Beneš, Jánek, Kupec, Havel, Pecl, Poláček, Hodek, Karas, Karbusický, Šůla, Foltýn

hlavní trenér: Adam Jánek, asistent trenéra: Martin Beneš

Dorost - mistrovské utkání (odehráno ve Zbůchu, 21.4.2019)
TJ Baník Zbůch - TJ Sokol Město Touškov   0:8 (0:6)
branky: 2x Slivoně, Hradecký, Jedlička, Pecl, Havel, Janovský, vlastní
sestava:
Prášek, Jedlička, Pecl, Pajer, Havel, Mathejzlík, Vyšata, Wagner, Hradecký, Slivoně, Bartůněk
střídání: Turek, Janovský, Schuster, Šlechta
hodnocení:
Celý zápas jsme byli jasně dominantnějším týmem. Soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili. Tomu odpovídá i výsledné skóre. Kluci podali skvělý výkon. Jen musíme v těchto výkonech pokračovat i v dalších zápasech.

hlavní trenér: Lukáš Hodek, asistent trenéra: Tomáš Walzer, vedoucí týmu: Ondřej Karbusický

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Městě Touškově, 20.4.2019)
TJ Sokol Město Touškov - FK Žákavá   2:7 (2:3)
branky: Slepička, Zahradník
Č.K.: Zahradník
sestava:
Nedvěd, Krejčí, Kraus, Česal, Kůs L., Trsek, Slepička, Strnad, Kacbunda, Burda, Kůs T.
hokejové střídání: Sládek, Tejc, Štěpánek, Zahradník, Mertl
hodnocení:
V dalším mistrovském utkání podlehli starší žáci Žákavě 2:7 po poločase 2:3. Výše porážky je dost krutá. Zápas se dá rozdělit na dvě poloviny. Poměrně slušná hra směrem dopředu a katastrofální defenzivní činnost. Dokázali jsme předvádět celkem slušnou hru v poli i přicházely šance, ale co jsme dokázali vytvořit v obraně hrůza. Špatné postavení hráčů, nedohrávání soubojů bez zajištění bez koncentra cena hru šance jsme soupeři doslova nabízeli. Bohužel v naší nejlepší fázi zápasu za stavu 2:3 jsme nedali 3 šance a soupeř nás z brejků potrestal. Všechny goly naprosto stejné propad ve středu hřiště a hráči Žákavy chodili samostatně na branku. Dalším smutným výsledkem je vyloučení Zahradníka, kdy se žlutou kartou zakopne míč. Bohužel největším zklamáním je výkon hráčů, kteří by měli mužstvo táhnout, tentokrát je mladší ročník výrazně předčil.

hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Vyšata, vedoucí týmu: Pavel Foltýn st.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Nýřanech, 17.4.2019)
TJ Dioss Nýřany - TJ Sokol Město Touškov   7:1 (3:1)
branky: Šedivý L.
sestava:
Šmat, Šedivý J., Walzer, Vaňač, Pelant, Weisskopf, Šlechta, Šedivý L., Kadlec

hodnocení:

hlavní trenér: Pavel Foltýn ml.

starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno na Sencu, 16.4.2019)
SK Senco Doubravka "A" - TJ Sokol Město Touškov   21:5 (12:1)
branky: Pelant, Kadlec, Čejka,Šlechta, Hrabě
sestava:
Hájek, Liška, Pelant, Hrbek, Kadlec, Bobot, Hanžl, Wolframová, Čejka, Šlechta, Hrabě

hodnocení:
Proti největšímu favoritu finálové  skupiny jsme neměli od začátku utkání šanci. Domácí nás předčili úplně ve všech směrech a výsledek je pro nás ještě milosrdný.
hlavní trenér: Aleš Král, asistent trenéra: Bohumil Zach, vedoucí týmu: Bořek Kadlec

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 14.4.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ ZD Meclov   2:1 (1:1)
branky: Slivoně, Vyšata
sestava:
Prášek, Jedlička, Pajer, Pecl, Havel, Mathejzík, Vyšata, Zahradník (81 min.), Wagner, Slivoně, Písařík (55 min.)
střídání: Sládek (55 min.), Schuster (81 min.)
hodnocení:
Konečně jsme většinu zápasu hráli, co chceme hrát. Kombinovali jsme po zemi, dařil se nám přechod 1 na 1 a nevypustili jsme žádný souboj. První poločas byl celkem vyrovnaný. Soupeř měl šance ze začátku zápasu, a když jsme se konečně rozkoukali i my, tak jsme soupeře k ničemu většímu nepustili. Po několikátém průniku dal první gól zápasu Petr Slivoně. Bohužel soupeř o chvíli později srovnal střelou z dálky. Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Chvíli hrál soupeř a většinu zápasu my. A opět po několika průnicích a offsidech vystřelil Pavel Vyšata a tečovaná střela skončila v brance. Posledních 5 minut na nás byla vidět nervozita a strach o výsledek. Naštěstí se soupeř na nic většího nezmohl a body jsou doma.

starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno ve Zruči, 14.4.2019)
TJ Zruč - TJ Sokol Město Touškov   5:5 (2:3), P.K. 4:3
branky: 2x Šlechta, Toffl, Čejka, Pelant
sestava:
Hájek, Toffl, Pelant, Hrbek, Liška, Hrabě, Bobot, Kašparová, Hanžl, Wolframová, Čejka, Šlechta

hodnocení:
První mistrovské utkání finalové skupina starších přípravek skončilo zaslouženou remízou. Po celou dobu utkání jsme vedli a domácí tým dotahoval. Ještě 2 minuty před koncem zápasu jsme vedli o dvě branky ale vlastními chybami jsme umožnili domácímu týmu vyrovnat. V utkání jsme především prohrávali osobní souboje a soupeři vlastní nedůsledností darovali vyrovnání.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Chodově, 13.4.2019)
TJ Tatran Chodov - TJ Sokol Město Touškov   2:4 (1:3)
branky: 3x Slepička, Sládek
sestava:
Nedvěd, Krejčí, Kraus, Česal. Kůs L., Trsek, Slepička, Strnad, Kacbunda, Burda, Kůs T.
hokejové střídání: Štěpánek, Tejc, Sládek,Zahradník, Mertl
hodnocení:
V mistrovském utkání dokázali starší žáci vyhrát v Chodově 4:2. Celý zápas jsme měli převahu a zahazovali šance. První 2 goly padly po nacvičených standartních situacích. Pak jsme inkasovali po vlastní chybě ještě do poločasu zvyšoval Sládek na 3:1. Druhý poločas měl stejný průběh opět jsme nedokázali proměnit šance což vyvrcholilo zahozenou penaltou Zahradníkem. Snažili jsme se o kombinační fotbal což se na výborně připraveném hřišti celkem dařilo, soupeř se dostával do hry pouze díky našim chybám a malém důrazu v obranné činnosti. Je potřeba zlepšit koncentraci při řešení situací v obou šestnáckách, kde se zápasy rozhodují. Stínem zápasu je zranění brankaře Nedvěda, který utrpěl zlomeninu nosu po dohrání soupeřem, kdy měl míč v rukou.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 12.4.2019)
TJ Sokol Město Touškov - FC Viktoria Plzeň "Ž"   2:2 (1:2), P.K.: 1:3
branky: Šmat, vlastní
sestava:
Toffl, Považan, Šedivý J., Šmat, Walzer, Vaňač, Končický, Pelant, Weisskopf, Šlechta, Hrabě

hodnocení:

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Spáleném Poříčí, 6.4.2019)
TJ Sokol Spálené Poříčí - TJ Sokol Město Touškov   1:1 (1:1), pen.: 4:3
branky: Slepička
sestava:
Nedvěd, Burda, Strnad, Česal, Sládek, Kůs L., Trsek, Zahradník, Slepička, Kůs T., Kacbunda
hokejové střídání: Kraus, Štěpánek, Tejc, Krejčí
hodnocení:
V dalším mistrovském utkání remizovali starší žáci ve Spáleném Poříčí 1:1 a následně podlehli na penalty 2:4.Tenhle zápas jsme měli vyhrát, remíza je zklamání. Utkání jsme začali výborně a ve 4.min dal gol Slepička pak přišel útlum jako by si všichni mysleli, že to půjde samo, šlo o podcenění soupeře. Domácí vyrovnali po velkém nedorozumění v naší defenzivě z penalty. Směrem dopředu to šlo, vytvářeli jsme si šance,které jsme zahazovali. Po poločase se hra zlepšila prakticky na jednu branku, ale pokračovalo zahazování šancí. V závěru všichni chtěli rozhodnout a byla z toho křeč. Došlo na penalty, kde jsme 2x selhali nic nelze vyčítat těm co nedali, spíš mě zaráží, že pouze 5 hráčů našlo odvahu jít kopat ostatní se schovali, hlavně u starších hráčů to překvapilo. Doufám, že se poučíme žádný soupeř se neporazí sám.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Chrástu, 1.4.2019)
FC Spartak Chrást - TJ Sokol Město Touškov   7:4 (4:1)
branky: 2x Šedivý L.Pelant, Weisskopf
sestava:
Toffl, Považan, Šedivý J., Šedivý L., Šmat, Walzer, Vaňac, Končický, Kadlec, Pelant, Weisskopf

hodnocení:

Dorost - mistrovské utkání (odehráno ve Vochově, 31.3.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Mrákov   6:4 (4:1)
branky: 2x Hradecký, 2x Zahradník, Pecl, Šlechta
sestava:
Prášek, Jedlička, Pajer, Pecl, Havel, Mathejzík, Hradecký (60 min.), Zahradník, Janovský (65 min.), Šlechta, Sládek (84 min.)
střídání: Strnad (60 min.), Schuster (84 min.), Písařík (65 min.)
hodnocení:
Začátek snů. Po 15 minutách jsme vedli nad oslabeným soupeřem už 4:0. Tenhle náskok nás nejspíš uspokojil natolik, že jsme polevili a soupeř ještě do poločasu snížil. Druhý poločas byl hrozný. Soupeři jsme sami nahráli na 3 góly a ještě jsme se strachovali o výsledek. Nesmíme ztrácet koncentraci, ani když hrajeme proti oslabenému týmu a vedeme o tolik gólů.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Vochově, 30.3.2019)
TJ Sokol Město Touškov - FC Dynamo Horšovský Týn "B"   2:3 (1:0)
branky: Zahradník, Kraus
sestava:
Nedvěd, Krejčí, Kraus, Česal, Kůs L., Trsek, Slepička, Strnad, Kacbunda, Burda, Kůsl T.
hokejové střídání: Sládek, Tejc, Štěpánek, Zahradník
hodnocení:
Druhé mistrovské utkání sehráli starší žáci proti Horšovskému Týnu B ve Vochově a podlehli 2:3.Vyrovnaný zápas rozhodli hosté v závěru po naší nepochopitelné taktické chybě. Soupeř byl fyzicky velmi vyspělí a naše snaha o kombinační fotbal se nedařila. Své sehrál i hodně nekvalitní terén,kdy se zápas proměnil v množství soubojů, kde jsme bohužel byli slabší. Kluci zaslouží pochvalu, že chtěli hrát fotbal, bohužel soupeř byl silovější a důraznější a také chybělo trochu štěstí, když v poslední minutě překopl Sládek ze 2 metrů prázdnou braku. Remíza by průběhu zápasu odpovídala.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Liticích, 30.3.2019)
Plzeň Litice - TJ Sokol Město Touškov   4:2 (2:0)
branky: Pelant, Šedivý J.
sestava:

hodnocení:

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Nýřanech, 23.3.2019)
TJ Dioss Nýřany -TJ Sokol Město Touškov   3:1 (3:0)
branky: Syrovátka
sestava:
Prášek, Jedlička, Mathejzlík, Pecl, Čekan, Pajer, Bartůněk, Havel, Hradecký, Slivoně (67 min.), Janovský (51 min.)
střídání: Vojtěchovský (67 min.), Syrovátka (51 min.)
hodnocení:
V prvním poločase jsme se přizpůsobili hře soupeře - nakopávané míče a žádná mezihra. Vyústěním byl smolný gól, který padl z nepovedeného centru, o 10 minut později následovala penalta a jako završení nám soupeř dal o 3 minuty později gól z brejku. Těchto hrozivých prvních 20 minut nás stálo zápas. My jsme měli několik šancí, největší z nich měl Tomáš Hradecký, který střelou do odkryté branky trefil obránce nebo Honza Pecl sám před brankářem trefil právě brankáře a v závěru ještě po rohu hlavičkoval do břevna. Již druhý zápas jsme mleli soupeře, ale nedokázali jsme z toho vytěžit 3 body. V závěru ještě korigoval skóre Luboš Syrovátka, ale snížení přišlo příliš pozdě. Soupeř měl pár brejkových šancí, které skvěle pochytal Dan Prášek.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Stříbře na UMT., 23.3.2019)
TJ Baník Stříbro - TJ Sokol Město Touškov   3:2 (2:0)
branky: Zahradník, Slepička
sestava:
Nedvěd, Slepička, Zahradník, Kůs L., Kůs T., Burda, Kacbunda, Strnad, Sládek, Krejčí, Trsek
hokejové střídání: Štěpánek, Krauz, Tejc, Česal, Šedivý J.
hodnocení:
První mistrovské utkání sehráli starší žáci ve Stříbře. Po velmi slušném výkonu podlehli 3-2. Stříbro na podzim neprohrálo, přesto byla hra vyrovnaná. Dokázali jsme se prosadit kombinační hrou a zlepšili i důraz v osobních soubojích. Sehráli jsme naprosto vyrovnanou partii, kde rozhodly chyby v defenzivě. Na obranné činnosti je potřeba zapracovat, ale celkově je vidět v naší hře posun na kterém se dá stavět. Kluci se snaží plnit co se jim řekne,n e vždy se vše podaří, ale důležité je, že pochopili jak by měli hrát a začínají tomu věřit.

Dorost - mistrovské utkání (odehráno na Sencu Doubravka na UMT., 17.3.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Hradešice   0:1 (0:0)
branky:
sestava:
Prášek, Jedlička, Mathejzlík, Bartůněk, Havel, Pecl, Pajer, Čekan (45 min.), Šlechta, Zahradník, Janovský (45 min.)
střídání: Turek J., Sládek (45 min.), Syrovátka (45 min.)
hodnocení:
První poločas byl od obou mužstev hrozný a tragický. Druhý poločas jsme začali bojovat a hrát více po zemi. Většinu druhého poločasu jsme soupeře k ničemu většímu nepustili. Bohužel se soupeř v 60. minutě dostal do brejku, který brankář Prášek ještě vychytal, ale na následnou dorážku byl krátký. Do vápna soupeře lítal jeden centr za druhým. Tlačili jsme se do koncovky, například výborná střela Pecla, kterou krásným zákrokem vyrazil brankář nebo střela Zahradníka, která opět s přispěním gólmana skončila na spojnici a plno dalších šancí. I kdybychom hráli 120 minut, tak bychom gól nedali.

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Vochově, 17.3.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Tlučná   8:2
branky: 5x Kacbunda, Zahradník, Sládek, Slepička
sestava:
Nedvěd, Burda, Strnad, Česal, Sládek, Kacbunda, Trsek, Zahradník, Slepička, Kůs L., Kůs T.
hokejové střídání: Štěpánek, Krauz
hodnocení:
Poslední přípravný zápas sehráli starší žáci ve Vochově proti Tlučné. Po slibném výkonu zvítězili 8-2. Na nerovném terénu se kluci snažili o kombinační fotbal a to se nám dařilo. Poslední utkání se snaží plnit co po nich vyžadujeme a celkem se to daří. Jen chybí stále komunikace nedokážeme si navzájem pomoc. Také chybí v obranné fázi zajištění hráčů a propadá váme v osobních soubojích, když včas hráče nedostoupíme. Celkově s přípravou spokojenost, sehráli jsme 6 utkání 3 výhry 1 remíza 2 porážky.

Starší přípravka - přátelské utkání (odehráno v Plzni na 33. ZŠ, UMT., 9.3.2019)
TJ Sokol Město Touškov - FK Holýšov   11:1
branky: 3x Kadlec, 3x Toffl, 2x Pelant, Hanžl, Wolframová, Šlechta
TJ Sokol Město Touškov - TJ Přeštice   4:3
branky: 2x Kadlec, Wolframová, Šlechta
sestava: Hájek, Toffl, Pelant, Kadlec, Liška, Kašparová, Wolframová, Hanžl, Hrabě, Šlechta
hodnocení:
Přípravný dvojzápas  na umělce v Plzni naší mladí fotbalisté zvládli na výbornou. Hlavně zápas s výbornými Přešticemi přinesl opět velmi kvalitní zápas z obou stran ve kterém se štěstíčko tentokrát přiklonilo na naší stranu.

hlavní trenér: Aleš Král, asistenti trenéra: Bořek Kadlec, Bohumil Zach

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno v Líních, 9.3.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Dobřany   1:1 (0:1)
sestava:
Nedvěd, Burda, Česal, Strnad, Sládek, Kacbunda, Kůs T., Zahradník, Slepička, KůsL, Mertl
hokejové střídání: Tejc, Štěpánek, Krauz, Krejčí
hodnocení:
V dalším přípravném zápase se starší žáci střetli s Dobřany vedoucím mužstvem OP kde neztratilo na podzim ani bod. Utkání velmi dobré úrovně skončilo 1-1. Obě mužstva se snažila o kombinační fotbal což se celkem dařilo i přes silný vítr. V prvním poločase byli lepší hosté po poločase jsme hru vyrovnali a po krásné kombinaci zaslouženě srovnal Slepička. Zápas splnil účel kluci si zahráli na trávě a znovu se posunuli herně trochu kupředu.

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Vejprnicích na UMT., 3.3.2019)