Hodnocení podzim 2019

JARO 2019    PODZIM 2018   JARO 2018   PODZIM 2017    JARO 2017     PODZIM 2016     JARO 2016     PODZIM 2015     JARO 2015     PODZIM 2014

PODZIM 2019

Mladší přípravka - turnaj na Košutce (odehráno v Plzni, 13.10.2019)
TJ Košutk Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov   2:23 (0:12)
TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín Plzeň U9   1:18 (0:10)
SSC Bolevec - TJ Sokol Město Touškov   2:11 (1:6)
 Ruml,
Strnadová, Havlík, Hrabě, Kubica, Mašín, Neumann, Kulik
Mladší přípravka - turnaj v Luční ulici (odehráno v Plzni, 1.10.2019)
SK Slovan Plzeň 1910 - TJ Sokol Město Touškov   2:12 (1:6)
TJ Zruč - TJ Sokol Město TouškovFC Viktoria Plzeň "U8" - TJ Sokol Město Touškovsestava:   2:23 (1:11)
   7:17 (2:10)
 Mladší přípravka - turnaj v Městě Touškově (odehráno v Městě Touškově, 19.9.2019)
TJ Sokol Město Touškov - Sokol Plzeň Letná   9:1 (4:1)
TJ Sokol Město Touškov - SK Slovan Plzeň 1910TJ Sokol Město Touškov - FC Chotíkov 1932sestava:   2:7 (1:5)
   19:2 (10:1)

Neumann, Havlík, Liška, Strnadová, Hrabě, Mašín, Ruml, Kulik, Mayer, Ladynyi, Weisskopf, Holc, Štefančik
střelci turnaje: 9x Neumann, 8x Havlík, 5x Strnadová, 5x Hrabě, 5x Mašín, Ruml, Kulik, Kubica
hodnocení turnaje:
První dva zápasy jsme zvládli bez problémů. To se ale nedá říci o třetím zápase s Petřínem, který byl fotbalově někde úplně jinde. Někteří kluci to neunesli a hledali příčinu porážky někde jinde než u sebe.

Martin Považan, asistent trenéra: Zdeněk Pašek a Bohouš Zach

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 13.10.2019)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Dioss Nýřany   1:2 (1:1)
Jedlička
sestava:

Prášek, Janovský (33 min.), Strnad (72 min.), Havel, Mašek, Kůs L., Zahradník, Wagner (36 min.), Kacbunda, Nečina (20 min.), Jedlička (52 min.)
střídání:
Bělohlav (36 min.), Štěpánek (72 min.), Bělík (52 min.), Mathejzík (33 min.)

Zdeněk Synáč, asistent trenéra: Lukáš Hodek

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Vrákově, 4.10. 2019)
TJ Sokol Mrákov - TJ Sokol Město Touškov   1:0 (0:0)
sestava:

Nedvěd, Kraus, Burda, Pelant T., Šedivý L., Šedivý J., Šmat, Trsek, Vaňač, Kadlec, Toffl
hokejové střídání:
Pelant D., Walzer, Tejchodnocení:
Starší žáci nastoupili v pátek k odloženému utkání v Mrákově. S vedoucím mužstvem tabulky, který ještě neztratil bod podali velmi slušný výkon a prohráli 1:0. Soupeř byl velmi vyspělí, ale pozorná hra v defenzivě a dobře chytající Nedvěd toho moc nedovolila. V oslabené sestavě doplněné o 4 hráče ročníku 2008 jsme se snažili o kombinační fotbal a hru na brejkové situace, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. Soupeř se dostal do několika šancí, ale příležitosti jsme si dokázali vytvořit i my při trošce štěstí v závěru se nám mohl podařit senzační výsledek. Určitě pochvala za přístup a poctivý výkon jen je potřeba takto k zápasu přistoupit vždy to se zatím nedaří.
hlavní trenér:
Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Foltýn ml.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Plzni, 12.10. 2019)
SK Smíchov Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   3:1 (0:1)   1:0 (0:0)
Týmr
sestava:

Nedvěd, Kraus, Burda, Šedivý J., Šedivý L., Trsek, Vaňač, Tejc, Slepička, Považan, Česal
hokejové střídání:
Hrabě, Tymr, Končický
hodnocení:
V mistrovském utkání prohráli starší žáci se Smíchovem 3:1. Tahle porážka hodně bolí jasně vyhraný zápas jsme ztratili v závěru. 5.min před koncem vedeme 1:0 a soupeře k ničemu nepustíme a zahazujeme jednu šanci za druhou. Stačila jedna ztráta uprostřed hřiště a soupeř z ojedinělé akce vyrovnal, pak přišly dvě chyby brankaře a vyhraný zápas byl pryč. Stále stejně slušná hra, dokážeme se dostat do šancí, ale jejich proměnění je katastrofa. Tentokrát jsme zazdili snad deset šancí k tomu dobrý výkon brankaře hostů a naše individuální chyby vedly k výsledku, který měl být úplně opačný.
hlavní trenér:
Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Foltýn ml.

mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 11.10.2019)
TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín Plzeň   4:3 (3:1)
2x Hošťálek,Weisskopf, Kadlec
sestava:

Toffl, Pelant, Kadlec, Kašparová, Bondra, Týmr, Hrabě, Hrbek, Končický, Šlechta, Hošťálek, Weisskopf, Wolframová
hodnocení:
Do utkání jsme vstoupili skvěle a po 15 minutách vedli 3:0. V této fázi hry jsme nevyužili ještě spousta šanci a neodskočili soupeři na vyšší brankový rozdíl. Soupeř do poločasu snížil a ještě nevyužil výhodu pokutového kopu. Na začátku druhého poločasu jsme opět zahodili dvě vyložené šance a soupeř nás potrestal. Pak jsme odskočili opět o dvě branky po krásné individuální akci Honzy Kadlece ale hned v zápětí opět po krásné akci soupeře inkasovali. Posledních deset minut zápasu se šance střídali na obou stranách a těsné vítězství jsme uhájili a tím si přiblížili postup do jarni finálové skupiny. V utkání musím pochválit Dana Pelanta a v brance Matěje Toffla . Jinak nás nadále čeká spousta fotbalové práce a přes zimu určitě zlepšení fyzické kondice u jednotlivců, když byl Petřín v závěru zápasu po fyzické stránce lepší. Někteří jedinci musí pochopit že se fotbal bez běhání hrát nedá.!!!!  a tím i zlepsit přístup v trénincích.
hlavní trenér:
Aleš Král, asistent trenéra: