JARO 2018   PODZIM 2017    JARO 2017     PODZIM 2016     JARO 2016     PODZIM 2015     JARO 2015     PODZIM 2014

A-tým - mistrovské utkání (odehráno v Radnicích, 17.11. 2018):
TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Město Touškov   3:3 (2:1), P.K.: 4:5
branky: Bouzek, Nosek, Fleissig
sestava: Procházka, Voith, Lenk, Mezera, Foltýn (80 min.), Vyšata (70 min.), Šimice, Karbusický, Fleissig, Nosek, Bouzek
střídání: Beneš, Anděl (80 min.), Momotov (80 min.)
hodnocení: V posledním zápase se nesmělo prohrát. Čekal nás soupeř opět z čela tabulky. Hrál se pěkný fotbal s nadstandartním nasazením a tvrdostí, která byla občas za hranou. Domácí šli do dvoubrankového vedení, ale nám se podařilo alespoň snížit do poločasu. Druhý poločas se pokračovalo v nastaveném trendu. Nám se podařilo vyrovnat, ale domácí následně šli opět do vedení. V 90 minutě přišlo vyrovnání a na penalty se nám podařilo vyhrát.
hlavní trenér: Miroslav Šiml, asistent trenéra: Radek Papež, vedoucí týmu: Jakub Vinš

Dorost - mistrovské utkání (odehráno ve Švihově, 17.11. 2018):
FC Švihov - TJ Sokol Město Touškov   4:1 (3:1)
branky: Bělohlav
sestava: Prášek, Wagner (46 min.), Mathejzík, Bartůněk (69 min.), Havel, Bělohlav (78 min.), Šlechta (22 min.), Pajer, Slivoně, Pecl, Janovský
střídání: Vojtěchovský, Zahradník (69 min.), Čekan (46 min.), Hradecký (22 min.), Jelínek (78 min.)
hodnocení: Ani poslední zápas nám nevyšel. V celém zápase se dají vyzdvihnout pouze 2 věci a to geniální finální nahrávka od Honzy Pajera a kombinace v přechodu do útoku od vlastní brány až po zakončení kousek vedle branky. Naopak co nám vůbec nevycházelo, bylo dostupování a důraz. S důrazem jsme začali bohužel až ke konci zápasu, což už nás nezachránilo. Jaro musí vypadat jinak jak v přístupu k tréninku, tak v přístupu k zápasu.
hlavní trenér: Lukáš Hodekasistent trenéra: Václav Walzer

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 11.11. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Tlučná   3:5 (2:2)
branky: Slivoně, Pajer, Vyšata
sestava: Prášek, Havel, Mathejzík, Pecl, Bělohlav, Vyšata, Wagner (71 min.), Šlechta, Pajer, Slivoně, Janovský (56 min.)
střídání: Vojtěchovský (56 min.), Zahradník (71 min.)
hodnocení: Tento zápas byl z naší strany festivalem neproměněných šancí. Soupeř nám dal lekci v produktivitě.

A-tým - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 10.11. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín Plzeň "B"   2:4 (2:3)
branky: Bouzek, Nosek
sestava: Procházka, Papež (66 min.), Lenk, Mezera, Fleissig (45 min.), Vyšata (85 min.), Šimice, Karbusický, Voith, Nosek (85 min.), Bouzek (10 min.)
střídání: Beneš, Hodek (66 min.), Anděl (10 min.), Bělohlav (85 min.), Foltýn (45 min.), Karas (85 min.)
hodnocení: K vidění byl nadstandartní zápas. Klíčová situace bylo brzké střídání Bouzka, škoda. Z našeho pohledu bylo odevzdáno maximum, ale na mladý tým Petřína to nestačilo. Ve hře bude druhé místo a o to se musíme poprat!

Mladší přípravka "A" - mistrovské utkání (odehráno v Městrě Touškově, 8.11. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - FC Viktoria Plzeň  4:11 (2:6)

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Mrákově, 4.11. 2018):
TJ Sokol Mrákov - TJ Sokol Město Touškov   5:1 (3:1)
branky: Slepička
sestava:
Nedvěd, Slepička, Zahradník, Kůs L., Kůs T., Burda, Kacbunda, Strnad, Sládek, Krejčí, Trsek
hokejové střídání: Kraus, Štěpánek, Tejc, Česal
hodnocení:
Po velmi slušném výkonu podlehli starší žáci vedoucímu mužstvu tabulky 5-1.Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon,soupeř byl velmi fyzicky vyspělí a to rozhodlo.Přesto jsme se jim fotbalově dokázali vyrovnat jen důraz v osobních soubojích byl ze strany domácích větší.

hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Foltýn st.

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 4.11. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - FK Staňkov   2:2 (1:1), P.K.: 3:2
branky: Wagner, Vojtěchovský
sestava: Prášek, Havel, Mathejzík, Bartůněk, Vyšata, Jedlička, Wagner (54 min.), Pajer, Bělohlav, Janovský, Vojtěchovský
střídání: Čekan (54min.)
hodnocení: Typický příklad toho, jak se dá prohrát vyhraný zápas. I v 10 lidech jsme soupeře k ničemu většímu nepustili. My jsme naopak měli snad milion šancí, které jsme měli vyřešit lépe. Soupeři jsme zbytečně darovali bod.

A-tým - mistrovské utkání (odehráno v Příkosicích, 3.11. 2018):
TJ Čechie Příkosice - TJ Sokol Město Touškov   3:1 (2:0)
branky: Voith
sestava: Procházka, Voith, Šimice, Mezera, Fleissig, Vyšata, Karbusický, Momotov, Foltýn (26 min.), Anděl, Bouzek (44 min.)
střídání: Papež (44 min.), Lenk (26 min.)
hodnocení: Přesná ukázka jak podcenit soupeře, už na rozcvičce se vedlo minimálně 20:0. Ale realita byla jinačí, za 20 minut domící vedou 2:0 a my jsme uplně neškodní. Bouře o půlce nepomohla. Druhý poločas se odehrál úplně stejně jako první a tak prohra 3:1 byla úplně zasloužená. Nejhorší zápas za dobu co jsem u A-týmu. Takový přístup a výkon není ani na městský přebor. Najít něco pozitivního v tomto zápase... asi to, že rozhodčí to zvládl výborně a jsme rádi, že se na naší straně dohrálo v 11 lidech. Dalo by se toho napsat více, ale byl by to jen negativní komentář a hru domácích nemá cenu hodnotit, jelikož my se musíme koukat jen na sebe.

Mladší přípravka "B" - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově 1.11. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Dioss Nýřany   6:14 (2:8)
branky: 2x Huspek, 2x Honza, Fleissig, Kulík
sestava: Mašín, Huspek, Fleissig, Smolka, Trávníček, Mayer, Kulik, Strnadová, Honza
hlavní trenér: Aleš Wagner, asistent trenéra: Zdeněk Pašek

TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín Plzeň  2:17 (1:8)

branky:
Považan, Huspek
sestava:
Mašín, Šimpach, Huspek, Havlík, Fleissig, Hanžl, Neumann, Považan, Liška

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Plzni, 29.10. 2018):
TJ Sokol Lhota - TJ Sokol Město Touškov   5:4 (2:2)
branky:
2x Šmat, Šedivý J., Bondra
sestava: Šmat, Vaňač, Walzer, Končický, Šedivý J., Šedivý L. Pelant T., Považan, Bondra, Pelant D.
hodnocení: Celý zápas byl velmi vyrovnaný a jak se říká "každý chvilku tahal pilku". V posledních 10 minutách nás ale soupeř zatlačil a povedlo se mu vítězství strhnout na svou stranu. Zápas se hrál pod umělým osvětlením na 33. ZŠ v Plzni.
hlavní trenér: Pavel Foltýn ml.

B-tým - mistrovské utkání (odehráno v Plzni, 28.10. 2018):

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Plzeň-Letná   1:3 (0:3)
branky:
Vojtěchovský
sestava:
Beneš, Kupec, Vojtěchovský, Poláček, Pešek, Pecl, Karas, Anděl, Šůla, Karbusický, Hlaváček
hokejové střídání:
Foltýn, Mezera, Havel
hodnocení:
V prvním poločase jsme sice víc drželi míč, ale kvůli častým zbytečným ztrátám ještě na vlastní polovině jsme prohrávali po brzy 3:0. Ve druhém poločase se naše hra dopředu zlepšila i díky přesunu hráčů na jinou pozici. Bohužel jsme nedokázali být produktivní a dokázali vstřelit pouze jednu branku.
Adam Jánek, asistent trenéra: Martin Beneš

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Třemešné, 28.10. 2018):
TJ Jiskra Třemešné - TJ Sokol Město Touškov   4:3 (4:2)
branky: Vyšata, Pecl, Šlechta
sestava: Prášek, Havel, Mathejzík, Pecl, Bělohlav, Vyšata, Wagner,Šlechta, Pajer, Janovský, Čekan
střídání:
hodnocení: Tento den, byl den “blbec“. První poločas nemůžu hodnotit, jelikož jsme měli starosti s vážnější situací na cestě. Dostali jsme 4 zbytečné slepené góly, které nám dal hráč, o němž jsme se před zápasem speciálně bavili. Druhý poločas byl již v naší režii. Soupeře jsme, na velice těžkém povrchu, k ničemu nepustili a vyvíjeli jsme si stále větší tlak. A ač tohle píšu nerad, tak zápas hrubě ovlivnil rozhodčí, když nejprve za faul ve vápně nařídil pokutový kop v náš prospěch, který o chvíli později pod nátlakem diváků odvolal a nařídil pouze přímý volný kop. Další z mnoha chyb byla i to, když zápas ukončil o 10 minut dřív! Kluci do toho druhý poločas dali vše. Škoda zaspání v prvním poločase a neproměněných šancí. Tentokrát bohužel boj o 2. místo nevyšel.
hlavní trenér: Lukáš Hodek, asistent trenéra: Václav Walzer

A-tým - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 27.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK Slovan Plzeň 1910   6:0 (1:0)
branky: 3x Anděl, Karbusický, Bouzek, Foltýn
sestava: Procházka, Voith, Šimice, Mezera, Fleissig, Vyšata (64 min.), Karbusický, Momotov, Foltýn (64 min.), Anděl, Bouzek
střídání: Hodek (64 min.), Lenk (64 min.)
hodnocení: Hned v 15 sekundě mohl Bouzek po chybě v rozehrávce poslat domácí do vedení, ale sám proti golmanovi neuspěl. Do vedení nás poslal v 18 minutě krásnou střelou za vápnem Foltýn. A ještě za zmínku stojí tresný kop Mezery, bohužel tentokrát ho neproměnil i když byl opět velmi blízko. Do druhého poločasu se šlo s tím aby byl větší klid v koncovce a kombinaci. To se trochu povedlo i když nám hodně pomohla dvě vyloučení soupeře. Od nás to byl velmi podprůměrný výkon, který by ke konci sezóny nemusel stačit na lepší soupeře.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Vochově, 27.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Dioss Nýřany   4:2 (3:0)
branky: 3x Kacbunda, Slepička
sestava:
hodnocení:
Po kvalitním prvním poločase a spoustě zahozených šancích jsme vedli 3-0. Po přestávce přišel čtvrtý gol a konec naší hry. Kluci přestali běhat a každý začal hrát na sebe,přicházely ztráty a chyběla jakákoliv kombinace.

hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Foltýn st.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Touškově, 26.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - Baník Stříbro   4:7 (0:3)
branky:
3x Šmat, Pelant
hodnocení: V zápase nám chyběl brankář a to bylo znát. Jinak by zápas byl vyrovnanější. Po jasné první půli jsme se po poločase zvedli a soupeři pořádně zatápěli, ale když už se zdálo, že jsme na dostřel, soupeř vždy znovu udeřil.

Mladší přípravka "B" - mistrovské utkání (odehráno v Ledcích, 26.10. 2018):
FK TJ Ledce - TJ Sokol Město Touškov   6:9 (5:4)
branky: 4x Neumann, 2x Strnadová, Liška, Smolka, Mayer
sestava: Mašín, Mayer, Kulík, Mochan, Smolka, Považan, Strnadová, Liška, Neumann
hlavní trenér: Aleš Wagner, asistent trenéra: Zdeněk Pašek

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 24.10. 2018):
Plzeň - Litice - TJ Sokol Město Touškov   1:9 (1:4)
branky:

3x Hrabě, 2x Toffl, 2x Pelant, 2x Čejka
sestava:
Toffl, Hájek, Pelant, Kadlec, Wolframová, Hrabě, Čejka, Kašparová, Šlechta
hodnocení:
Poslední zápas  podzimní části soutěže jsme zvládli a do finálových jarních bojů postoupili z druhého místa za suverénní Sk Doubravkou 8 výher a 1 prohrou. Nadále nás čeká spousta práce  a máme pořád co zlepšovat.
hlavní trenér: Aleš Král, asistent trenéra: Borek Kadlec, Bohumil Zach

Mladší přípravka "A" - mistrovské utkání (odehráno v Plzni, 23.10. 2018):
FC Viktoria Plzeň "Ž" - TJ Sokol Město Touškov  2:20 (0:10)

branky: 8x Huspek, 3x Šimpach, 3x Ladanyi, 2x Fleissig, 2x Hanžl, Považan, Havlík
sestava: Mašín, Šimpach, Huspek,Havlík, Ladanyi, Fleissig, Hanžl, Neumann, Považan
hlavní trenér: Martin Považan, asistent trenéra: Tomáš Smolka

Mladší přípravka "A" - mistrovské utkání (odehráno v Plzni, 19.10. 2018):
TJ Košutka Plzeň - TJ Sokol Město Touškov  16:8 (8:0)

branky: 6x Huspek, Havlík, Fleissig
sestava: Mašín, Šimpach, Huspek, Havlík, Ladanyi, Fleissig, Hanžl, Neumann, Strnadová

B-tým - mistrovské utkání (odehráno ve Vochově, 21.10. 2018):
SK Vochov "B" - TJ Sokol Město Touškov   3:2 (1:0)
branky: Šůla, Hodek
sestava:
Pecl, Beneš, Pešík, Vojtěchovský M., Poláček, Pešek, Havel, Hlaváček, Karas, Vojtěchovský L., Šůla
Jánek, Mareš, Kupec, Hodek
hodnocení:
Velké problémy nám dělaly balóny za obranu a soupeř měl herní převahu. Druhý poločas jsme mírnou převahu měli my, i díky nástupu Lukáše Hodka, bohužel penalta v závěru utkání a nevyužití spousty příležitostí nám bodový zisk zkazilo.

A-tým - mistrovské utkání (odehráno v Holoubkově, 21.10. 2018):
TJ Holoubkov - TJ Sokol Město Touškov   2:4 (0:2)
branky: Anděl, Mezera, Bouzek, Vyšata
sestava: Procházka, Voith, Lenk (47 min.), Mezera, Papež, Vyšata, Šimice, Momotov, Fleissig, Anděl, Bouzek
střídání: Karbusický (47 min.), Šiml
hodnocení: Zápas jsme i přes komplikace se složením sestavou zvládli a v pohodě vyhráli.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Rokycanech, 21.10. 2018):
FC Rokycany - TJ Sokol Město Touškov   10:2 (4:0)
branky:
Šedivý J., Pelant
sestava: Toffl, Bondra, Vaňač, Walzer, Končický, Šedivý J., Šedivý L., Pelant, Považan, Kadlec, Šmat
hodnocení: Se soupeřem, který je aktuálně na jiné úrovni, kluci zápas odbojovali.

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 21.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Baník Stříbro   1:1 (0:0), P.K.: 2:3
branky: Janovský
sestava: Prášek, Jedlička (46 min.), Bartůněk, Mathejzík, Havel, Pecl, Šlechta, Pajer, Wagner (85 min.), Slivoně, Janovský (80 min.)
střídání: Končický (80 min.), Bělohlav 45 min.), Čekan (85 min.), Vojtěchovský
hodnocení: Zápas s lídrem tabulky byl v prvním poločase celkem vyrovnanou partií. Oni nedali mnoho šancí, díky skvělým zákrokům brankáře Práška a my se dostali do šancí, které jsme měli vyřešit lépe. Druhý poločas jsme začali hrát aktivněji. Byli jsme více na míči a vytvořili si několik slibných i vyložených šancí. Odměnou nám byl gól, který dal Tobiáš Janovský, po skvěle zahraném rohu Honzy Bělohlava. Tím naše převaha skončila a my se začali strachovat o výsledek. Vše bylo chaotické a nepřesné. Tak přišlo vyrovnání po krásné střele hostujícího hráče. V závěru ještě vychytal několik vyložených šancí brankář Prášek a díky němu i díky štěstí jsme dotáhli zápas až do penalt. V těch byli šťastnější hosté a zaslouženě si odvezli bod navíc. Kluci i tak podali velice bojovný výkon a všichni zaslouží pochvalu.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Hradešicích, 21.10. 2018):
TJ Sokol Hradešice - TJ Sokol Město Touškov   0:2 (0:0)
branky: Kacbunda, Slepička
sestava:
hodnocení:
Po nejlepším výkonu podzimu vyhráli starší žáci v Hradešicích 2-0. Kluci podali zodpovědný výkon v obraně poprvé nedostali gol a dokázali se prosadit po pěkných akcích i v útoku. Přišla zasloužená výhra 2-0.

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 19.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - Union Plzeň   10:9 (4:4)
branky:

3x Kadlec, 3x Čejka, 2x Šlechta, Hrabě, Toffl
sestava:
Toffl, Hájek P., Čejka, Hanžl, Hobl, Hrabě, Hrbek, Kadlec, Kašparová, Wolframová, Šlechta, Pelant, Liška
hodnocení:

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 18.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK Smíchov Plzeň  18:1 (12:1)
branky:

3x Pelant, 3x Hanžl, 3x Toffl, 2x Kadlec, 2x Hrabě, 2x Šlechta, Hrbek, Wolframová, Hájek
sestava:
Toffl, Hájek, Pelant, Kadlec, Hanžl, Wolframová, Hrabě, Hrbek, Kašparová
hodnocení:
Vítězstvím proti velmi slabému soupeři jsme si zajistili postup do jarní finálové skupiny čímž  jsme splnili hlavní podzimní cíl.

Mladší přípravka "B" - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 18.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK Vochov 1930   12:6 (8:3)
branky: 4x Šimpach, 2x Mayer, 2x Kulík, Mašín, Říhánek, Trávníček, Kadlec
sestava: Mašín, Šimpach, Mayer, Kulík, Říhánek, Kadlec, Trávníček, Mochan, Hájek, Smolka, Pěkný T.

Mladší přípravka "A" - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 16.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - Plzeň-Černice  14:9 (7:4)

branky: 6x Huspek, 5x Hrabě, Havlík, Hanžl, Neumann
sestava: Ladanyi, Fleissig, Strnadová, Havlík, Hanžl, Mašín, Huspek, Neumann, Hrabě

B-tým - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 14.10. 2018):

TJ Sokol Město Touškov - TJ Prazdroj Plzeň "B"   9:2 (2:0)
branky:
4x Anděl, 2x Vojtěchovský, 2x Karbusický, Karas
sestava:
Pecl, Šůla, Kupec, Pešík, Beneš, Vojtěchovský, Poláček, Mezera, Karbusický, Karas, Anděl
Vyšata, Syrovátka, Havel, Jánek
hodnocení:
Zápas s tradičně obtížným soupeřem jsme, vyjma 20 minut, v 11 lidech zvládli nad očekávání. Pro tentokrát se střelecky dařilo Andělovi a v bráně výborně zachytal Pecl. Snad současnou šňůru potvrdíme příští zápas s Vochovem.

A-tým - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 13.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Slavoj Mýto "B"   6:0 (3:0)
branky: 2x Karbusický, 2x Bouzek, Mezera, Momotov
sestava: Procházka, Voith, Lenk (20 min.), Mezera, Šimice, Fleissig (68 min.), Karbusický, Vyšata, Foltýn (32 min.), Bouzek, Šůla (61 min.)
střídání: Momotov (32 min.), Anděl (68 min.), Karas (61 min.), Papež (20 min.)
hodnocení: Čekalo se težké utkání, ale do 10 minut dal Bouzek 2 góly a zbytek zápasu se už pouze dohrával a jen se čekalo kolik jich ještě přidáme. I přes vítězství 6:0 se v zápase našlo dost chyb, kterých se musíme do příště vyvarovat.

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Holýšově, 13.10. 2018):
TJ Holýšov - TJ Sokol Město Touškov   1:4 (1:1)
branky: 2x Šlechta, Syrovátka, Bartůněk
sestava: Prášek, Jedlička (65 min.), Bartůněk, Mathejzík, Havel, Syrovátka (73 min.), Pajer, Remeš (55 min.), Bělohlav, Šlechta, Janovský
střídání: Čekan (73 min.), Wagner (55 min.), Pecl (65 min.)
hodnocení: První poločas se nesl v duchu neproměněných vyložených šancí a proměněných dalekonosných ‘‘střel‘‘. Takové by bylo jeho shrnutí. Druhý poločas jsme měli navrch my. Soupeř si druhý poločas nevytvořil vážnější šanci. My jsme naopak stupňovali tlak, až konečně přišlo zvýšení skóre od Marka Bartůňka. O další chvíli později se z přímého kopu nádherně prosadil Ondra Šlechta, který se o 5 minut později znovu nádherně prosadil střelou zpoza vápna do šibenice. Všichni podali skvělý výkon. Stejný, možná ještě lepší, výkon musíme předvést příští týden proti lídrovi tabulky Stříbru. Pozitiva - bojovný výkon, výhra, kombinace. Negativa - neproměnění šancí.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 13.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - SK Smíchov Plzeň   8:0 (5:0)
branky: 3x Slepička, 2xZahradník, 2x Kacbunda, Kůs L.
sestava:
hodnocení:
Výborný vstup do utkání ve 12.min 3-0 a to utkání rozhodlo. Soupeř nepatřil k nejsilnějším, proto si hráči mohli vyzkoušet věci které si jindy nedovolí. Bylo k vidění řada pohledných kombinačních akcí. Určitě se vítězství nemůže přeceňovat.

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Druztové, 12.10. 2018):
TJ Sokol Druztová - TJ Sokol Město Touškov   7:12 (3:5)
branky:

4x Pelant, 3x Kadlec, 3x Hanžl, Hrabě, Toffl
sestava:
Toffl, Hájek, Čejka, Hanžl, Hobl, Hrabě, Hrbek, Kadlec, Kašparová, Wolframová, Šlechta, Pelant, Liška
hodnocení:
Po velmi slabém výkonu jsme vyhráli. Hráči byly bez pohybu nasazeni nechtělo se jim běhat a hrát. Pochvalu zaslouží Pelant a brankář Hájek.

Mladší přípravka "B" - mistrovské utkání (odehráno ve Vejprnicích, 12.10. 2018):
Baník Zbůch - TJ Sokol Město Touškov   19:6 (9:1)
branky: 2x Huspek, 2x Havlík, 1x Hrabě, 1x Ladanyi
sestava: Šimpach, Ladanyi, Havlík, Hanžl, Mašín, Huspek, Neumann, Mayer, Hrabě, Strnadová, Liška

Mladší přípravka "A" - mistrovské utkání (odehráno v Plzence, 11.10. 2018):
Starý Plzenec - TJ Sokol Město Touškov   tým Starý Plzenec se odhlásil ze soutěže
branky:
sestava:
Martin Považan, asistent trenéra: Tomáš Smolka

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 8.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Zruč   2:0 (1:0)
branky:
Šedivý J., Šedivý L.
sestava: Toffl, Bondra, Vaňač, Walzer, Kadlec, Končický, Šedivý J., Šedivý L., Pelant, Považan, Šmat, Weisskopf, Pelant
hodnocení: Po předchozím nevydařeném zápase jsme zabrali a podali diametrálně odlišný výkon. Soupeře jsme pustili do hry pouze na chvíli ve druhé půli, jinak jsme celý zápas ovládli a zaslouženě vyhráli.
hlavní trenér: Pavel Foltýn ml.

B-tým - mistrovské utkání (odehráno v Plzni, 7.10. 2018):

Union Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov   5:9 (2:5)
branky:
4x Karas, 2x Anděl, Vojtěchovský, Karbusický, Foltýn
sestava:
Beneš, Pešík, Kupec, Pecl, Anděl, Karbusický, Karas, Vojtěchovský, Poláček, Pešek, Foltýn
Havel
hodnocení:
V zápase, kde jsme ještě 10 minut před výkopem byli v 8 lidech, jsem v prvním poločase do šancí moc nepouštěli. Ani my jsme vekou řadu šancí nevyužili, ale i přes to jsme vyhráli první část zápasu 5:2. Druhý poločas byl hodně vyrovnaný a zápas jsme zaslouženě vyhráli 9:5.

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 7.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Planá   0:3 (0:0)
branky:
sestava: Janovský, Jelínek, Mathejzlík, Bělohlav, Havel, Šlechta, Wagner (62 min.), Pajer, Pařízek, Končický, Vojtěchovský
střídání: Čekan (62 min.)
hodnocení: Hrálo se většinu zápasu jen na jednu branku, bohužel na tu naší. Soupeř nás jasně přehrál. Když jsme konečně měli náznak kombinace, tak jsme ji nedokázali dotáhnout do konce. Zmar tohoto utkání podtrhla naše největší šance z konce zápasu, kdy ani do poloprázdné branky nedokážeme dát gól.

A-tým - mistrovské utkání (odehráno v Tlučné, 6.10. 2018):
TJ Tlučná - TJ Sokol Město Touškov   0:5 (0:3)
branky: 2x Šůla, Foltýn, Fleissig, Karbusický
sestava: Procházka, Voith, Lenk (45 min.), Mezera, Fleissig (60 min.), Foltýn, Karbusický (60 min.), Momotov (73 min.), Hodek, Bouzek, Šůla
střídání: Slivoně (73 min.), Šimice (45 min.), Nosek (60 min.), Papež (60 min.)
hodnocení: Jednoznačná záležitost, jediné dvě šance domácích zlikvidoval golman Procházka. Škoda jenom že nedokážeme proměnit všechny naše gólové šance. Vítězství budeme muset potvrdit na domácí půdě proti Mýtu "B".

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Horní Bříze, 6.10. 2018):
SK Horní Bříza - TJ Sokol Město Touškov   2:1 (0:1)
sestava:
hodnocení:
Po slušném výkonu prohráli starší žáci v Horní Bříze 1-2. Po 1.poločase vedení 1-0 poté několik neproměněných šancí a opět hrubá individuální chyba v defenzivě 1-1. Těsně před koncem zápasu dali domácí druhý gol. I přes snahu o vyrovnání v závěru přišla porážka.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 5.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - FC Viktoria Plzeň "Ž"   0:4 (0:4)
branky:
hodnocení: Holky z Viktorky nás přehráli ve všech směrech. V první půlhodině jsme vůbec nestíhali, protože soupeř byl rychlejší a důraznější. Po poločase se kluci zlepšili, hru chvílemi vyrovnali, ale bohužel to nevedlo ke snížení.

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 5.10. 2018):
TJ Sokol Město Touškov - TJ Vodní Stavby Plzeň   13:5 (6:1)
branky:

4x Čejka, 3x Šlechta, 3x Kadlec, 2x Hrbek, Hrabě
sestava:
hodnocení:
Jednoznačný zápas, hráči navázali na výborný výkon z Přeštic a soupeři nedali šanci. Pochvalu zaslouží celý tým.
hlavní trenér: Aleš Král, asistent trenéra: