PODZIM 2019     JARO 2019    PODZIM 2018   JARO 2018   PODZIM 2017    JARO 2017     PODZIM 2016     JARO 2016     PODZIM 2015     JARO 2015     PODZIM 2014

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 27.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Keramika Chlumčany   1:10 (:)
Polívka, Walzer, Šmat, Šedivý J., Toffl, Šedivý L., Pelant T., Pelant D., Burián, Zach, Kadlec
hokejové střídání:
Týmr, Hrabě, Hrbek
hodnocení:
V posledním zápase jarní části podlehli starší žáci Chlumčanům 1:10. Kluci nastoupili věkově proti dorostu všichni roč.2005 kteří již do starších žáků nepatří. Přesto se k zápasu postavili zodpovědně. Snažili se o kombinaci, bylo hodně pohybu a dokázali jsme i zpřesnit přihrávky. Samozřejmě neměli šanci se vyspělým klukům vyrovnat, ale za snahu a přístup zaslouží pochvalu. Dokud stačili síly vypadala hra dost slušně, objevovali se nacvičené věci a hráli jsme to co bychom chtěli. Kluci musejí pochopit, že nesmí koukat na výsledky vše se projeví po srovnání ročníků na podzim, proto při dalším přístupu k treninku  musejí věřit v úspěch.
hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Aleš Král a Bohumil Zach

předpřípravka - přátelské utkání (odehráno v Kozolupech 24.6. 2020)
TJ Sokol Kozolupy - TJ Sokol Město Touškov   6:2 (:)
branky:
König, Ustohal
sestava:
Dufek, König, Malina, Nevosad, Obadálek, Racek, Salcman, Ustohal
hodnocení:
Dnes jsme odehráli odvetný zápas v Kozolupech. U všech kluků je vidět pokrok každým týdnem, za což jsme velice rádi. Pomalu si na sebe navzájem začínají zvykat a je poznat, že se jim stává fotbal oblíbeným koníčkem.
hlavní trenér: Michal König, asistent trenéra: Viktorie Kašparová

mladší přípravka - přátelské utkání (odehráno v Kozolupech 23.6. 2020)
TJ Sokol Kozolupy - TJ Sokol Město Touškov   : (:)
branky:
sestava:
hodnocení:
hlavní trenér:
Pavel Foltýn ml.

mladší žáci - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 22.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Tatran Třemošná   15:4 (3:4)
branky:
4x Kadlec, 4x Hrabě, 3x Pelant, 3x Hanžl, Liška
sestava:
Toffl, Hrbek, Pelant, Tymr, Kadlec, Hrabě, Liška, Hájek, Hanžl
hodnocení hráčem Daniel Pelant:
V pondělním zápase s Tatranem Třemošná jsme přes těžký začátek nakonec dokázali vyhrát na plné čáře. V poločase jsme ještě o jeden gól prohrávali, ale po domluvě trenéra jsme začali hrát jako tým a zázeli jeden gól za druhým. Ke konci už Tremosna ztrácela elán a sílu a zbytek zápasu nám tím dost ulehčila.
Aleš Králasistent trenéra: Bořek Kadlec

Dorost - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 21.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Slovan Plzeň Spoje   6:1 (4:0)
branky:
3x Nečina, Havel, Zahradník, Kůs T.
sestava:
hodnocení:
Zápas byl z naší strany velmi dobrý. Dobrý výkon podal střelec Nečina, v obraně překvapil svým výkonem Petr Česal. Hráči se snažili být stále v pohybu a chtěli "hrát". Bylo první naše výhra na jaře.
Zdeněk Synáčvedoucí týmu: Lukáš Hodek

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Zruči 20.6. 2020)
TJ Zruč - TJ Sokol Město Touškov   1:0 (0:0)
branky:
sestava:
Polívka, Walzer, Šmat, Šedivý J., Považan, Kadlec, Pelant T., Pelant D., Šedivý L., Zach, Weisskopf
Toffl, Hrabě, Týmr, Hrbek
hodnocení:
Další zápas starších žáků ve Zruči. Po velmi slušném výkonu podlehli smolně domácím 1:0 brankou 2.min před koncem. Kluci předvedli hodně dobrý výkon až mě jich bylo líto, že to nemělo bodový efekt. Celý zápas jsme byli fotbalovější, vytvářeli si šance po slušné kombinační hře. Bohužel trochu nás zradila koncovka a dobrý výkon brankaře Zruče. Doufáme, že budou pokračovat v poctivém přístupu k treninku a dokážeme na solidní fotbal navázat, ten co předvedli v sobotu se nám moc líbil.
Jiří Krbeček, asistent trenéra: Aleš Král a Bohumil Zach

mladší přípravka - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 19.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Zruč   : (:)
branky:
sestava:
hodnocení:

Dorost - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 17.6. 2020)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Tlučná   1:6 (0:5)
branky:
Havel
sestava:
hodnocení:
Nejhorší výkon týmu na jaře. Zaostávali jsme ve šech směrech. Druhý poločas byl lepší, ale ke spokojenosti to nestačilo. Pochválit je možno brankáře Nedvěda.

mladší žáci - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 17.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Přeštice   1:12 (0:10)
branky:
Kadlec
sestava:
Toffl, Hrbek, Pelant, Tymr, Kadlec, Hrabě, Liška, Hájek, Wolframová, Hanžl
hodnocení hráčem Janem Kadlecem:
V obraně Nám to moc nešlo, útok také nebyl nejlepší. Druhou půlku to bylo lepší, více jsme je napadali a dali jsme alespoň gól.

předpřípravka - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 17.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kozolupy   4:6 (:)
branky:
2x Pecko, König, Nevosad
sestava:
König, Maina, Nevosad, Obadálek, Pecko, Racek,Salcman, Schmid, Ustohal
hodnocení:
Dnes jsme odehráli první zápas jara v novém složení. Pro některé kluky to byl úplně první zápas v životě. Kluci mě mile překvapili a ukázali, že je rozhodně na čem stavět. Zápas nás bavil a už se těšíme na odvetu v Kozolupech příští středu od 16:00hod. Přijdte se taky podívat na naše nejmladší nadějě.
Michal König, asistent trenéra: Viktorie Kašparová

starší přípravka "B" - přátelské utkání (odehráno ve Stříbře 17.6. 2020)
TJ Baník Stříbro - TJ Sokol Město Touškov   9:6 (:)
branky:
sestava:
Neumann, Havlík, Liška, Hrabě, Mašín, Ruml, Kulik, Mayer, Ladanyi, Považan, F. Hanžl
hodnocení:
24 hodin po Spojích nás čekala odveta s týmem Baníku Stříbro, která se bohužel odehrála na umělé trávě, jelikož na hlavním hřišti probíhaly atletické závody. Ve vyrovnaném utkání jsme se rychle ujali vedení 2:0. V poslední třetině jsme obdrželi pár laciných branek a nakonec byl soupeř tím šťastnějším.
Ve všech třech odehraných přátelských utkáních s kvalitním soupeřem za podpory početného fanklubu kluci předvedli výborné výkony, byla vidět spousta pohledných fotbalových akcí, a branek. Zápasy nám ukázaly i některé chyby, na kterých budeme samozřejmě v tréninku usilovně pracovat. Hráli jsme již dle pravidel starší přípravky – větší hřiště, míč a rozestavení 5+1. Na tyto změny si postupně zvykáme. Poslední zápas jara nás čeká 26.6. proti maminkám, které zřejmě budou muset být posíleny o nějakého tatínka J. V příští sezóně musíme počítat s tím, že proti nám budou nastupovat i starší kluci. Věřím však, že si kluci poradí.
hlavní trenér: Martin Považanasistent trenéra: Aleš Wagner

starší přípravka "B" - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 16.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - SK Slovan Plzeň 1910   8:9 (:)
branky:
sestava:
Neumann, Havlík, Liška, Hrabě, Mašín, Ruml, Kulik, Mayer, Ladanyi, Kubica
hodnocení:
V přátelském utkání se Slovanem jsme po celou dobu utkání byli fotbalovějším týmem a zaslouženě drželi vedení. V závěru jsme však úplně zapomněli na obranu v domnění jasné výhry. Kluci si utkání prohráli sami - přínosem však je, že si chyby uvědomovali a dali trenérům za pravdu.
Martin Považan, asistent trenéra: Aleš Wagner

Starší přípravka "A" - přátelské utkání (odehráno v Dobřanech 16.6. 2020)
TJ Dobřany - TJ Sokol Město Touškov   8:8 (:)
branky:

sestava:
Liška O., Hanžl O., Hanžl F., Hájek P., Chlebeček J., Považan J., Bastyúr D., Fleissig J., Hložek J.
hodnocení:
Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou, ale v posledních 10 min. jsme polevili a Dobřanům se podařilo srovnat skóre.
Vlastislav König, asistent trenéra: Aleš Wagner, Tomáš Smolka

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 13.6. 2020)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Košutka Plzeň   1:9 (:)
branky:
Weisskopf
sestava:
Nedvěd, Walzer, Šmat, Šedivý J., Šedivý L. ,Pelant D. ,Pelant T. ,Vaňač, Zach, Kadlec, Weisskopf
Polívka, Toffl, Hrabě
hodnocení:
Hrůza a děs ať si každý zhodnotí sám co v zápase udělal dobře, bude rychle hotov.

mladší přípravka - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 11.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kozolupy   3:2 (:)
branky:
Mochan, Říhánek, vlastní
sestava:
hodnocení:
Na první gól se čekalo takřka půl hodiny. Poté, co jsme se ujali vedení, soupeř zápas dvěma zásahy otočil. V posledních 10 minutách se nám po několika neproměněných šancích konečně povedlo vstřelit další gól a nakonec i zápas otočit na svou stranu.

Dorost - přátelské utkání (odehráno v Chlumčanech 7.6. 2020)

TJ Keramika Chlumčany - TJ Sokol Město Touškov   5:0 (:)
branky:
sestava:
hodnocení:
Je to paradoxní, ale tento zápas jsme hráli v poli dobře, domácí do čeho kopli spadlo do branky. Obrana nedělala žádné hrubé chyby až při páté brance po špatném odkopu obránce. Hrálo se za stálého deště. Bez pochvaly.
hlavní trenér: Zdeněk Synáč, vedoucí týmu: Lukáš Hodek

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno v Nýřanech 6.6. 2020)
TJ Dioss Nýřany - TJ Sokol Město Touškov   6:2 (3:1)
branky:
2x Zach
sestava:
Polívka, Toffl, Šedivý J., Šmat, Vaňač, Šlechta, Pelant D., Šedivý L., Pelant T., Zach, Kadlec
Walzer, Hrabě, Weisskopf, Burián
hodnocení:
Další přípravný zápas starších žáků. V Nýřanech podlehli domácím 6:2. Sice jsme se dostali do vedení v 1. minutě po krásné střele Zacha, ale jinak to byl zatím nejhorší poločas co jsme zatím odehráli. Spousta ztrát po špatném zpracování a nepřesných přihrávkách. Špatný pohyb a nedostoupení hráčů vedlo jen k nakopávání dlouhých míčů a to nechceme. Po domluvě v poločase se hra výrazně zlepšila. Začali jsme kombinovat kluci se nabízeli pohybem a vytvářeli si i šance. Škoda za stavu 3:2 nastřelené břevno. V závěru nám docházely síly a to se projevilo v celkovém výsledku. Kluci si musejí uvědomit jak důležité je pracovat s míčem a pokud se tomu v treninku nechtějí věnovat naplno nikam to nepovede. Když nezvládneme základní herní činnosti nedá se posouvat hru dál a budeme opakovat stále stejné chyby. Výborný výkon podal brankař Polívka, kdy vyřešil spoustu šancí i nebezpečných situací.
Jiří Krbečekasistent trenéra: Aleš Král a Bohumil Zach

mladší přípravka - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 3.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - SK Všeruby   1:9 (:)
branky:
Mochan
sestava:
hodnocení:
Pro většinu kluků se jednalo o úplně první zápas v kategorii mladší přípravky. Zápas byl velmi bojovný a my se trápili v koncovce. Zatímco soupeř střílel jeden gól za druhým, nám se povedlo skórovat až v úplném závěru.

starší přípravka "B" - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 2.6. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Baník Stříbro   11:11 (6:5)
branky:
sestava:
Neumann, Havlík, Liška, Hrabě, Mašín, Ruml, Kulik, Mayer, Ladanyi
hodnocení:
Po dlouhé fotbalové odmlce jsme doma přivítali vítěze Tachovské skupiny mladších přípravek tým ze Stříbra. V zápase hraném 3x20 minut byla vidět spousta pohledných akcí, soubojů a v neposlední řadě gólů. Myslím si, že opět početné obecenstvo si přišlo na své. Za předvedený výkon patří pochvala celému mužstvu.
Martin Považanasistent trenéra: Aleš Wagner

mladší žáci - přátelské utkání (odehráno v Přešticích 1.6. 2020)
TJ Přeštice - TJ Sokol Město Touškov   1:5 (0:3)
branky:
2x Pelant, 2x Kadlec, Krejčí
sestava:
Toffl, Hrbek, Pelant, Tymr, Šlechta, Kadlec, Burian, Hrabě, Liška, Hájek, Wolframová, Hanžl
hodnocení:
Utkání s velmi kvalitním  soupeřem přineslo opět vyrovnaný zápas se spoustu šanci na obou stranach. V koncovce jsme byli lepsi tentokrat my a vyhráli. Pochvalu zaslouží především duo hráčů Pelant, Kadlec,  které se ukázalo jako rozdilovy faktora a golman Toffl, ktery s velkým  přehledem likvidoval šance domacicho týmu. V zápase se opět  projevila nekomunikace hráčü mezi sebou, špatné přebírání a obsazovani hráčů soupeře   a nechuť některých hráčů běhat. Přitom na odstranění těchto věci pracujeme v každém tréninku. Bez běhání hrát fotbal bohužel nejde!!!!!!  Dalším nasim soupeřem bude učastnik krajskeho přeboru Vejprnice 10.6.v 17,30 ve Vejprnicich
Aleš Král, asistent trenéra: Bořek Kadlec

Dorost - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 31.5. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - FK Bohemia Kaznějov   3:3 (3:3)
branky:
2x Zahradník, Havel
sestava:
hodnocení:
V tomto zápase se nedařilo stopérské dvojici přes kterou padli první 2 goly. Prohrávali jsme 0:2 a 1:3. Bojovností jsme zápas vyrovnali. Pochválit lze Zahradníka  brankáře Nedvěda.

B-tým - přátelské utkání (odehráno v Hunčicích 30.5. 2020)
TJ Sokol Hunčice - TJ Sokol Město Touškov   3:2 (1:1)
branky:
2x Pajer
sestava:
Vojtěchovský, Pecl, Pešík, Havel, Pajer, Vyšata, Wagner M., Jedlička, Balek, Bartůněk, Wagner D.
Trojan, Havel, Poláček
hodnocení:
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a dravě, úniky po lajnách soupeř těžce hasil a byla viditelná převaha. Největším kamenem úrazu bylo proměňování vyložených šancí. Pak přišla chyba na konci poločasu kde jsme z Penalty dostali zbytečný fík. V druhém poločase byly Hunčice dravějším týmem a většina týmu pod tlakem polevila.
Pozitivita - dravost týmu a nikdo se nezranil.
Negativa - rozpory na konci zápasu a polevení na konci zápasu
Pohled Marka Bartůňka
hlavní trenér: Pavel Vyšata, vedoucí týmu: Lukáš Knížek

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 30.5. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Chotěšov   1:8 (0:4)
branky:
Zach
sestava:
Polívka, Walzer, Šmat, Šedivý J., Vaňač, Nedvěd, Šedivý L., Pelant D., Pelant T., Zach, Šlechta
Lemr, Hrabě, Hrbek, Weisskopf
hodnocení:
V dalším zápase přípravného turnaje nastoupili starší žáci proti Chotěšovu. Velmi vyspělému soupeři podlehli 1:8. Chotěšov přijel s 8 hráči ročníku 2005 a naši mladší kluci neměli proti fyzicky vyspělým klukům moc šancí. Je třeba říci, že se k tomu dokázali dobře postavit i přes výškovou převahu se snažili o fotbalové řešení situací, bojovali statečně. Jen největší problém je malý důraz v osobních soubojích na tom je potřeba hodně zapracovat. Pozitivem je celkem slušná defenziva, kde nová stoperská dvojice si vedla velmi slušně. Kluci nesmějí koukat na výsledek, ale jít dál dvoji cestou, kterou je dobrá práce s míčem, hodně pohybu a jednoduchá rychlá hra.
hlavní trenér: Jiří Krbečekasistent trenéra: Aleš Král a Bohumil Zach

Starší přípravka "A" - přátelské utkání (odehráno v Kozolupech 29.5. 2020)
TJ Sokol Kozolupy - TJ Sokol Město Touškov   7:13 (:)
branky:
4x Hanžl F., 3x Hobl, 2x Hložek, 2x Liška, Chlebeček, Huspek
sestava:
Hájek, Smolka, Hanžl F., Hanžl O., Liška, Fleissig, Chlebeček, Hobl, Hložek, Šimpach, Huspek, Považan
hodnocení:
Pěkné utkání za pěkného počasí. Ukázal se brankář Hájek a střelci Hanžl a Hobl. Kluci mají dobré základy a je na čem stavět

Dorost - přátelské utkání (odehráno v Chlumčanech 24.5. 2020)
TJ Keramika Chlumčany - TJ Sokol Město Touškov   2:1 (0:1)
branky:
Zahradník
sestava:
hodnocení:
První poločas byl vyrovnaný vstřelili jsme první gol. Potom se soupeř zlepšil a zápas obráti ve svůj prospěch. Z hráčů lze pochválit Zahradníka a brankáře Práška.

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 23.5. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kozolupy   3:0 (2:0)
branky:
Pelant T., Kraus, Kadlec
sestava:
Polívka, Považan, Slepička, Šedivý J., Vaňač, Šmat, Pelant D., Šedivý L., Pelant T., Kraus, Kadlec
Šlechta, Walzer, Weisskopf, Toffl, Týmr
hodnocení:
V druhém přípravném zápase nastoupili starší žáci doma proti Kozolupům a vyhráli 3:0 .Od začátku jsme měli výraznou převahu. Kluci se snažili o jednoduchý rychlý fotbal se spoustou akcí na dotyk, měli dobrý pohyb a snahu vše řešit fotbalově. Velmi dobře zvládli i obrannou fázi, kdy včasným přístupem soupeře do ničeho nepustili jen 2 nebezpečné střeli s přehledem zlikvidoval Polívka. Spousta akcí zůstala nedotažena špatnou finální přihrávkou, nebo prováhanou koncovkou. Ve druhém poločase naše převaha dominovala, škoda neproměněných šancí. Myslím, že sami kluci musí mít ze hry dobrý pocit a pochopí jakou cestou chceme jít. Jedině poctivý přístup k tréninkovým cvičením je bude posouvat dál. Celkově šlo o velmi slušný výkon, za který si zaslouží pochvalu a doufám, že takhle budeme pokračovat.
Jiří Krbeček, asistent trenéra: Aleš Král a Bořek Kadlec

Starší přípravka "A" - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 21.5. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kozolupy   25:4 (:)
branky:
6x Liška, 4x Hobl, 4x Hanžl O., 3x Hložek, 2x Hájek, 2x Chlebeček, 2x Havlík, Hanžl F., Bastyúr
sestava:
Hájek, Smolka, Považan, Liška, Bastyúr, Hanžl O., Hanžl F., Hobl, Chlebeček, Hložek, Havlík, Fleissig
hodnocení:
V utkání hraném na třetiny s oslabeným soupeřem bylo od začátku zápasu jasné, kdo bude vítěz. Po dlouhé pauze byla na chlapcích vidět velká chuť a radost ze hry. Pochvala všem za přístup a nasazení, jen aby nám to vydrželo!!!
Tomáš Smolka, asistent trenéra: Aleš Wagner

Mladší žáci - přátelské utkání (odehráno v Městě Touškově 20.5. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - FC Viktoria Plzeň "Ž"   5:2 (3:0)
branky:
Hrabě, Hobl, Burian,, Pelant, Toffl p.k.
sestava:
Toffl, Pelant, Hrbek, Týmr, Kadlec, Burian, Šlechta, Hrabě
Wolframová, Liška, Hájek, Hobl, Hanžl
hodnocení:
Po dvouměsíční pauze nastoupili mladší žáci k přípravnému zápasu proti týmu Viktorky holek již ve složení v kterém budou nastupovat celou přiští sezonu. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a po zásluze se ujali tříbrankového vedení. Do druhého poločasu jsme nastoupili že už je zápas asi vyhraný bez pohybu nasazení a se spoustu prohraných osobních soubojů. Tým Viktorky toho dokonale využil a snížil na rozdíl jedné branky a byl 15 minut druhého poločasu jednoznačně lepším týmem. V této fázi nás podržel brankář Matěj Toffl , který soupeři zneškodnil další vyložené šance a náš tým uklidnil v proměnění pokutového kopu.  Poté jsme už zápas dovedli do vitězného konce, kdy pojistku přidal pátou brankou  Dan Pelant.  Utkání se odehrálo ve vysokém tempu se spoustou krásných fotbalových akcí na obou stranách. Tým musím pochválit po dvouměsíční pauze za předvedený výkon a fanclub rodičů za hlasité povzbuzování. Utkání nám ale ukázalo i slabiny na kterých musíme zapracovat v trénincích.
Aleš Král, asistent trenéra: Bořek Kadlec

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Stodě 16.5. 2020)
TJ Slavoj Stod - TJ Sokol Město Touškov   8:4 (:)
branky:
2x Kraus,Kadlec, Vaňač
sestava:
Polívka, Považan, Slepička, Šedivý L., Walzer, Šlechta, Pelant D., Pelant T., Vaňač, Kraus, Kadlec
Toffl, Weisskopf, Hrabě, Burián F., Burián I.
hodnocení:
Starší žáci sehráli první utkání v rámci přípravného turnaje. Ve Stodě podlehli domácím 8:4. Pro většinu kluků to bylo seznámení s hrou na velkém hřišti. Soupeř nastoupil s výrazně vyspělejšími hráči většinou roč.2005 a proto měl fyzickou převahu, která se projevila hlavně v úvodu zápasu. Postupně jsme se dokázali dostat do hry a pokoušeli se o fotbalovou kombinaci. Druhý poločas byl již naprosto vyrovnaný a jen škoda neproměněných šancí i penalty. Zápas byl velmi přínosný a ukázal, že kluci chtějí hrát fotbal a ne jen nakopávat míče, dokázali se soupeři vyrovnat i v osobních soubojích. Vzhledem k tomu, že šlo o první utkání je dojem velmi pozitivní. Musíme počítat, že budou proti nám nastupovat starší kluci, ale věřím, že se s tím dokážeme vyrovnat.

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno v Líních 8.3. 2020)
TJ Tlučná - TJ Sokol Město Touškov   2:1 (1:1)
branky:
Kraus
sestava:
Nedvěd, Burda, Trsek, Slepička, Vaňač, Šmat,, Šedivý L.,Pelant T., Šedivý J., Kraus, Tejc
Pelant D., Týmr, Wolframová
hodnocení:
Starší žáci sehráli přípravné utkání s Tlučnou,kdy podlehli 1:2. První poločas z naší strany hodně špatný, někteří kluci byli po měsíci na hřišti a byla z toho spousta nepřesností a špatná práce s míčem i prohrávání osobních soubojů. Po poločase se hra trochu srovnala zlepšil se pohyb i přesnost přihrávek. Dokázali jsme si vytvořit množství golových šancí nastřelili tyč, břevno a začali se zlepšovat v herních činnostech. Bohužel z žádné šance jsme nedokázali dát gol. Soupeř za druhý poločas vystřelil jednou a dokázal rozhodnout. Zápas se odehrál na velmi slušném terénu na hřišti v Líních.
Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Foltýn ml.

Dorost - přátelské utkání (odehráno na UMT. 33. ZŠ v Plzni, 8.3. 2020)
TJ Košutka Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   3:3 (2:1)
branky:
2xHavel, Zahradník
sestava:
Prášek, Bělik, Strnad, Sládek, Mašek, Kacbunda, Zahradník, Pajer, Jedlička, Havel, Nečina
Kůs L., Kůs T.
hodnocení:

Zdeněk Synáč, asistent trenéra: Lukáš Hodek

Dorost - přátelské utkání (odehráno na UMT. na Sencu Doubravka 1.3. 2020)
Bohemia Kaznějov - TJ Sokol Město Touškov   2:2 (1:1)
branky:
Havel, Zahradník
sestava:
Prášek, Bělik, Strnad, Sládek, Mašek, Kůs L. Zahradník, Pajer, Kůs T., Havel, Trsek

hodnocení:

Mladší žáci - přátelské utkání (odehráno v Plzni, Brojova ul. UMT., 16.2. 2020)
TJ Přeštice - TJ Sokol Město Touškov   9:2 (:)
branky:
Šlechta, Kadlec
sestava:
Toffl, Šlechta, Hrabě, Wolframová, Hrbek, Týmr, Polívka, Kadlec
hodnocení:
Hráno 3x25 minut. Utkání bylo dvě třetiny naprosto vyrovnané 3:2 jsme prohrávali. Bohužel v poslední třetině jsme odpadli po fyzické stránce, když jsme neměli nikoho na střídání.Jinak tým poprve na velkém hřišti předvedl dvě třetiny velmi solidní výkon pak jsme bohužel odpadli.
hlavní
trenér: Aleš Král, asistent trenéra: Bořek Kadlec

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Stříbře na UMT., 16.2. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Chotěšov
zápas se neodehrál
branky:
sestava:
hodnocení:
bez hodnocení

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Stříbře na UMT., 15.2. 2020)
TJ Baník Stříbro - TJ Sokol Město Touškov
branky:
sestava:
hodnocení:

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Stříbře na UMT., 1.2. 2020)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Baník Stříbro
branky:
sestava:
hodnocení:

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Stříbře na UMT., 25.1. 2020)
TJ Baník Stříbro - TJ Sokol Město Touškov   : (:)
branky:
sestava:
hodnocení:

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno v Chotěšově, 18.1. 2020)

TJ Chotěšov - TJ Sokol Město Touškov   2:1 (1:1)
branky:
Kraus
sestava: Nedvěd, Česal, Trsek, Slepička, Vaňač, Šmat, Šedivý J., Šedivý L. ,Kraus
hodnocení: Starší žáci sehráli první přípravné utkání. Na přírodní trávě podlehli domácímu Chotěšovu 1:2. Zápas naprosto splnil účel, byla snaha hrát fotbal ale zároveň je znát, že šlo o první utkání po zimní přestávce. Další zápas se odehraje v neděli se Stříbrem.
hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Foltýn ml.