Hodnocení jaro 2018

PODZIM 2018   JARO 2018   PODZIM 2017    JARO 2017     PODZIM 2016     JARO 2016     PODZIM 2015     JARO 2015     PODZIM 2014

JARO 2018

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Vejprnicích, 16.2.2019)
SK Slavia Vejprnice - TJ Sokol Město Touškov   1:12
branky: 5x Zahradník, 2x Strnad, 2x Sládek, 2x Mertl, Kacbunda
sestava:
Nedvěd, Trsek, Česal, Strnad, Sládek, Kacbunda, Kůs T., Zahradník, Kůs L., Mertl, Kraus
hokejové střídání: Tejc, Štěpánek, Krejčí
hodnocení:
V sobotu sehráno druhé přípravné utkání.Jednoznačný zápas, kdy soupeř hrál jen s 10 hráči. Spousta dalších šancí byla neproměněna. Mohli jsme si vyzkoušet několik dalších variant sestavy. Bohužel díky jasné převaze někdy hráči moc vodili míč na úkor kombinace, přesto několik akcí bylo pohledných.

hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Foltýn st.

Starší žáci - přátelské utkání (odehráno ve Vejprnicích, 10.2.2019)
TJ ROBSTAV Přeštice - TJ Sokol Město Touškov   7:1
branky: Kacbunda
sestava:
Nedvěd, Trsek, Kůs L., Strnad, Sládek, Kacbunda, Kůs T., Zahradník, Slepička, Tejc, Štěpánek
hokejové střídání: Kraus
hodnocení:
V neděli sehráli starší žáci první přípravné utkání. Na UMT ve Vejprnicích podlehli mužstvu Přeštic 1-7. Hra v poli byla vyrovnaná, ale rozhodl důraz v koncovce. Soupeř dokázal svoje šance proměnit, za to naše mužstvo spoustu vyložených šancí zahodilo. Také se projevila síla v soubojích, kde byl soupeř hrající krajský přebor lepší. Další zápas sehrajeme v sobotu s mužstvem Vejprnic.

hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Foltýn st.