Sokol Město Touškov   10:2 (4:0)
Toffl, Bondra, Vaňač, Walzer, Končický, Šedivý J., Šedivý L., Pelant, Považan, Kadlec, Šmat

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 21.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Baník Stříbro   1:1 (0:0), P.K.: 2:3
branky: Janovský
sestava: Prášek, Jedlička (46 min.), Bartůněk, Mathejzík, Havel, Pecl, Šlechta, Pajer, Wagner (85 min.), Slivoně, Janovský (80 min.)
střídání: Končický (80 min.), Bělohlav 45 min.), Čekan (85 min.), Vojtěchovský
hodnocení: Zápas s lídrem tabulky byl v prvním poločase celkem vyrovnanou partií. Oni nedali mnoho šancí, díky skvělým zákrokům brankáře Práška a my se dostali do šancí, které jsme měli vyřešit lépe. Druhý poločas jsme začali hrát aktivněji. Byli jsme více na míči a vytvořili si několik slibných i vyložených šancí. Odměnou nám byl gól, který dal Tobiáš Janovský, po skvěle zahraném rohu Honzy Bělohlava. Tím naše převaha skončila a my se začali strachovat o výsledek. Vše bylo chaotické a nepřesné. Tak přišlo vyrovnání po krásné střele hostujícího hráče. V závěru ještě vychytal několik vyložených šancí brankář Prášek a díky němu i díky štěstí jsme dotáhli zápas až do penalt. V těch byli šťastnější hosté a zaslouženě si odvezli bod navíc. Kluci i tak podali velice bojovný výkon a všichni zaslouží pochvalu.
hlavní trenér: Lukáš Hodek, asistent trenéra: Václav Walzer

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Hradešicích, 21.10. 2018):
TJ Sokol Hradešice - TJ Sokol Město Touškov   0:2 (0:0)
branky: Kacbunda, Slepička
sestava:
Nedvěd, Slepička, Zahradník, Kůs L., Kůs T., Burda, Kacbunda, Strnad, Sládek, Krejčí, Trsek
hokejové střídání: Kraus, Štěpánek, Tejc, Česal
hodnocení:
Po nejlepším výkonu podzimu vyhráli starší žáci v Hradešicích 2-0. Kluci podali zodpovědný výkon v obraně poprvé nedostali gol a dokázali se prosadit po pěkných akcích i v útoku. Přišla zasloužená výhra 2-0.

hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Foltýn st.

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 19.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - Union Plzeň   10:9 (4:4)
branky:

3x Kadlec, 3x Čejka, 2x Šlechta, Hrabě, Toffl
sestava:
Toffl, Hájek P., Čejka, Hanžl, Hobl, Hrabě, Hrbek, Kadlec, Kašparová, Wolframová, Šlechta, Pelant, Liška
hodnocení:
hlavní trenér: Aleš Král, asistent trenéra: Borek Kadlec, Bohumil Zach

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, .10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK SmíchovPlzeň  18:1 (12:1)
branky:

3x Pelant, 3x Hanžl, 3x Toffl, 2x Kadlec, 2x Hrabě, 2x Šlechta, Hrbek, Wolframová, Hájek
sestava:
Toffl, Hájek, Pelant, Kadlec, Hanžl, Wolframová, Hrabě, Hrbek, Kašparová
hodnocení:
Vítězstvím proti velmi slabému soupeři jsme si zajistili postup do jarní finálové skupiny čímž  jsme splnili hlavní podzimní cíl.

Mladší přípravka "B" - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 18.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK Vochov 1930   12:6 (8:3)
branky: 4x Šimpach, 2x Mayer, 2x Kulík, Mašín, Říhánek, Trávníček, Kadlec
sestava: Mašín, Šimpach, Mayer, Kulík, Říhánek, Kadlec, Trávníček, Mochan, Hájek, Smolka, Pěkný T.
hlavní trenér: Aleš Wagner, asistent trenéra: Zdeněk Pašek

Mladší přípravka "A" - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 16.10. 2018):

TJ Sokol Město Touškov - Plzeň-Černice  14:9 (7:4)

Mladší přípravka "A" - mistrovské utkání (odehráno v Plzence, 11.10. 2018):
Starý Plzenec - TJ Sokol Město Touškov   tým Starý Plzenec se odhlásil ze soutěže
branky:
6x Huspek, 5x Hrabě, Havlík, Hanžl, Neumann
sestava:

Ladanyi, Fleissig, Strnadová, Havlík, Hanžl, Mašín, Huspek, Neumann, Hrabě
Martin Považan, asistent trenéraTomáš Smolka

B-tým - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 14.10. 2018):

TJ Sokol Město Touškov - TJ Prazdroj Plzeň "B"   9:2 (2:0)
branky:
4x Anděl, 2x Vojtěchovský, 2x Karbusický, Karas
sestava:
Pecl, Šůla, Kupec, Pešík, Beneš, Vojtěchovský, Poláček, Mezera, Karbusický, Karas, Anděl
Vyšata, Syrovátka, Havel, Jánek
hodnocení:
Zápas s tradičně obtížným soupeřem jsme, vyjma 20 minut, v 11 lidech zvládli nad očekávání. Pro tentokrát se střelecky dařilo Andělovi a v bráně výborně zachytal Pecl. Snad současnou šňůru potvrdíme příští zápas s Vochovem.

A-tým - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 13.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Slavoj Mýto "B"   6:0 (3:0)
branky: 2x Karbusický, 2x Bouzek, Mezera, Momotov
sestava: Procházka, Voith, Lenk (20 min.), Mezera, Šimice, Fleissig (68 min.), Karbusický, Vyšata, Foltýn (32 min.), Bouzek, Šůla (61 min.)
střídání: Momotov (32 min.), Anděl (68 min.), Karas (61 min.), Papež (20 min.)
hodnocení: Čekalo se težké utkání, ale do 10 minut dal Bouzek 2 góly a zbytek zápasu se už pouze dohrával a jen se čekalo kolik jich ještě přidáme. I přes vítězství 6:0 se v zápase našlo dost chyb, kterých se musíme do příště vyvarovat.

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Holýšově, 13.10. 2018):
TJ Holýšov - TJ Sokol Město Touškov   1:4 (1:1)
branky: 2x Šlechta, Syrovátka, Bartůněk
sestava: Prášek, Jedlička (65 min.), Bartůněk, Mathejzík, Havel, Syrovátka (73 min.), Pajer, Remeš (55 min.), Bělohlav, Šlechta, Janovský
střídání: Čekan (73 min.), Wagner (55 min.), Pecl (65 min.)
hodnocení: První poločas se nesl v duchu neproměněných vyložených šancí a proměněných dalekonosných ‘‘střel‘‘. Takové by bylo jeho shrnutí. Druhý poločas jsme měli navrch my. Soupeř si druhý poločas nevytvořil vážnější šanci. My jsme naopak stupňovali tlak, až konečně přišlo zvýšení skóre od Marka Bartůňka. O další chvíli později se z přímého kopu nádherně prosadil Ondra Šlechta, který se o 5 minut později znovu nádherně prosadil střelou zpoza vápna do šibenice. Všichni podali skvělý výkon. Stejný, možná ještě lepší, výkon musíme předvést příští týden proti lídrovi tabulky Stříbru. Pozitiva - bojovný výkon, výhra, kombinace. Negativa - neproměnění šancí.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 13.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK Smíchov Plzeň   8:0 (5:0)
branky: 3x Slepička, 2xZahradník, 2x Kacbunda, Kůs L.
sestava:
hodnocení:
Výborný vstup do utkání ve 12.min 3-0 a to utkání rozhodlo. Soupeř nepatřil k nejsilnějším, proto si hráči mohli vyzkoušet věci které si jindy nedovolí. Bylo k vidění řada pohledných kombinačních akcí. Určitě se vítězství nemůže přeceňovat.

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Druztové, 12.10. 2018):

TJ Sokol Druztová - TJ Sokol Město Touškov   7:12 (3:5)
branky:

4x Pelant, 3x Kadlec, 3x Hanžl, Hrabě, Toffl
sestava:
Toffl, Hájek, Čejka, Hanžl, Hobl, Hrabě, Hrbek, Kadlec, Kašparová, Wolframová, Šlechta, Pelant, Liška
hodnocení:
Po velmi slabém výkonu jsme vyhráli. Hráči byly bez pohybu nasazeni nechtělo se jim běhat a hrát. Pochvalu zaslouží Pelant a brankář Hájek.

Mladší přípravka "B" - mistrovské utkání (odehráno ve Vejprnicích, 12.10. 2018):
Baník Zbůch - TJ Sokol Město Touškov   19:6 (9:1)
branky: 2x Huspek, 2x Havlík, 1x Hrabě, 1x Ladanyi
sestava: Šimpach, Ladanyi, Havlík, Hanžl, Mašín, Huspek, Neumann, Mayer, Hrabě, Strnadová, Liška
hlavní trenér: Aleš Wagner, asistent trenéra: