22.6. 2018 od 16:30 (Město Touškov, tráva)
starší přípravka - Městský přebor sarších přípravek 5+1, sk.: "B" (finále)
TJ Sokol Město Touškov - FC Viktoria Plzeň "Ž"   7:6 (7:2)
branky: 4x Zach, Pelant, Kadlec, Weisskopf
sestava: Toffl, Zach, Pelant, Polívka, Bondra, Kadlec, Weisskopf, Walzer, Bulka, Šlechta
hodnocení: Poslední utkání našich kluků ve finálové skupině starších přípravek. První poločas jsme předváděli výborný fotbal a po zásluze vedli. Jenže druhý poločas nám vůbec nevyšel a ještě jsme se strachovali o výsledek. V celé finálové skupině  jsme neztratili ani bod a všechny utkání vyhráli. Chtěl bych poděkovat všem sponzorům Sokolu kotli maminek bez kterých by to nešlo!!!!!!. Na kluky jsem za výkony které předváděli za celý rok hrdý a pyšný. Teď jim přeji krásné prožití prazdnin pěkně vysvědčení a těším se na novou sezónu.
trenér: Aleš Král, asistenti trenéra: Bořek Kadlec, Bohumil Zach

17.6. 2018 od 12:15 (Město Touškov, tráva)
mladší dorost - Krajský přebor dorostu
TJ Sokol Město Touškov - SK Slavia Vejprnice   0:6 (0:2)
branky:
sestava: Balek, Jedlička, Pajer,Jelínek (40 min.), Havel (40 min.), Mathejzík, Bělohlav, Zahradník (40 min.), Vojan, Turek, Janovský
střídání: Pařízek (40 min.), Prášek (40 min.), Strnad (40 min.)
hodnocení:
trenér Filip Beneš

17.6. 2018 od 10:00 (Město Touškov, tráva)
starší dorost - Krajský přebor dorostu
TJ Sokol Město Touškov - SK Slavia Vejprnice   0:18 (0:10)
branky:
sestava: Pecl, Havel, Ferenčík, Mathejzík, Jedlička, Pajer (45 min.), Bartůněk, Wagner, Vyšata, Jelínek (45 min.), Balek (45 min.)
střídání: Bӧhm (46 min.), Hanzlíček (45 min.), Vojan (45 min.), Remeš, Janovský
hodnocení: Nejhorší výkon dorostu v této sezóně. Soupeř byl jasně lepší, ale to co předvedli naši kluci byla totální ostuda a zmar.
Negativa- nulová bojovnost, katastrofální výkon. Pozitiva- nic.

trenér Ondřej Karbusický, asistent trenéra Lukáš Hodek

16.6. 2018 od 17:00 (Malesice, tráva)
muži B-tým - Městská soutěž mužů, sk.: "C"
Sokol Malesice "B" - TJ Sokol Město Touškov   10:2 (7:0)
branky: Hauer, Vojtěchovský
sestava: Vinš, Slivoně, Pešík, Kupec, MAreš, Vojtěchovský, Hauer, Karas, Jánek, Pešek, Bláha
střídání: Boháč, Kumpera P.
hodnocení:
trenér Adam Jánek, asistent trenéra Martin Beneš

16.6. 2018 od 17:00 (Raková, tráva)
muži A-tým - 1. B. třída
TJ Sokol Raková - TJ Sokol Město Touškov   3:4 (1:1)
branky: 2x Anděl, Mezera, Bouzek
sestava: Beneš, Hodek, Šimice, Mezera, Voith, Momotov, Vyšata, Foltýn, Anděl, Nosek, Bouzek
střídání: Papež
hodnocení: Konec sezóny se zakončil výhrou, ale i tak cíl postup se nezvládl a tak se musí sezóna počítat jako nezdařená. Alespoň že klukům se podařila meta 100 gólů za sezónu.

trenér Miroslav Šiml, asistent trenéra Radek Papež, vedoucí týmu Zdeněk Pašek

16.6. 2018 od 10:00 (Město Touškov, tráva)
starší žáci - Krajská soutěž žáků, sk. B
TJ Sokol Město Touškov - SK Horní Bříza   1:2 (0:1)
branky: Slepička
sestava: Prášek, Kůs T., Bělohlav, Strnad, Pařízek, Končický, Zahradník, Kůs L., Sládek, Balačín, Kacbunda
střídání: Štěpánek, Mašek, Slepička, Trsek, Česal
hodnocení: Kluci odehráli těžký zápas, ve kterém bojovali jako lvi. Škoda, že jsme dostali nešťastný první gól z náhodné střely z nulového úhlu. Poté jsme soupeře tlačili. Nejmenší na hřišti Ondra Slepička dokonce dal gól hlavou, ale s dalšími brankami se nikdo jiný nepřidal, i když jsme měli několik šancí. Následoval trest na 1:2 střelou z poza vápna.
trenér Pavel Foltýn st., asistent trenéra Roman Pařízek st.

13.6. 2018 od 17:30 (Plzeň, tráva)
FC Viktoria Plzeň U9 - TJ Sokol Město Touškov   3:8 (1:4)
branky: 5x Zach, Toffl, Pelant, Šlechta
hodnocení:
Souboj o první místo dvou týmů z čela tabulky přinesl velmi kvalitní zápas z obou stran. Narazili jsme na technický kvalitního a nejlepšího soupeře. Naši kluci zcela po zásluze po vynikajícím kolektivním výkonu zvítězili a po zápase mohli propuknout první oslavy přeborníka MP SP 5+1. Klukům musím moc poděkovat za predvedené výkony po celou sezónu. Teď nás čeká krajský turnaj  vítězů okresních přeboru SP 5+1 v Domažlicích a v neděli Sencor cup.

12.6. 2018 od 17:00 (Město Touškov, tráva)
mladší žáci - Městský přebor mladších žáků, sk.: "D"
TJ Sokol Město Touškov - FC Viktoria Plzeň "Ž"   5:2 (2:1)
branky: Česal, Končický, Trsek, Šedivý J., Slepička
sestava: Nedvěd, Česal, Šedivý L., Šedivý J., Trsek, Vaňač, Končický, Bӧhm, Slepička, Burda, Pelant, Foltýnová, Tejc
hodnocení:

trenér Pavel Foltýn ml.

9.6. 2018 od 17:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - Slovan Plzeň "B"   utkání se nedohrálo
branky:
sestava:
střídání:
hodnocení:

8.6. 2018 od 17:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Radnice   3:7 (1:4)
branky: Mezera, Karbusický, Bouzek
Č.K.: Momotov
sestava: Vinš (45 min.), Papež (67 min.), Šimice, Mezera, Foltýn, Momotov, Vyšata, Karbusický, Anděl, Nosek, Bouzek
střídání: Šůla (45 min.), Hodek (67min.)
hodnocení: Poprvé,kdy jsem se styděl za výkon svého týmu. Není co hodnotit, OSTUDA!! Ale vlastně je, nejsme schopni dát gól i ze 100% šance a golman, který nic nechytí, tak se nedá bojovat o 1.A třídu.

9.6. 2018 od 13:00 (Domažlice, tráva)
TJ Jiskra Domažlice - TJ Sokol Město Touškov   15:1 (9:0)
branky: Bӧhm
sestava: Pecl, Syrovátka, Bӧhm, Remeš, Havel, Hanzlíček, Slivoně, Balek, Wagner, Ferenčík, Vyšata (46 min.)
střídání: Janovský (46 min.)
hodnocení: Soupeř byl kombinačně, herně, fyzicky i mentálně na úplně jiné úrovni a do divize si postup jistě zaslouží. Kluci měli možnost si zahrát na krásnem stadionu a i přes to, že se skóre zastavilo na čísle 15 bojovali. I my jsme se dostali do jedné šance a polo šance, která skončila gólem a tak jsme alespoň čestný úspěch mohli slavit.

9.6. 2018 od 10:00 (Město Touškov, tráva)
SK Smíchov Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   0:9 (0:4)
branky: 3x Bělohlav, Slepička, Zahradník, Kůs T., Strnad, Trsek, vlastní
sestava: Prášek, Kůs T., Bělohlav, Strnad, Pařízek, Končický, Zahradník, Kůs L., Sládek, Balačín, Kacbunda
střídání: Štěpánek, Mašek, Brejchová, Slepička, Trsek
hodnocení: Skvělým výkonem Honzy Bělohlava jsme již po 20ti minutách vedli 3:0, poté se ještě ve střelecké formě ukázal David Trsek, který zužitkoval 3 asistence Romana Pařízka. Prosadili se i sváteční střelci Kůs Tomáš a po pěkné kombinaci i Ondra Strnad. Z dálky potom proměnil Honza Zahradník. Pěkný výkon se slabším soupeřem.

8.6. 2018 od 16:30 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Zruč   12:4 (7:2)
branky: 7x Zach, 4x Kadlec, Čejka
sestava: Toffl, Zach, Pelant, Polívka, Bondra, Kadlec, Weisskopf, Walzer, Hrbek, Čejka
hodnocení:
Ve velkém vedru po podprůměrném výkonu jsme sice zvítězili ale kluci nechtěli běhat a hrát. Ted nás čekají poslední dva zápasy proti Viktoriím Plzeň klukům a holkám, které rozhodnou o přeborníkovi v soutěži.

7.6. 2018 od 17:30 (Újezd u Domažlic, tráva)
TJ Jiskra Domažlice - TJ Sokol Město Touškov   7:1 (2:0)
branky: Ferenčík
sestava: Prášek, Bělohlav, Pajer, Vojan, Havel, Strnad, Sládek, Kacbunda, Mašek, Pařízek, Ferenčík
střídání:
hodnocení:

6.6. 2018 od 18:30 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín "B"   1:4 (1:4)
branky: Slepička
sestava: Nedvěd, Česal, Šedivý L., Šedivý J., Trsek, Vaňač, Končický, Bӧhm, Slepička, Považan, Burda, Krejčí, Šmat, Zach, Pelant
hodnocení: V předposledním zápase ročníku 2017/2018 jsme předvedli mdlý a bojácný výkon. Soupeř i přes naší výškovou převahu vyhrával drtivou většinu osobních soubojů. Všude jsme byli druzí a do hry jsme se za celý zápas dostali jen při několika povedených akcích.

3.6. 2018 od 17:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - Union Plzeň "B"   9:2 (4:0)
branky: 3x Karas, 3x Hauer, 2x Anděl, Boháč
sestava: Pecl, Šůla, Kumpera M., Kupec, Hauer, Vojtěchovský, Beneš, Karas, Pešík, Anděl, Kumpera P.
střídání: Bláha, Boháč, Jánek, Mareš
hodnocení: Zápas jsme začali výborně, kdy Karas už ve 2. minutě vsítil fantastickou střelou 1. gól a o minutu později po chybě obrany soupeře přidal druhý gól. Byť na šance v prvním poločase to bylo vyrovnané, 4 góly jsme vstřelili my. Ve druhém poločase už jsme si výsledek pohlídali a zaslouženě brali 3 body a díky zaváhání Spojů se dostáváme, díky skóre, do čela naší tabulky.

3.6. 2018 od 12:15 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - SK Rapid Plzeň   0:15 (0:6)
branky:
sestava: Havel, Ferenčík, Mathejzík, Bӧhm, Bělohlav, Wagner, Pajer, Vojan, Janovský, Jelínek, Jedlička
střídání: Balek, Zahradník, Prášek
hodnocení:

3.6. 2018 od 10:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - SK Rapid Plzeň   1:2 (0:1)
branky: Slivoně
sestava: Pecl, Janovský (63 min.), Syrovátka, Bӧhm, Havel, Hanzlíček, Wagner, Vyšata, Slivoně, Pajer (75 min.), Bartůněk
střídání: Šlechta, Ferenčík, Balek, Jelínek (63 min.), Vojan, Remeš (75 min.)
hodnocení: Snad nejtěžší hodnocení zápasu. To, co jsme dokázali se Sušicí, jsme bohužel nedotáhli s Rapidem - obrat. 80 minut jsme byli lepším týmem a určovali jsme tempo zápasu. Hosté z první šance dali gól. Do kabin už nikdo žádný gól nedal. Druhý poločas pro nás začal výborně, kdy po krásné přihrávce a úniku srovnal skóre Petr Slivoně. Bohužel přišel další brejk a další gól. Ve výčtu šancí měli hosté 3 brejky a jednu standardku. Jeden brejk a standardku brankář Pecl výborně chytil. Bohužel ze zbylých dvou brejků jsme dostali gól. Naším největším problémem je proměňování šancí. Hanzlíček neproměnil 3 vyložené šance, Bartůněk 2 vyložené šance. I přes závěrečný tlak, kdy už jsme hráli jen na 3 obránce, 3 záložníky a 4 útočníky jsme nedokázali dotlačit balon do branky. Gól přitom visel ve vzduchu. Nutno podotknout, že brankář hostů svůj tým podržel.
Pozitiva- Přehrávání soupeře, vytvoření šancí. Negativa- Neproměněné šance, prohra.

2.6. 2018 od 18:00 (Třemošná, tráva)
TJ Tatran Třemošná - TJ Sokol Město Touškov   0:3 (0:0)
branky: 2xAnděl, Foltýn
sestava: Vinš, Papež, Bláha, Mezera, Voith, Momotov, Vyšata (80 min.), Foltýn (88 min.), Anděl, Šůla, Bouzek
střídání: Beneš, Karas (80 min.), Hodek (88min.)
hodnocení:
Konečně, střelecká mizérie se protrhla a venkovní výhra nás opět poslala do boje o 1.A. třídu.

2.6. 2018 od 10:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - FK Žákavá   0:4 (0:0)
branky:
střídání: Štěpánek, Mašek, Brejchová
hodnocení:

1.6. 2018 od 16:30 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - Košutka Plzeň "B"   2:8 (1:4)
branky: Česal, Trsek
sestava: Nedvěd, Česal, Šedivý L., Šedivý J., Tejc, Trsek, Vaňač, Končický, Bӧhm, Slepička, Považan, Hitková, Pelant
hodnocení:
Na soupeře jsme technicky nestačili. Byl prostě lepší, ale přesto jsme si vypracovali množství šancí, které jsme ale trestuhodně zahazovali. Proto na konci na ukazateli skóre svítil výsledek 2:8.

28.5. 2018 od 16:00 (Rokycany, tráva)
Kohouti Rokycany - TJ Sokol Město Touškov   3:19 (1:11)
branky: 7x Zach, 3x Kadlec, 3x Pelant, 2x Polívka, , 2x Bondra, Hrbek, Walzer
sestava: Toffl, Zach, Pelant, Polívka, Bondra, Kadlec, Walzer, Hrbek
hodnocení: Soupeře naši kluci k ničemu nepustili a doslova se bavili  fotbalem a  po krásných fotbalových akcích nastříleli 19 branek. Pochvalu zaslouží celý tým .

27.5. 2018 od 17:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Malesice "B"   12:2 (5:0)
branky: 4x Hauer, 3x Anděl, 2x Bláha, Vojtěchovský, Karas, Šůla
sestava: Vinš, Šůla, Kumpera M., Kupec, Kumpera P., Hauer, Karbusický, Vojtěchovský, Beneš, Karas, Anděl
střídání: Bláha, Boháč, Jánek, Pešík
hodnocení: Díky velmi silnému středu Hauer - Karbusický, kteří dirigovali celý zápas, jsme si došli pro vysoké vítězství.

27.5. 2018 od 12:15 (Kdyně, tráva)
FK Okula Nýrsko - TJ Sokol Město Touškov   11:0 (7:0)
branky:
sestava: Wagner, Havel, Ferenčík, Mathejzík, Jelínek, Bӧhm, Balek, Pajer, Vojan, Janovský, Mašek
střídání: Pařízek, Turek
hodnocení:

27.5. 2018 od 10:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Mladotice - TJ Sokol Město Touškov   4:4 (2:3), P.K.: 2:3
branky: 3x Balačín, Kacbunda
sestava: Prášek, Kůs T., Bělohlav, Strnad, Štěpánek, Končický, Zahradník, Kůs L., Trsek, Sládek, Balačín
střídání: Kacbunda
hodnocení: Velmi hezký divácký zápas, padlo 8 branek a ještě mnoho šancí bylo zahozeno. Pochvalu zaslouží Dan Prášek, který zlikvidoval několik gólových šancí. Škoda jen, že zápas který máme pod kontolou, rozhodne několik individuálních chyb v obraně.

27.5. 2018 od 10:00 (Kdyně, tráva)
FK Okula Nýrsko - TJ Sokol Město Touškov   5:0 (4:0)
branky:
sestava: Pecl, Jedlička, Ferenčík, Mathejzík, Havel, Hanzlíček, Syrovátka, Vyšata, Bӧhm, Pajer, Slivoně
střídání: Jelínek, Šlechta, Wagner, Balek, Janovský
hodnocení: Bohužel kluci nepřijeli v nejlepším rozpoložení, což se projevilo na výkonu. Většinu zápasu, se spíše bránili. Kombinovat začali až ke konci zápasu, když už bylo rozhodnuto. K příštímu zápasu musí přistoupit naprosto jinak.

26.5. 2018 od 18:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Město Zbiroh   1:1 (1:0), P.K.: 6:7
branky: Mezera
sestava: Beneš, Papež, Bláha, Mezera (60 min.), Šimice, Voith, Momotov, Karbusický, Anděl (45 min.), Nosek, Bouzek
střídání: Vinš, Slivoně (60 min.), Vyšata (45 min.)
hodnocení:
Poslední 3 kola se střelecky trápíme. 3 prohra v řadě nás poslala na 4 místo v tabulce a také se nám velice zdaluje barážové umístění!

25.5. 2018 od 16:30 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - Sokol Druztová   13:0 (5:0)
branky: 5x Zach, 4x Kadlec, 2x Polívka, Weisskopf, Šlechta
sestava: Toffl, Zach, Pelant, Polívka, Bondra, Kadlec, Weisskopf, Walzer, Šlechta, Bobot
hodnocení: Kluci se přizpůsobili hře soupeře a po velmi průměrném výkonu zvitězili.

21.5. 2018 od 16:30 (Plzeň, tráva)
TJ Union Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   0:11 (0:7)
branky: 3xTrsek, 2x Česal, 2x Burda, Pelant, Šedivý L., Krejčí, Vaňač
sestava: Nedvěd, Krejčí, Česal, Šedivý L., Šedivý J., Tejc, Trsek, Vaňač, Končický, Šmat, Pelant, Burda
hodnocení: Nejslabšího soupeře z naší soutěže jsme do ničeho nepustili a zaslouženě zvítězili dvouciferným rozdílem.

20.5. 2018 od 17:00 (Plzeň, tráva)
Slovan Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov   8:1 (1:1)
branky: Hauer
Č.K.: Kumpera M., Karas
sestava: Beneš, Mareš, Kumpera P., Kumpera M., Kupec, Hauer, Vojtěchovský, Karas, Pešek, Pešík, Jánek
střídání: Anděl, Boháč, Bláha
hodnocení: V prvním poločase vyrovnaná bitva, zápas nahoru dolů. Bohužel jsme si nechali naprosto zbytečně dát 2 červené karty. V poločase druhém jsme místo větší koncentrace na obranu hráli jako by nás bylo jedenáct a soupeř nás trestal úniky jeden nebo dva na brankáře. Číslo branek inkasovaných se tak zastavilo na čísle 8.

20.5. 2018 od 12:15 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sušice   1:4 (1:2)
branky: Vojan
sestava: Wagner, Havel, Ferenčík, Mathejzík, Jelínek, Bohm, Balek, Pajer, Vojan, Janovský, Bělohlav
střídání: Prášek, Zahradník, Strnad, Končický
hodnocení:

20.5. 2018 od 10:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sušice   3:3 (0:2), P.K.: 4:3
branky: Slivoně, Vyšata, Bartůněk
sestava: Pecl, Jelínek (70 min.), Bӧhm, Mathejzík (52 min.), Havel, Hanzlíček, Balek, Sivoně, Remeš (60 min.), Bartůněk, Pajer
střídání: Vyšata (60 min.), Vojan (70 min.), Janovský, Wagner, Syrovátka (52 min.), Ferenčík
hodnocení: Zápas jsme nezačali vůbec dobře. Po nedůrazu obránců se míč dostal k protihráči, který dával první branku zápasu. První poločas jsme si vytvořili několik slibných šancí. Dvakrát jsme šli sami na bránu plus bylo několik střel zpoza vápna. Dá se říct, že tempo prvního poločasu jsme diktovali my. Bohužel jak už je asi zvykem, špatným zvykem, přišel nepovedený centr, který skončil v naší bráně. Hosté měli jednu šanci, jeden špatný centr a vedli 2:0. Začátek druhého poločasu jsme drobet polevili, ale pak jsme postupně opět byli lepším týmem. Odměnou nám byla po hezkém uvolnění Petra Slivoně odpískáná penalta, kterou on sám s přehledem proměnil. Bohužel nám radost vydržela jen 2 minuty, protože přišel brejk, ze kterého nám dal soupeř gól. Nepolevili jsme a o chvíli později byla odpískána další penalta, kterou proměnil Pavel Vyšata. V 82. minutě konečně prolomil střelecké čekání Marek Bartůněk. I přes závěrečný tlak a v 90. minutě obrovskou šanci Pavla Hanzlíčka, kdy se objevil sám před brankářem, ale trefil pouze jeho, se nám nepodařilo vstřelit vítězný gól. Poprvé v sezoně jsme si tedy mohli vyzkoušet penaltový rozstřel, ze kterého jsme vyšli vítězně.
Pozitiva- Vítězství, bojovnost, vytváření šancí. Negativa- Neproměněné vyloženě šance, malý důraz.

19.5. 2018 od 17:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - FK Bohemia Kaznějov   0:4 (0:0)
branky:
Č.K.: Karbusický
sestava: Beneš, Bláha, Mezera, Šimice, Voith, Vyšata, Momotov (64 min.), Karbusický, Anděl (72 min.), Nosek, Bouzek
střídání: Vinš, Slivoně (72 min.), Šůla (64 min.)
hodnocení:
První poločas se hrál velmi dobrý fotbal, jak ze strany Touškova tak i Kaznějova. Bohužel ve druhé půly po červené kartě a 2 proměněných penaltách bylo po zápase a po 11 měsících i po domácí neporazitelnosti. Dá se pouze gratulovat soupeři k postupu do 1. A třídy a nás čeká ještě dlouhá cesta, alespoň do baráže!

17.5. 2018 od 16:30 (Chotíkov, tráva)
FC Chotíkov 1932 - TJ Sokol Město Touškov   6:4 (5:1)
branky: 2x Česal, Slepička,Trsek
sestava: Nedvěd, Krejčí, Česal, Považan, Slepička, Šedivý L., Šedivý J., Tejc, Trsek, Vaňač, Končický, Šmat, Pelant, Burda
hodnocení: Už po pár minutách jsme prohrávali o 3 branky a zápas byl prakticky rozhodnutý. I přesto jsme to nezabalili a v druhé půli soupeře přehrávali. Pomalu jsme stahovali naše manko, ale na konečné vítězství to nestačilo.

14.5. 2018 od 17:00 (Plzeň, tráva)
Slovan Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   1:10 (0:5)
branky: 4x Zach, 2x Toffl, Walzer, Polívka, Šlechta, Bulka
hodnocení: Soupeře naši kluci k ničemu nepustili a zcela po zásluze zvítězili.Škoda jen dalších nevyužitých šancí. Pochvalu zaslouží celý tým . Teď nás čeká zahraniční turnaj ve Vídni.

13.5. 2018 od 17:00 (Plzeň, tráva)
Union Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov   2:13 (1:5)
branky: 4x Hauer, 3x Karas, 2x Karbusický, Jánek, Mezera, Bláha, Kupec
sestava: Beneš, Šůla, Bláha, Pešík, Kumpera P., Kumpera M., Hauer, Karbusický, Foltýn, Karas, Vojtěchovský
střídání: Kupec, Boháč, Jánek, Mezera, Vyšata
hodnocení: Na půdu soupeře, se kterým jsme na jaře ještě nebodovali, jsme přijeli hodně nabuzení i ve velmi silné sestavě. Už ve 2. minutě vstřelil výstavní gól do šibenice hrající trenér Jánek, který tak potvrdil svojí současnou herní pohodu. Díky časté a přesné kombinaci tria Hauer, Mezera, Karbusický jsme ještě do poločasu přidali další 4 góly. Výjimečné závary hostů vyřešila s poklidem obrana nebo skvělými zákroky brankář Beneš. Ve druhém poločase dokončili své hattricky nejlepší střelec soutěže Hauer a střelec posledních zápasů Karas. Díky druhé výhře v řadě jsme se ve čtyřčlenné tabulce posunuli na 3. místo, 1 bod za vedoucím týmem z Malesic.

12.5. 2018 od 13:30 (Plzeň, tráva)
SK Petřín Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov   1:0 (1:0)
branky:
sestava: Vinš, Papež, Mezera, Šimice, Šůla, Foltýn, Momotov, Karbusický, Hodek (33 min.), Nosek, Bouzek
střídání: Anděl (33 min.)
hodnocení:
Zápas, kde rozhodla jediná chyba a velmi dobrý výkon domácího brankáře. Náš opět velmi špatný výkon, podtrhlo to, že neumíme proměnit ani 100% gólové šance. Proto všechny 3 body zůstávají domácím a my se musíme hodně zlepšit aby se udržela druhá příčka.

12.5. 2018 od 12:15 (Luby, tráva)
TJ Start Luby - TJ Sokol Město Touškov   7:1 (2:0)
branky: Böhm
sestava: Pajer, Strnad, Zahradník, Bělohlav, Prášek, Ferenčík, Havel, Mathejzlík, Vojan, Wagner, Böhm
střídání: Balek, Končický
hodnocení:

12.5. 2018 od 10:00 (Luby, tráva)
TJ Start Luby - TJ Sokol Město Touškov   7:0 (6:0)
branky:
sestava: Pecl, Havel, Ferenčík, Mathejzík, Syrovátka, Pajer, Vyšata, Janovský, Balek, Vojan, Wagner
střídání: Prášek, Bělohlav, Strnad, Zahradník, Končický
hodnocení: Kluci nastoupli ve zraněním oslabené sestavě, ale i přesto podali bojovný výkon. Navíc museli hrát vzápětí druhý zápas, jelikož bylo spoustu omluvenek i neomluvenek... Kluci si vytvořili i pár šancí, které bohužel neskončili gólem. Nejvíc opět, svými zákroky, podržel brankář Pecl.

11.5. 2018 od 17:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - Plzeň-Černice   4:1 (1:1)
branky: 3x Foltýnová, Trsek
sestava: Nedvěd, Krejčí, Česal, Považan, Slepička, Šedivý L., Šedivý J., Tejc, Trsek, Vaňač, Končický, Foltýnová, Šmat, Pelant
hodnocení: Zápas dvou poločasů, tak by se dalo nazvat naše čtvrté jarní utkání. Během první půle jsme se nedokázali dostat do tempa, nic nám nevycházelo a soupeř měl na všechno hodně prostoru. Ve druhém poločase se to všechno změnilo a mi začali dominovat na balónu a zaslouženě vyhráli. Vyzdvihnout zaslouží výkony Kuby a Lukáše Šedivých, Davida Trska a Adély Foltýnová, které nastřílela hattrick.

6.5. 2018 od 17:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - Sokol Malesice "B"   8:4 (5:0)
branky: 3x Hauer, 2x Foltýn, Vyšata, Vojtěchovský, Karas
sestava: Pecl, Syrovátka, Kupec, Kumpera, Hauer, Karas, Vojtěchovský, Mareš, Foltýn, Slivoně, Šůla
střídání: Vyšata, Karbusický, Boháč, Bartůněk, Vrba
hodnocení: V prvním poločase byl sice soupeř lepší v kombinaci i v držení balónu, my pro změnu v brejcích a v efektivitě. Byť ve druhé půli síly začali odcházet, hodně nás podržel kanonýr Hauer.

6.5. 2018 od 12:15 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Košutka Plzeň   0:9 (0:6)
branky:
sestava: Prášek, Vojan, Mathejzík, Havel, Strnad, Pařízek, Zahradník, Ferenčík, Jelínek, Pajer, Balek
střídání: Jedlička
hodnocení:

6.5. 2018 od 10:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Košutka Plzeň   1:7 (0:3)
branky: Vyšata (pen.)
sestava: Pecl, Jedlička (73 min.), Böhm, Mathejzík (70 min.), Syrovátka, Vyšata, Pajer, Hanzlíček (77 min.), Remeš, Havel (45 min.), Bartůněk
střídání: Slivoně, Wagner (77 min.), Janovský (73 min.), Jelínek (46 min.), Balek, Macko (70 min.)
hodnocení: Kluci ze začátku zbytečně nakopávali balony a málo se nabízeli. Ve druhém poločase začali kombinovat po zemi, což v některých fázích vedlo k přehrávání soupeře. Vytvořili si několik slibných šancí, když byli sami před gólmanem, ale selhali. Góly padali po nedůrazu a dvou špatně kopnutých centrech, kdy brankář Pecl správně předvídal centr, bohužel pro nás protihráč dvakrát špatně odcentroval a míč skončil v síti. Jinak nás Pecl opět podržel. V 63. minutě byl ve vápně podražen, po hezkém uvolnění, Jelínek a následný pokutový kop Vyšata proměnil.
Negativa- malý důraz a pozdní přistupování k soupeři, neproměněné šance. Pozitiva- zlepšení ve hře po zemi, vytvoření několika šancí, vstřelený gól.

5.5. 2018 od 17:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Spartak Strašice   9:0 (1:0)
branky: 2x Hodek, 2x Karbusický, 2x Voith, Nosek, Momotov, Mezera
sestava: Vinš, Papež, Mezera, Šimice, Foltýn, Voith, Vyšata (45 min.), Karbusický, Anděl, Nosek (45 min.), Bouzek (45 min.)
střídání: Hodek (45 min.), Šůla (45 min.), Momotov (45 min.)
hodnocení: Výsledek je jedna věc, ale předvedená hra druhá. Výkon byl jeden z nejhorších co jsem u týmu viděl za dobu co je trénuji. Chodící zápas co neměl s fotbalem nic společného bohužel na poslední Strašice stačil. Více to hodnotit nechci a doufám, že už se to nebude nikdy opakovat.

5.5. 2018 od 10:00 (Město Touškov, tráva)
TJ Sokol Město Touškov - FK Bohemia Kaznějov   3:1 (1:0)
branky: Bělohlav, Zahradník, Balačín
sestava: Prášek, Kůs T., Bělohlav, Strnad, Pařízek, Štěpánek, Končický, Zahradník, Slepička, Kůs L., Trsek
střídání: Balačín, Sládek
hodnocení: Bojovný zápas se nám herně nepovedl. Dostávali jsme se do šancí, ale ideálně jsme je nevyřešili. Největší problém jsme měli s předfinální fází, kterou jsme zbytečně kazili. V průběhu zápasu ale přišli tři pěkné chvíle, které znamenali naše vítězství.

4.5. 2018 od 16:30 (Město Touškov, tráva)
FC Viktoria Plzeň "Ž" - TJ Sokol Město Touškov   2:4 (1:2)
branky: Zach, Pelant, Bulka, Bondra
sestava: Toffl, Zach, Pelant, Polívka, Bondra, Kadlec, Weisskopf, Walzer, Šlechta, Bulka, Čejka