B-tým - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 16.6.2019)
TJ Sokol Město Touškov - Starý Plzenec "B"   1:4 (0:0)
sestava:
 Pecl, Kupec, Vojtěchovský, Poláček, Havel P., Havel M., Karas, Kolářský, Hlaváček, Nečina, Pajer
střídání: Hodek, Mezera, Syrovátka
hodnocení:
I přesto, že se hrálo ve druhém poločase proti 10 lidem, rozhodla poslední 10minutovka kdy hosté dali 3 branky.

hlavní trenér: Adam Jánek, asistent trenéra: Martin Beneš

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 16.6.2019)
TJ Sokol Město Touškov - FC Švihov   4:1 (1:1)
branky: Vyšata, Jedlička, Syrovátka, vlastní
Č.K.: Vyšata
sestava:
Prášek, Havel, Pecl (86 min.), Bartůněk, Syrovátka, Janovský (60 min.), Pajer, Böhm (83 min.), Nečina (79 min.), Jedlička (72 min.), Vyšata
střídání: Čekan (79 min.), Strnad (86 min.), Sládek (72 min.), Zahradník (60 min.), Sládek (83 min.), Schuster ( min.)
hodnocení:
Poslední zápas sezóny, pro někoho úplně poslední zápas za dorost, se nám povedl. Nepustili jsme soupeře k ničemu většímu a zaslouženě jsme vyhráli. Kaňkou na tomto zápase byl pouze závěr utkání.

hlavní trenér: Lukáš Hodek, asistent trenéra: Tomáš Walzer, vedoucí týmu: Ondřej Karbusický

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Rokycanech, 14.6.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ VS Plzeň   13:6 (7:3)
branky: 4x Toffl, 3x Hrabě, 2x Pelant
sestava:
Hájek, Čejka, Hanžl, Hobl, Hraběk, Hrbek, Kadlec, Bobot, Toffl, Wolframová, šlechta, Kašparová, Liška, Pelant

hodnocení:
Výhrou v posledním  zápase jsme si zajistili vynikající druhé místo ve finálové skupině MP PM starších přípravek. Pochvalu za převedeny výkon zaslouží celý tým.

hlavní trenér: Aleš Král, asistent trenéra: Bohumil Zach, vedoucí týmu: Bořek Kadlec

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Městě Touškově, 13.6.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Košutka Plzeň   0:9 (0:5)
branky:
sestava:
Kadlec, Šedivý L., Šedivý J., Vaňač, Weisskopf, Šmat, Pelant, Končický, Považan, Toffl, Pelant

hodnocení:
Na klucích byla vidět obrovská únava po víkendovém turnaji v Salzburgu. Výsledek vůbec neodpovídá výkonosti obou týmů. Přestože jsme dostávali góly, hráli jsme technicky dobře a i si vytvářeli šance, ale postupem času síly ubívaly.

hlavní trenér: Pavel Foltýn ml.

B-tým - mistrovské utkání (odehráno v Plzni, 8.6.2019)
Plzeň - Letná - TJ Sokol Město Touškov   NEZAHÁJENO
branky:
sestava:

střídání:
hodnocení:

Dorost - mistrovské utkání (odehráno v Tlučné, 8.6.2019)
TJ Tlučná - TJ Sokol Město Touškov   2:4 (1:3)
branky: 2x Vyšata, Pajer, Böhm
sestava:
Prášek, Havel, Pecl, Syrovátka, Böhm, Janovský, Pajer, Bartůněk, Nečina, Vyšata, Schuster
střídání:
hodnocení:
Kluci podali skvělý a bojovný výkon. První poločas jsme soupeře pustili jen ke dvěma větším šancím, bohužel nám z jedné z nich dali gól. My jsme ale ještě do poločasu dokázali krásnými akcemi zápas otočit. Druhý poločas jsme začali skvěle, ale ke konci už jsme se většinou jen bránili. Bylo to dáno hlavně zraněními a vyčerpáním. Kluci ale nakonec zvládli dotáhnout zápas do vítězného konce. Dobrou spolupráci předvádělo dynamické duo Böhm a Vyšata. Pochvalu ale zaslouží všichni kluci, kteří byli na tomto zápasu.

B-tým - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 2.6.2019)
TJ Sokol Město Touškov - SK Vochov 1930 "B"   1:5 (0:1)
branky: Böhm
sestava:
 Vinš, Havel M., Pecl, Syrovátka, Böhm, Hodek, Karbusický, Vojtěchovský, Karas, Šůla, Poláček
střídání: Havel P.
hodnocení:
Zápas se rozhodl ve druhém poločase, kdy během 5 minut inkasujeme 3 góly, V tomto zápase bylo na víc jak na prohru 5:1!!

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 1.6.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Mrákov   3:1 (1:1)
branky: 3x Zahradník
sestava:
Nedvěd, Česal, Strnad, Trsek, Sládek, Kůs L., Kacbunda, Kůs T., Slepička, Zahradník, Mertl
hokejové střídání: Štěpánek, Tejc, Kraus, Krejčí
hodnocení:
Poslední mistrovské utkání zvládli starší žáci výborně. Dokázali porazit 2 mužstvo tabulky 3:1.První poločas byl vyrovnaný v naší hře se střídali pěkné kombinace s nakopávanými míči. Dostali jsme se do vedení trestným kopem Zahradníka, ale soupeř dokázal po chybě našich stoperů vyrovnat. Po domluvě v kabině jsme druhý poločas zvládli výborně. Kluci začali hrát fotbal s přesnými přihrávkami a soupeře dokonale rozebrali. Díky přesným kombinacím jsme se dokázali dostávat do šancí a dvě proměnili. Hra ve druhém poločase splnila vše co jsme si řekli a tudy vedla cesta k vítězství. Kvalitním výkonem a hezkým výsledkem jsme zakončili sezonu.
hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Pavel Vyšata, vedoucí týmu: Pavel Foltýn st.

Dorost - mistrovské utkání (odehráno ve Staňkově, 1.6.2019)
FK Staňkov - TJ Sokol Město Touškov   5:6 (2:5)
branky: 2x Janovský, Vyšata, Slivoně, Pajer, Nečina
sestava:
Prášek, Havel, Pecl, Syrovátka, Böhm, Janovský, Pajer, Slivoně, Nečina, Čekan, Schuster (46 min.)
střídání: Vyšata (45 min.)
hodnocení:
Výborný první poločas, vystřídal bídný druhý poločas. Již po několikáté jsme málem prohráli vyhraný zápas. Místo abychom soupeře k ničemu nepustili jako v prvním poločase, tak jsme jim dovolili zdramatizovat zápas. V prvním poločase podali všichni skvělý výkon. Střed hřiště perfektně drželi Janovský s Pajerem. Škoda, že nám ve druhém poločase došly síly. Musíme se naučit dohrávat zápas s větším klidem a udržet koncentraci a stejnou výkonnost po celý zápas.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Městě Touškově, 31.5.2019)
TJ Sokol Město Touškov - FK Rokycany   2:5 (0:4)
branky: Šedivý L. Končický
sestava:
Toffl, Šedivý J., Walzer, Vaňač, Weisskopf, Šedivý L., Šmat, Pelant, Končický, Považan, Kadlec

hodnocení:
Nešťastná první půle rozhodla, ve druhé jsme dokonce byli lepším týmem, ale neproměňování šancí nás pohřbilo.

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Rokycanech, 29.5.2019)
FK Rokycany - TJ Sokol Město Touškov   5:15 (4:6)
branky: 5x Kadlec, 4x Pelant, 2x Hanžl, Čejka, Bobot, Toffl,Kašparová
sestava:
Hájek, Toffl, Pelant, Liška, Hanžl, Kadlec, Kašparová, Bobot, Čejka, Wolframová, Hrbek, Hrabě

hodnocení:
Do utkání jsme vstoupili špatně hráli bez pohybu nasazení s doměním, že se soupeř porazí asi sám. Druhý poločas už byl z naší strany lepší a soupeře jsme  přehrávali a zcela po zásluze zvítězili.

B-tým - mistrovské utkání (odehráno v Plzni, 26.5.2019)
TJ Prazdroj Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov   4:1 (1:0)
branky: Hodek
sestava:
Beneš, Šůla, Pecl, Hlaváček, Havel P., Havel M., Poláček, Vojtěchovský, Vyšata, Hodek, Karas
střídání:
hodnocení:
Bez možnosti vystřídání, nás ve druhém poločase soupeř přehrál. I přesto se odehrál dobrý zápas.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Nýřanech, 26.5.2019)
TJ Dioss Nýřany - TJ Sokol Město Touškov   1:4 (0:4)
branky: Zahradník, Kacbunda, Slepička, Sládek
sestava:
Nedvěd, Česal, Strnad, Trsek, Sládek, Kůs L., Kůs T., Zahradník, Slepička, Kacbunda, Kraus
hokejové střídání: Tejc, Krejčí, Šěpánek, Mertl
hodnocení:
V dalším kole vyhráli starší žáci v Nýřanech 4-1.Soupeř nastoupil s mladšími hráči,proto měl zápas jednoznačný průběh poločas 4-0.V zápase dostali větší prostor hráči z lavičky a bylo možno si v klidu zahrát fotbal.Snažili jsme se o kombinační fotbal a několik akcí bylo povedených,bohužel stále výrazným nedostatkem zůstává práce s míčem.Věnujeme se tomu v treninku,ale kluci tuhle činnost podceňují a v tlaku v utkání se to projeví.Další problém je,že někteří si v takovém zápase nechtějí zahrát chybí pohyb a nabídka.

Dorost - mistrovské utkání (odehráno ve Městě Touškově, 26.5.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Jiskra Třemešné   4:4 (3:2), P.K.: 0:3
branky: Janovský, Slivoně, Vyšata, Böhm
Č.K.: Hradecký
sestava:
Prášek, Havel, Pecl, Mathejzlík, Böhm, Janovský, Hradecký, Slivoně, Vyšata, Pajer (54 min.), Čekan
střídání: Schuster (54 min.)
hodnocení:
Co k tomuto zápasu napsat? Průběh prvního poločasu- vedeme po 25 minutách 3:0, začátek snů, pak jdeme ještě do poločasu 2x sami na brankáře a neproměníme 1000% šance. Soupeř nám dá 2 góly z jeho úplně nejmenších šancí (ty největší zlikvidoval gólman Prášek). Místo abychom šli do šaten za stavu 5:0 je rozdíl ve skóre o jediný gól. Průběh druhého poločasu - jako by někteří kluci zapomněli, jak se hraje fotbal. Po několika nepřesnostech najde Vyšata krásnou nahrávkou neudolatelného Böhma, který všem ukáže, jak se řeší samostatný únik na gólmana a zvyšuje na 4:2. Naneštěstí pro nás vytvoříme 2 individuální chyby, po kterých soupeř srovnává na konečný stav 4:4. Z vyhraného zápasu se tak stal zápas prohraný.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Stříbře, 24.5.2019)
TJ Baník Stříbro - TJ Sokol Město Touškov   10:2 (6:1)
branky: 2x Šedivý L.
sestava:
Kadlec, Šedivý J., Walzer, Vaňač, Pelant, Weisskopf, Šedivý L., Šmat, Pelant, Končický, Považan

hodnocení:
V prvním poločase nás soupeř trestal za naše zbytečné chyby. Ve druhé půli se kluci zvedli, začali bojovat a hru celkem vyrovnali. Stejně jako v předchozích zápasech jsme měli problémy s koncovkou a to nás stálo lepší výsledek.

Starší přípravka - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 23.5.2019)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Přeštice   14:9 (7:4)
branky: 7x Kadlec, 4x Pelant, 2x Wolframová, Čejka
sestava:
Toffl, Hrbek, Hobl, Hanžl, Liška, Pelant, Kadlec, Kašparova, Čejka, Hájek, Wolframová

hodnocení:
Utkání v boji o druhé místo ve finálové skupině přineslo souboj dvou vyrovnanych rivalů. Naši mladí fotbalisté předvedli nejlepší výkon jara a zcela po zásluze zvítězili. Pochvalu zaslouží celý tým, ale hlavně duo hráčů Kadlec, Pelant se kterými si hostující obrana nedokázala poradit.

Mladší žáci - mistrovské utkání (odehráno ve Lhotě, 20.5.2019)
TJ Sokol Lhota - TJ Sokol Město Touškov   3:3 (2:1), P.K.: 3:2
branky: Šedivý L., Šedivý J., Pelant
sestava:
Šmat, Šedivý L., Walzer, Vaňač, Šedivý J., Pelant, Weisskopf, Šlechta, Kadlec, Pelant, Hrabě, Končický, Toffl

hodnocení:
Výborný týmový výkon, soupeře jsme přejeli ve všech činnostech, jen střelba byla horší, proto jsme i nezaslouženě zremizovali.

B-tým - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 19.5.2019)
TJ Sokol Město Touškov - Union Plzeň "B"   2:4 (2:2)
branky: Vyšata, Kolářský
sestava:
Beneš, Kupec, Pecl, Havel P., Havel M., Vyšata, Mašek, Hlaváček, Karas, Hodek, Poláček
střídání: Šiml, Kolářský
hodnocení:
První poločas se dá hodnotil docela dobře, šance střídala šanci a stav 2:2 byl zasloužený. Ve druhém poločase nás začal přehrávat soupeř přesnou náhrou a zasložene strarší hráči z Unionu vyhráli. Do dalších bojů se musí zlepšit souhra na place, ale je to težké když každý zápas hraje někdo jiný.

Dorost - mistrovské utkání (odehráno ve Sříbře, 19.5.2019)
TJ Baník Stříbro - TJ Sokol Město Touškov   1:3 (1:0)
branky: 2x Vyšata, Wagner
sestava:
Prášek, Havel, Pecl, Strnad, Böhm, Janovský (75 min.), Hradecký, Slivoně, Vyšata (85 min.), Wagner (64 min.), Pajer
střídání: Čekan (75 min.), Nečina (64 min.), Schuster (85 min.)
hodnocení:
Od první minuty bylo znát, že hrajeme s prvním týmem tabulky. Soupeř na nás vletěl a zmáčknul nás před naší brankou. My jsme se báli jít do jakéhokoliv souboje. Měli jsme pár šancí, které jsme nedokázali proměnit. Díky jejich nemohoucnosti v zakončení a zákrokům gólmana Práška jsme první poločas prohrávali jen o 1 gól, který ještě navíc dali z pokutového kopu. Druhý poločas jsme nastoupili jako úplně vyměněný tým. Nenechali jsme soupeři ani kousek prostoru, začali jsme chodit do soubojů, vyhrávali jsme balony a odměnou nám za to byly 3 góly. Ve druhém poločase super výkon.

Starší žáci - mistrovské utkání (odehráno v Městě Touškově, 18.5.2019)