TJ Sokol Město Touškov z.s.

oficiální web sportovních aktivit Města Touškova

Fotbalový podzim 2016

ZPĚT

PODZIM 2016

29.11. 2016 od 18:00hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
VS Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov   2:3 (0:3) - DOHRÁVKA
branky: 2x Hauer, Anděl
Č.K.: Pachl
sestava: Beneš, Huleč, Boháč (42 min.), Foltýn ml., Anděl, Hauer, Pachl, Kovanda (45 min.), Jedlička (45 min.), Vrba (50 min.), Hodek
střídající: Jánek (50 min.), Wagner D. (42 min.), Wagner M., (45 min.) Vyšata (45 min.)
hodnocení: První půle byla zcela v naší režii. Vysoko jsme napadali, vytvářeli si pěkné akce, soupeře přehrávali. Dobře hráli i kluci z dorostu, kteří přišli na výpomoc. Škoda jen, že jsme nedali více gólů. Na konci druhé půle se zranil Patrik Boháč a to se ukázalo jako velký problém. Od té doby byla naše obrana propustná a stěží jsme odvraceli útoky soupeře. Navíc šel předčasně pod sprchy Karel Pachl za karatistický útok na soupeře. Utkání jsme ale dovedli do vítězného konce. V zimě, na umělce pod umělým osvětlením a v šest večer ve všední den si kluci vítězství zasloužili.
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
20.11. 2016 od 13:30hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
VS Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov - ODLOŽENO
branky:
sestava:
střídající:
hodnocení:
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
19.11. 2016 od 13:30hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Žichovice - TJ Sokol Město Touškov   4:3 (1:3)
branky: 2x Nosek, Karbusický (PK)
sestava: Beneš, Hodek, Šimice, Šiml, Voith (54 min.), Mezera, Karbusický, Kalaš, Foltýn ml., Anděl (68 min.), Nosek
střídající: Momotov (68 min. - 80 min.), Pachl (80 min.), Michalides (54 min.), Tříkač
hodnocení: Další zápas, který nás musí hodně mrzet. Opět se ukázalo, že nám v určitých fázích zápasu chybí sebevědomí a hlavně na hřišti není žádná vůdčí osobnost, která by hru uklidnila a dala jí řád.Přitom první poločas jsme byli jasně lepším mužstvem, domácí se do šancí dostávali sporadicky a my jen můžeme litovat, že naše vedení bylo pouze dvoubrankové. Láďa Nosek se konečně střelecky začal prosazovat, jen škoda že místo třetího gólu zbytečně přihrával, totéž platí o šanci Mezery. Pochopitelně nás tentokrát  poškodil i rozhodčí, kdy měl zcela jasně vyloučit domácího hráče za úmyslnou ruku, penaltu proti nám odpískal za faul kdy nebylo jasné zda hráč byl ve vápně, přesto jsme to měli zvládnout.Úvod druhého poločasu naprosto nechápu, místo aby jsme byli nahoře, tak jsme úplně všichni přestali hrát a domácí toho logicky využili. Přetížená obrana dělala chyby, záloha vůbec neměla zájem udržet balón a útočníci pouze z odkopů vlastně nebyli u balónů. Pak do toho přišlo nešťastné zranění Momotova a rázem jsme prohrávali 4:3. Posledních 10 minut nemělo s fotbalem vůbec nic společného kvůli zdržovaní soupeře a zmateného rozhodčího, přesto naše trápení ukončil Michalidis, když  z malého vápna  netrefil prázdnou branku. Bohužel to nebyl první zápas co jsme zbytečně ztratili a ty body nám logicky chybí, pár věcí ohledně party a bojovnosti na hřišti vám chci říct osobně. To že na jaře budeme hrát o záchranu je jasné, teď jde o to jak v zimě potrénujeme a jak k tomu přistoupíme. Věřím, že to zvládneme, ale záleží hlavně na vás, stejně tak věří i mužstva kolem nás. 
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
17.11 2016 od 14:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín "B"   1:8 (1:2)
branky: Kacbunda
sestava: Nedvěd, Trsek, Strnad, Kůs T., Kůs L., Slepička, Kacbunda, Shykh, Krejčí, Burda, Marcel, Štěpánek, Zahradník (hokejové střídání)
hodnocení: S favorizovaným soupeřem jsme na začátku dokázali držet krok. Dokonce jsme jako první vstřelili branku. Ale to bylo vše, co jsme dokázali předvést.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
13.11. 2016 od 14:00hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
TJ Sokol Město Touškov - FC Chotíkov "B"   5:4 (1:2)
branky: 2x Anděl, Karbusický, Foltýn ml., vlastní
sestava: Beneš, Huleš, Boháč ml., Foltýn ml., Jánek, Tříkač (45 min.), Karbusický, Anděl, Šimice, Wagner, Dyk
střídající: Boháč st., Kovanda (45 min.)
hodnocení: Utkání jsme odehráli na menší umělce v Horní Bříze. Soupeře jsme kombinačně přehrávali, ale góly nepřicházely. Soupeř naopak hrozil z brejků, které jsme nedokázali pokrýt. V druhé půli jsme ještě Chotíkov přitlačili a od sedmdesáté minuty stříleli jednu branku za druhou.
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
12.11. 2016 od 14:00hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
Slavoj Žihle - TJ Sokol Město Touškov   5:1 (2:0)
branky: Nosek
Č.K.: Šiml
sestava: Korejčík, Popelka, Hodek, Šiml (54 min.), Voith, Foltýn ml. (60 min.), Karbusický (45 min.), Kalaš (68 min.), Mezera (72 min.), Hauer, Nosek
střídající:  Momotov (68 min.), Anděl (45 min.), Šimice (72 min.), Bouzek (60 min.)
hodnocení: Bohužel stále stejná písnička, vyjma zápasu s Křimicemi jsme opět venku podali velmi vlažný výkon. Od úvodního hvizdu byli domácí aktivnější, rychlejší a důraznější a my vlastně jen čekali kolik branek nakonec dostaneme. Byli z toho dvě jedna po penaltě, druhá po přečíslení naší obrany. Přitom si nemyslím, že by domácí byli úplně v pohodě a hráli nějaký skvělý fotbal, ale chybu musíme hledat hlavně u nás. Smutný na tom je, že se to vlastně opakuje celý podzim. Pravda je, že i my jsme měli dvě šance, Mezera a Nosek, ale to prostě bylo málo.Ve druhém poločase, jak bývá zvykem, jsme s tím chtěli něco udělat a hned v úvodu se po pěkné přihrávce Anděla trefil Nosek. Bohužel chvíli na to, podle mě hodně nesmyslně posoudil rozhodčí faul Šimla červenou kartou. Bylo to pro další vývoj zápasu rozhodující, ještě škoda, že za zbytečné řeči Kuba Anděl přerušil naší slušně se rozvíjející akci. Potom přišel třetí gól možná rukou, a další nesoustředěnost a bylo po zápase. Je třeba v sobě najít zbytky sil a v posledním zápase zkusit zabojovat a přivézt nějaké body z venku, ale hlavně od začátku zápasu změnit přístup ke hře!!!
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
8.11 2016 od 15:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. C - FINÁLE)
TJ Košutka Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   6:2 (4:1)
branky:  Šmat, Šedivý J.
sestava: Šedivý, Bulka, Kadlec, Pelant, Polívka, Považan, Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Weisskopf, Walzer, Vaňač (hokejové střídání)
hodnocení:  Opět nám utekl začátek utkání když jsme inkasovali tři laciné branky. Tentokrát nám chyběl kolektivní výkon kdy na plno zahraje jenom půlka týmu. Pochvalu zaslouží za výkon mladší kluci z týmu Dan Pelant a Mára Šlechta.
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
8.11 2016 od 15:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
TJ Košutka Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov   4:2 (2:0)
branky: Kůs L., Kacbunda
sestava: Nedvěd, Trsek, Strnad, Kůs T., Kůs L., Slepička, Kacbunda, Shykh, Krejčí, Burda, Marcel, Štěpánek (hokejové střídání)
hodnocení: Do zápasu jsme vkročili s velkou pasivitou, a to se nán vymstilo. Soupeř nás přehrával a po poločase zaslouženě vedl. V druhé půli jsme se zlepšili a dokonce i vyrovnali, ale v úplném závěru jsme po hrubých chybách bohužel inkasovali.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
6.11 2016 od 11:30hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků)
TJ Sokol Mladotice - TJ Sokol Město Touškov   1:1 (0:0), pen: 3:2
branky: Bělohlav
sestava: Janovský, Bělohlav, Čekan, Pajer, Mathejzlík, Zahradník, Ferenčík, Kacbunda, Vojan, Turek O., Turek J., Prášek, Pařízek, Mašek, Havel  (hokejové střídání)
hodnocení: Kluci podali výborný kolektivní výkon. Technicky zdatnějšího soupeře do ničeho vážnějšího nepouštěli. Po přestávce bohužel z rohu hlavičkou skóroval soupeř, ale zvýšenou aktivitou jsme Mladotice zatlačili a po průnikové přihrávce srovnával Honza Bělohlav. V druhé půli už jsme soupeře přehrávali. Škoda, že se neujala některá ze střel. Pochvalu zaslouží celý tým.
trenéři Pavel Foltýn st. a Filip Beneš
 
 
5.11. 2016 od 14:00hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Sokol Křimice - TJ Sokol Město Touškov   4:4 (2:4), pen.: 4:1
branky: Foltýn ml., Hauer, Mezera, Bouzek
sestava: Šilhánek, Popelka, Hodek, Šiml, Voith, Foltýn ml., Karbusický, Hauer (62 min.), Bouzek (80 min.), Mezera, Nosek
střídající:  Momotov (62 min.), Anděl (80 min.), Šimice, Boháč
hodnocení: V derby padlo osm branek tak diváci mohli být spokojení, my už méně, neboť  vedení 4 : 1 vypadalo slibně. Na druhou stranu do konce zápasu chybělo ještě spousta času, domácí měli taky kvalitu a my nedokázali navázat na hru z prvního poločasu. Zápas přitom pro nás nezačal, až moc dobře. Po chybě Voitha a střele za vápnem se domácí ujali brzy vedení. Pak už jsme byli aktivnější my a po pěkných rychlých kombinací jsme šli do už zmíněného vedení. A to jsme ještě několik šancí neproměnili, velká škoda bylo snížení těsně před půlí na 2:4 .Ve druhém poločase většina mužstva už v takové pohodě nehrála a domácí se stále víc tlačili do koncovky kde byli patřičně důrazný a zápas se jim podařilo zaslouženě zremizovat. Nepochopitelný byl pro mě třetí gól, kdy šel útočník sám na bránu po jednoduše vyhraném souboji, to by se nám stávat nemělo. Větší pohodu si pak domácí vzali i do penaltových rozstřelů a tak vezeme jen bod.Z jedné strany málo z druhého pohledu jsme i my přispěli kvalitou k celku pěknému fotbalu. To že děláme spoustu chyb a musíme se zlepšit víme, teď nás čeká mužstvo o kterém jdou zatím jen slova chvály a překvapivě vedoucí mužstvo. Tak náš výkon bude muset být možná ještě lepší.Za utkání v Křimicích zaslouží pochvalu Foltýn, Popelka, Hodek a Nosek.
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
4.11. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
Trafo Hadačka - TJ Sokol Město Touškov   1:3 (0:2) 
branky: Jedlička, Kovanda, Balek
sestava: Šmat, Böhm, Kovanda, Jedlička, Vyšata, Balek, Wagner (72 min.), Syrovátka, Bartůněk (67 min.), Nečina (45 min.), Macko (81 min.)
střídající: Jelínek (72 min.), Fuska, Trojan (45 min.), Pajer (67 min.), Foltýn, Šlechta (81 min.)
hodnocení: Zápas byl ovlivněn nezvykle malým hřištěm a těžkým terénem, což nám hodně překáželo při překonávání  soupeřovy houževnaté obrany. Naštěstí jsme si ke konci prvního poločasu vytvořili dvoubrankový náskok, který se ukázal jako rozhodující. Na zápase je uspokojivá pouze výhra a bojovnost většiny hráčů.
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
4.11 2016 od 15:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. C - FINÁLE)
TJ Sokol Město Touškov - Kohouti Rokycany   0:12 (0:4)
branky:
sestava: Šedivý, Bulka, Kadlec, Pelant, Polívka, Považan, Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Weisskopf, Walzer, Vaňač (hokejové střídání)
hodnocení:  Proti asi nejlepšímu týmu soutěže jsme neměli vůbec šanci. Po prvním poločase to kluci zabalili.
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
2.11 2016 od 15:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Křimice   1:5 (1:2)
branky: Kacbunda
sestava: Nedvěd, Trsek, Strnad, Kůs T., Kůs L., Slepička, Kacbunda, Shykh, Krejčí, Burda, Marcel, Štěpánek (hokejové střídání)
hodnocení: Jeden ze slabších soupeřů nás dokonale zaskočil. 5 střel na naši branku znamenalo 5 gólů. My jsme stříleli jako u Verdenu, ale většinu střel odvrátil balík hráčů zaparkovaný před bránou. Ani naše nasazení nebylo takové, na které jsme zvyklí.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
30.10. 2016 od 14:30hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
TJ Sokol Město Touškov - Sokol Druztová   1:4 (0:3)
branky: Hodek
sestava: Beneš, Peikert, Huleš, Boháč, Foltýn ml., Jánek, Šůla, Tříkač, Kalaš, Karbusický, Hodek
střídající:
hodnocení: Po dvou prohrách 4:0 jsme se soupeři postavili první půli v deseti a to rozhodlo. Bohužel velká marodka nám zabránila poprvé s Druztovou slavit. Po první půli jsme prohrávali 3:0, přesto jsme si vytvářeli šance. Na druhou půlku nás doplnil Lukáš Hodek a soupeře jsme přehrávali. Bohužel při penaltě neudržel Ludva nervy na uzdě a trefil brankaře. Přesto jsme rychle snížili na 1:3. A dál se drali do útoku. Soupeř jednou skóroval z propadnutého míče při standardce. My už jsme bránu netrefili.
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
30.10. 2016 od 10:30hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - Slavoj Žihle   3:2 (1:2) 
branky: 2x Vyšata, Macko
sestava: Šmat, Böhm, Kovanda (78 min.), Jedlička, Vyšata (88 min.), Balek, Foltýn ml., Syrovátka, Bartůněk (66 min.), Nečina (56 min.), Macko (85 min.)
střídající: Jelínek (85 min.), Fuska (56 min.), Trojan (78 min.), Pajer (88 min.), Wagner (66 min.)
hodnocení: V zápase jsme udělali mnoho nevynucených chyb a zkazili velké množství přihrávek, jen větší snahou a vůlí po vítězství  jsme ke konci zápasu dvěma slepenými góly otočili výsledek na svou stranu.
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
29.10. 2016 od 14:30hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Sokol Město Touškov - Sokol Pačejov   3:0 (1:0)
branky: Anděl, Kalaš, Karbusický
sestava: Šilhánek, Voith, Šiml, Hodek, Michalide, Foltýn ml., Karbusický, Kalaš (65 min.), Mezera (32 min.), Nosek (73 min.), Hauer
střídající:  Anděl (32 min.), Momotov (73 min.), Boháč (65 min.)
hodnocení: V domácím zápase nás čekal soupeř, který podobně jako my nemá body na rozdávání, proto to byl pro oba týmy důležitý zápas. Jsme moc rádi, že jsme využili domácího prostředí a body zůstali doma, ale zápas nebyl tak jednoznačný jak napovídá výsledek.První šanci jsme si vypracovali my, ale Jarda Hauer mířil jen do břevna. Ale i hosté byli nebezpečný a platilo nedáš dostaneš. Zatímco jejich vyloženou akci Šilhánek zlikvidoval, tak my jsme se z protiútoku prosadili Kubou Andělem, který byl na hřišti asi tak tři minuty. Do konce průměrného poločasu se skóre neměnilo, i proto že svojí loženku Karbusický zazdil.Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, soupeř se snažil o vyrovnání, ale naše obrana s golmanem pracovala poměrně kvalitně a my se v ofenzívě prosadili. Nejprve (jinak v tomto zápase ne tolik vyditelný) Kalaš předvedl skvělou individuální akci s dobrým zakončením. A v závěru se prosadil náš spalovač šancí Karbusický. Tentokrát nám k vítězství stačil průměrný výkon, ale do zbytku zápasů bude potřeba o dost přidat jak na bojovnosti tak fotbalovosti!       
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
29.10. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků)
Baník Líně - TJ Sokol Město Touškov   8:2 (7:0)
branky: 4x Kacbunda, 2x Ferenčík, Vojan, Pajer
sestava: Janovský, Bělohlav, Čekan, Pajer, Mathejzlík, Ferenčík, Zahradník, Kacbunda, Turek J., Turek O., Vojan, Prášek, Pařízek, Mašek  (hokejové střídání)
hodnocení: Jednoznačná záležitost. Líně měli menší kluky a naši klacci si s nimi lehce poradili. Vyzdvihnout můžu Tomáše Kacbundu se 4 góly, za jeho nasazení a řešení střel do protipohybu brankaře.
trenéři Pavel Foltýn st. a Filip Beneš
 
 
26.10. 2016 od 17:15hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. C - FINÁLE)
Petřín Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   4:5 (2:4)
branky: Šedivý J., Šlechta, Pelant, Toffl, Walzer
sestava: Bulka, Kadlec, Walzer, Polívka, Pelant, Šedivý L., Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání)
hodnocení:  Obrovské překvapení nejlepší podzimní zápas nášį starší přípravky. Velkou pochvalu zaslouží celý tým
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
21.10. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
SK Smíchov Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   2:1 (1:1)
branky: Kůs L.
sestava: Nedvěd, Trsek, Strnad, Kůs T., Kůs L., Slepička, Kacbunda, Shyk (hokejové střídání)
hodnocení: K naší smůle jsem mohl nasadit pouze 8 hráčů. Hráli jsme tedy bez střídání. A to se ukázalo jako rozhodující. První půli jsme odehráli výborně, ale ve druhé už nám začaly docházet síly. Jenom díky velké bojovnosti a odhodlanosti kluků, jsme nepustili soupeře do výraznějšího náskoku, potažmo vítězství.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
23.10. 2016 od 15:30hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
Sokol Mochtín - TJ Sokol Město Touškov   3:2 (2:0)
branky: Voith, Anděl
sestava: Korejčík, Michalides, Hodek, Šiml (73 min.), Voith, Mezera, Karbusický (58 min.), Kalaš, Bouzek (24 min.), Nosek (58 min.), Hauer
střídající:  Momotov (58 min.), Foltýn ml. (24 min.), Anděl (73 min.), Boháč (58 min.)
hodnocení: Opět jsme prospali první poločas a opět nás to stálo body. Je smutný, že si něco říkáme v kabině a na hřišti se děje pravý opak. Mluvili jsme o standartkách soupeře a hned v úvodu dostaneme branku. Mluvili jsme o tom, že v zádu musíme hrát jednoduše a být aktivní v pohybu, aby bylo komu nahrát. Místo toho pomalá komplikovaná rozehrávka, v obranný fázi daleko od hráčů a ve předu neudržíme balón a nikomu se nechce běhat bez míče!!!Takže můžeme děkovat Korejčíkovi v bráně, že poločas skončil jen dvoubrankovým rozdílem.Druhý poločas si vybral slabou chvilku Hodek a namazal domácím na třetí gól naštěstí jsme vzápětí krásnými góly hlavou výsledek zdramatizovali a nechybělo moc a přivezli jsme si i nějaký bod, ale stalo se to čeho jsem si už dávno vědom. Poločas na výhru nestačí a je jen na nás, aby jsme se patřičně vyhecovali a snažili se hrát celý zápas. Nestalo se nám to poprvé!!!!Zase jsme v situaci kdy musíme a není na co čekat, takže doma musí být bezpodmínečně tři body, ať je jakýkoliv terén i soupeř, musíme jít do zápasu že tam necháme všechno a chceme vyhrát!!!!   
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
23.10. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
Baník Zbůch - TJ Sokol Město Touškov   0:7 (0:4) 
branky: 2x Syrovátka, 2x Pajer, Macko, Kovanda, Fuska
sestava: Šmat, Böhm, Kovanda, Wagner, Vyšata, Trojan (45 min.), Macko, Syrovátka, Bartůněk, Pajer
střídající: Jelínek, Fuska (45 min.)
hodnocení: S posledním týmem tabulky jsme se herně trápili a uspokojivý je pouze výsledek. Nutno podotknout, že k nízké kvalitě zápasu přispěl i rozhodčí, který v některých momentech až zbytečně kouskoval hru.
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
22.10. 2016 od 15:30hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
TJ Sokol Město Touškov - SK Vochov   3:5 (3:4)
branky: 2x Anděl, Foltýn ml.
sestava: Mezera, Wagner (27 min.), Huleš, Bonáč, Dyk, Tříkač, Popelka, Foltýn ml., Peikert, Vrba, Anděl (58 min.)
střídající: Šůla (58 min.), Jánek (27 min.)
hodnocení: Po prvních dvaceti minutách a jasnému vedení 3:1 těžko někdo věřil, že tento zápas jde prohrát. Ale neskutečnými individuálními chybami a spoustou zkažených přihrávek jsme soupeře pustili do hry a do půlky se ujal vedení 4:3. Druhou půli jsme se snažili tlačit, ale výsledek byl jen doplněn dalším gólem Vochova na konečných 3:5. 
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
21.10. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
Rapid Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov   5:0 (1:0) - DOHRÁVKA
branky:
sestava: Nedvěd, Trsek, Strnad, Kůs T., Kůs L., Slepička, Krejčí, Kacbunda, Shyk, Foltýnová, Burda (hokejové střídání)
hodnocení: Utkali jsme se s dosud nejkvalitnější soupeřem. I přesto že jsme byli papírový outsideři, jsme bojovali a nenechali Rapidu nic zadarmo.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
19.10. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - VS Plzeň   5:0 (3:0)
branky: 2x Kůs T., Kůs L., Trsek, vlastní
sestava: Nedvěd, Trsek, Štěpánek, Strnad, Kůs L., Kůs T., Slepička, Krejčí, Kacbunda, Shykh (hokejové střídání)
hodnocení: Byli jsme jednoznačně lepším týmem a po dobrém výkonu jsme i zvítězili.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
8.10. 2016 od 16:00hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
TJ Union Plzen "B" - TJ Sokol Město Touškov   1:8 (0:4)
branky: 6x Anděl, 2x Hauer
sestava: Beneš, Huleš, Tříkač (60 min.), Popelka, Peikert, Šimice (11 min.), Vrba, Boháč, Wagner (52 min.), Anděl, Hauer
střídající: Šůla (11 min.), Jánek (52 min.), Foltýn ml. (60 min.), Dyk
hodnocení: Po dlouhé době se nám povedlo utkání se vším všudy. Technicky, fyzicky i herně jsme soupeře přehráli a díky neskutečné produktivitě Kuby Anděla jsme přidali i koření.
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
16.10. 2016 od 10:30hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - Slavoj Stod   3:0 (0:0) 
branky: Macko, Syrovátka, Foltýn ml. (pen.)
sestava: Šmat, Böhm, Kovanda, Vyšata, Balek (76 min.), Foltýn ml. (84 min.), Jedlička, Macko (64 min.), Syrovátka, Bartůněk, Nečina (45 min.)
střídající: Pajer (84 min.), Jelínek, Trojan (76 min.), Fuska, Boháč (45 min.), Wagner (64 min.)
hodnocení: Po celý zápas jsme tahali za kratší konec, rozhodli naše individuální chyby v prvním poločase. 
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
15.10. 2016 od 15:30hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Tlučná   4:0 (0:0)
branky: 2x Nosek, Hauer, Bouzek
sestava: Šilhánek, Michalides (63 min.), Hodek (80 min.), Šiml, Voith, Bouzek, Karbusický, Kalaš, Mezera (65 min.), Hauer (60 min.), Nosek (75 min.)
střídající:  Šimice (63 min.), Foltýn ml. (65 min.), Boháč (80 min.), Momotov (65 min.), Anděl (75 min.)
hodnocení: Další domácí zápas nás čekal poslední tým v soutěži Tlučná, ale již jednou jsme měli doma podobného soupeře (Kdyně) a nedopadlo to pro nás nejlépe a dodnes mi ztracené body mrzí.V prvním poločase jsme si z toho moc ponaučení nevzali a přizpůsobili jsme se soupeři a hráli fotbal bez pohybu. I přesto jsme si vypracovali několik šancí, ale ani jednu jsme neproměnili. Nutno dodat, že i soupeř se snažil být nebezpečný, ale naše obrana společně s brankářem pracovala velmi dobře.Po domluvě o přestávce jsme konečně hráli fotbal, který by jsme chtěli hrát. Každý hráč přidal na aktivitě, dávali jsme si míč brzy od nohy (poněvadž bylo komu) a vytvářeli si šance za šancí. A co hlavně některé i proměnili. Chytil se ten od kterého to očekáváme již delší dobu Láďa Nosek, nejprve hlavou po rohu, vzápětí se uvolnil ve vápně a bylo 2:0. Když přidal agilní Hauer třetí branku bylo rozhodnuto a čekalo se jen kde se skóre zastaví. Přidali jsme již jen jednu branku, když Bouzek skóroval do prázdný branky, ale šancí bylo mnohem víc. Po krásný přihrávce Noska Kalaš trefil tyč a kdybych měl psát o šancích Karbusickýho tak by se to sem ani nevešlo. Body zůstali doma ve vyrovnané tabulce je potřeba něco přivézt z venku !!!!  
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
15.10. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - Dolní Bělá   1:4 (1:1)
branky: Ferenčík
sestava: Janovský, Čekan, Zahradník, Pajer, Bělohlav, Mathejzlík, Mašek, Pařízek, Prášek, Balačín, Ferenčík, Havel, Kacbunda  (hokejové střídání)
hodnocení: Těžko se mi hodnotí další prohrané utkání. Stále je to stejné, málo se běhá, míč nám překáží a týmový výkon nikde!
trenéři Miroslav Šiml a Luděk Šilhánek
 
 
14.10. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín "C"   4:3 (2:2)
branky: 2x Šedivý J., Vaňač, Šlechta
sestava: Walzer, Bulka, Kadlec, Hanžl, Polívka, Šedivý L., Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání)
hodnocení:  Poslední utkání v naší skupině rozhodlo o posledním postupujícím do finálové skupiny starší přípravky 7+1. Narazili jsme na výborného technicky vybaveného soupeře kluky ročník 2008; které vede zkušený trenér Radek Votípka. Po polovině prvního poločasu jsme prohrávali o dva góly a ještě do poločasu jsme dokázali vyrovnat . Do druhého poločasu jsme nastoupili vlažné bez běhání a důrazu v soubojích . Hosté nás doslova 15 minut druhého poločasu drtili a z velkého tlaku vstřelili branku a nevyužili pokutový kop. Pak se nám podařilo vyrovnat a poté obě mužstva nevyužily mnoho šancí ke vstřelení branky. Nakonec se štěstí přiklonilo k našemu týmu a v posledį minutě jsme z velkým štěstím po přímém kopu který tečovali obránci vstřelili vítėznou branku. Tentokrát se k nám  v zápase přiklonilo velké štěstí. Klukūm chci poděkovat za výkony v naší skupině a za postup mezi nejlepších 8 týmū soutěže . Teď nás čekájį utkání ve finálové skupině proti tėžkým soupeřům kde doufám budeme hrát důstojnou roli. Podotýkám že náš tým tvoří půlka kluků kteří ještě loni hráli za mladšį přįpravku a pėt kluků kteří mají za mladší přípravku hrát.
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
14.10. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
TJ Sokol Černice - TJ Sokol Město Touškov   5:2 (:)
branky: 2x Trsek
sestava: Nedvěd, Trsek, Štěpánek, Kůs L., Kůs T., Slepička, Krejčí, Kacbunda, Foltýnová (hokejové střídání)
hodnocení: Za začátku utkání jsme soupeře zaskočili a skoro k ničemu nepustili. Bohuzel hráli za Černice větší hráči. To se odrazilo na tom, že už ve druhé půli nedokázali se soupeřem držet krok.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
9.10. 2016 od 16:00hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
FK Horažďovice - TJ Sokol Město Touškov   2:0 (2:0)
branky:
sestava: Šilhánek, Hodek, Voith, Šimice (46 min.), Michalides, Karbusický, Kalaš, Mezera, Foltýn (67 min.), Bouzek, Momotov (46 min.)
střídající:  Nosek (67 min.), Hauer (46 min.), Anděl (46 min.)
hodnocení: Další zápas venku, který jsme bodově nezvládli i když jsme si vypracovali víc ložených šancí než domácí. Je až zarážející co jsme nedokázali proměnit, ale bez gólu se vyhrát nedá. Na druhou stranu ani naše obrana se nevyvarovala zbytečných chyb a po chybě  Šimiceho kdy si šlápl na míč se domácí dostali do vedení. Velká škoda, že chvíli před tím nevyužil samostatný nájezd Mezera což se  bohužel ještě dvakrát opakovalo. To domácí byli přeci jen efektivnější a po našem malém důrazu jsme z brejku inkasovali podruhé.O poločase jsem přesto doufal ještě ve zvrat Jarda Hauer nejprve mířil těsně vedle, pak do tyče a když po akci Noska jsme nedotlačili míč do brány ani z malého vápna, bylo jasný, že body domů nepovezeme. Golmani z obou stran zaslouží pochvalu, protože se hrálo v obranách dost lehkovážně. Přesto si myslím, že jsme pro vítězství mohli udělat mnohem víc!!!Neodpustím si ještě jednu poznámku :Nepřišel sem se s nikým dohadovat ani ho přemlouvat do fotbalu, to si musí každý zvážit sám. Jen než se někteří hráči urazí, že třeba nehrají od začátku, ať si nejprve sáhnou do svědomí co pro ten fotbal udělali a jak se na zápas připravili. A jestli se na zápas nepřipravili ať jsou alespoň tak férový a řeknou to před zápasem a hrají ti co jsou fit. Není to bohužel první zápas co nás to třeba stálo body a vždy říkám musí to mít nějaký smysl a musí nás to alespoň trochu bavit jinak to nemá cenu dělat¨. 
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
9.10. 2016 od 13:30hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
FK Bohemia Kaznějov - TJ Sokol Město Touškov   3:0 (2:0) 
branky:
sestava: Fuska, Böhl, Boháč, Kovanda, Jedlička, Balek, Vyšata, Wagner (62 min.), Nečina, Bartůněk, Macko (70 min.)
střídající: Pajer (62 min.), Jelínek (70 min.)
hodnocení: Zatím náš nejlepší výkon podzimu. Rozhodlo naše nasazení a větší vůle vyhrát, od začátku jsme šli za vítězstvím, což jsme ve druhém poločase vyjádřili i góly. Jeden z rozhodujících momentů byla za stavu 1:0 soupeřem neproměněná penalta a poté naše parádní akce s uklidňujícím gólem na 2:0. Velká pochvala celému týmu !!! 
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
9.10. 2016 od 13:00hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků)
SK Horní Bříza - TJ Sokol Město Touškov   3:0 (2:0)
branky: 
sestava: Janovský, Turek O., Turek J., Mathejzlík, Bělohlav, Havel, Zahradník, Mašek, Balačín, Kacbunda, Ferenčík (hokejové střídání)
hodnocení: Další zápas, kde nám chybělo dát do zápasu něco navíc! Kluci si zápas odehrají a těší se na oběd. Pochválit můžu málo lidí, vyzdvihnout by jsem chtěl nejladšího člena týmu Tomáše Kacbundu! Doufám že doma proti Dolní Bělé už opět uděláme nějaké body.
trenéři Miroslav Šiml a Luděk Šilhánek
 
 
8.10. 2016 od 16:00hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
TJ Sokol Město Touškov  -  SK Slovan Plzeň "B"   5:4 (4:3)
branky: 3x Vrba, Pachl
sestava: Beneš, Huleš, Dyk, Popelka, Peikert, Šůla, Vrba, Boháč, Momotov (78 min.), Hodek (61 min.), Pachl
střídající: Wagner (78 min.), Jánek (61 min.)
Č.K.: Pachl
hodnocení: Díky nedisciplinovanosti Karla Pachla jsme šli do deseti a dobře rozehraný zápas nakonec ztratili v závěru.
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
7.10. 2016 od 18:00hod (mistrovské utkání, Stará garda)
TJ Sokol Kozolupy - TJ Sokol Město Touškov   : (:)
branky:
sestava:
střídající:  (hokejové střídání)
hodnocení:  
hodnotil Aleš Wagner
 
 
5.10. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. A)
Kohouti Rokycany - TJ Sokol Město Touškov   12:2 (6:1)
branky: Kadlec, Vaňač
sestava: Walzer, Bulka, Kadlec, Hanžl, Pelant, Polívka, Šedivý L., Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání)
hodnocení: Proti výbornému soupeři neměli naši kluci šanci. 
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
4.10. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
Rapid Plzeň "B" - TJ Sokol Město Touškov - ODLOŽENO
branky:
sestava: (hokejové střídání)
hodnocení: 
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
1.10. 2016 od 10:30hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kralovice   1:1 (1:0), pen.: 4:3 
branky: Macko
sestava: Fuska, Böhm, Kovanda, Balek, Vyšata, Syrovátka, Wagner (70 min.), Macko (82 min.), Foltýn, Bartůněk, Nečina
střídající: Pajer (70 min.), Jelínek (82 min.), Trojan, Šmat, Jedlička
hodnocení: Očekávali jsme vyrovnané utkání a tento předpoklad se také vyplnil. Celé utkání provázelo mnoho osobních soubojů. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře v 17-té minutě se nám podařilo vstřelit vedoucí branku, bohužel soupeř na samém konci dokázal vyrovnat. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější.
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
1.10. 2016 od 16:00hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
Prazdroj - Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   4:2 (2:2)
branky: 2x Vrba
sestava: Beneš, Huleš, Dyk, Popelka, Peikert, Šůla, Vojta, Boháč st., Vrba, Jánek, Tříkač
střídající: Zsemler, Foltýn st., Honz
hodnocení: Přestože jsme v první půli rychle prohrávali o dva góly, předváděnou hrou jsem si vůbec nepřipouštěl, že bychom na Prazdroji prohráli. Do půle jsme vyrovnali a jasně se hnali za vítězstvím. Bohužel, po chybě golmana a dalším nečekaném odrazu míče k soupeři, šel Prazdroj do vedení o dva góly. Nám se už vyrovnat nepodařilo. 
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
1.10. 2016 od 16:00hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kralovice   3:2 (1:1)
branky:  2x Bouzek, Hauer
sestava: Šilhánek, Voith, Šimice, Anděl, Michalides (61 min.), Foltýn ml. (75 min.), Kalaš, Karbusický, Bouzek, Nosek (82 min.), Mezera
střídající:  Momotov (82 min.), Hodek, Hauer (61 min.), Pachl (75 min.)
hodnocení:  Druhý domácí zápas v řadě jsme už museli zvládnout i když přijel daleko lepší soupeř než Kdyně. Nejdůležitější bylo, že jsme my hráli z daleko větším nasazením, byli aktivní a nutno přiznat, že se k nám přiklonilo i štěstí. O proti minulém zápasu jsme přeskládali sestavu a zejména díky aktivitě Karbusickýho, Kalaše, Bouzka, Foltýna a Mezery jsme byli aktivní v útočný fázi a zaslouženě jsme se ujali vedení. Možná trochu škoda, že jsme využili jen jednu šanci, zvlášť to mrzelo když v 45.minutě rozhodčí odpískal hodně přísnou penaltu. Tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase se hrál fotbal nahoru dolů, obě mužstva si vytvořila šance a nejprve byli úspěšnější hosté a šli do vedení. To ještě mohli potvrdit po našich chybách naštěstí nás podržel golman. Další klíčový moment nastal při střídání všichni tři střídající hráči hru dokázali oživit a měli velký podíl na vítězství. Za větší nasazení jsme si to i zasloužili a tentokrát většina mužstva podala velmi dobrý výkon. Teď je potřeba na to navázat a smazat manko z předešlých zápasů.
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
1.10.. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kralovice   0:2 (0:1)
branky:
sestava: Janovský, Mathejzlík, Bělohlav, Turek O., Turek J., Pajer, Zahradník, Balačín, Mašek, Havel, Kacbunda, Ferenčík, Čekan (hokejové střídání)
hodnocení: Opět ospalé utkání, chybá nám větší agresivní pojetí hry a hlavně technické dovednosti. Stále je na čem pracovat, ale věřím, když chlapci budou chtít sami a ne že je budeme nutit tak to půjde.
trenéři Miroslav Šiml a Luděk Šilhánek
 
 
30.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - Smíchov Plzeň   2:2 (1:1), pen.: 5:4
branky: Šedivý J., Weisskopf
sestava: Walzer, Bulka, Kadlec, Hanžl, Pelant, Polívka, Šedivý L., Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání)
hodnocení: Utkání se nám moc nepovedlo po herní stránce. Kluci především neběhali a opět se u některých hráčů se projevily nedostatky jako je vedení míče a první dotyk s míčem. 
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
28.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - Union Plzeň   9:1 (5:0)
branky: 4x Trsek, 2x Kůs T., Slepička, Burda, Štěpánek
sestava: Nedvěd, Trsek, Štěpánek, Kůs T., Kůs L., Strnad, Shykh, Slepička, Burda, Krejčí (hokejové střídání)
hodnocení: Soupeře jsme celý zápas tlačili a prakticky do ničeho nepustili. Sice jsme vstřelili 9 branek, ale dalsi tak 10 tutových šancí jsme zahodili. V závěru dokázal soupeř z ojedinělého pokusu o gól skórovat.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
28.9. 2016 od 16:00hod (Pohár mužů OFS PS)
TJ Sokol Druztová - TJ Sokol Město Touškov   4:0 (3:0)
branky:
sestava: Beneš, Bouzek, Huleš, Vrba (60 min.), Kalaš, Pachl, Peikert, Popelka, Šimice, Šůla, Dyk 
střídající:  Jánek (60 min.)
hodnocení: Přestože jsme velkou část zápasu drželi míč na svých kopačkách a navíc na polovině soupeře, nedokázali jsme vstřelit branku. Soupeř si z brejků věděl rady a my opět padli 4:0. 
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
28.9. 2016 od 13:30hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků)
TJ Olympie Kožlany - TJ Sokol Město Touškov   7:2 (3:1) - DOHRÁVKA
branky:  Pajer, Ferenčík
sestava: Janovský, Mathejzlík, Bělohlav, Turek O., Turek J., Pajer, Zahradník, Balačín, Mašek, Havel, Kacbunda, Ferenčík (hokejové střídání)
hodnocení: Zde není co hodnotit, ostuda a bída!
trenéři Miroslav Šiml a Luděk Šilhánek
 
 
28.9. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
TJ Olympie Kožlany - TJ Sokol Město Touškov   1:6 (1:3) - DOHRÁVKA
branky: 2x Balek, 2x Vyšata, Wagner, Jedlička
sestava: Fuska, Jedlička, Böhm, Kovanda, Balek, Vyšata, Syrovátka, Wagner (62 min.), Macko, Nečina (65 min.), Bartůněk
střídající: Šmat (62 min.), Pajer (65 min.)
hodnocení: V dohrávce 4. kola jsme měli utkání pevně ve svých rukou. Koncem prvního poločasu soupeř sice snížil na 1:3 po chybě naší obrany, ale ve druhém poločase jsme přidali další 3 branky. Kluci zvládli zápas se slabším soupeřem na jedničku.   
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
25.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
Plzeň - Letná - TJ Sokol Město Touškov   3:2 (3:1)
branky: Bouzek, Hauer
sestava: Beneš, Pachl, Huleš, Dyk, Popelka, Bouzek, Peikert, Šůla (45 min.), Hauer, Šimice, Vojta
střídající: Boháč st., Foltýn (45 min.)
hodnocení: Další zápas, ve kterém jsme byli výrazně lepší, ale neproměňování šancí rozhodlo o konečné prohře. 
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
25.9. 2016 od 10:30hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Zruč   2:3 (0:2)
branky: Bartůněk, Macko
sestava: Fuska, Jedlička, Böhm, Kovanda, Balek (78 min.), Vyšata, Syrovátka, Macko, Foltýn ml., Bartůněk, Nečina (61 min.)
střídající: Pajer (61 min.), Trojan, Jelínek, Šmat, Boháč, Wagner (78 min.)
hodnocení: Jeden z favoritů soutěže již v 50-té minutě vedl 0:3, ale nakonec se ještě strachoval o výsledek. Závěr zápasu vyzníval jednoznačně pro nás, byli jsme aktivnějším a lepším týmem, bohužel vyrovnávající branku se nám vstřelit nepodařilo.
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
24.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Sokol Město Touškov - SK Kdyně 1920   0:1 (0:1)
branky: 
sestava: Šilhánek, Šimice, Šiml (60 min.), Aděl (45 min.), Hodek , Hauer, Karbusický, Popelka, Foltýn ml. (45 min.), Kalaš, Nosek
střídající:  Bouzek (45min.), Voith (45 min.), Pachl (60 min.)
hodnocení: Je obrovská škoda, že jsme doma tentokrát nedokázali bodovat proti soupeři, který určitě bude patřit do spodní poloviny tabulky. Nejhorší na tom ale je, že výkon zejména v 1.pol. odpovídal úrovni okresního přeboru. Přitom přijel soupeř, který od začátku vypadal odevzdaně, ale my jsme toho nedokázali využít a sami mu nabídli, aby se dostal do laciného vedení. A pak jsme prakticky neexistovali, vůbec jsme neměli pokrytý střed hřiště , přihrávky jsme si dávali buď alibistický nebo jen nákopy nikam a bohužel ani bojovností jsme to nedokázali zlomit. Ve druhém pol. nastalo jen mírné zlepšení, ale asi po právu nám nebylo přáno štěstí když Láďa Nosek zazdil tutovku a při druhé nastřelil břevno a ani Bouzek míč do branky nedostal. Odehráli jsme nejhorší utkání co jsem u mužstva je to škoda mohli jsme se pohybovat relativně uprostřed tabulky. Je třeba si z toho vzít ponaučení a nikoho ani v nejmenším nepodcenit.. Teď nás čeká asi daleko lepší soupeř, ale body potřebujeme tak se na to musíme připravit!!!  
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
24.9. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - SK Havran Kryry   2:0 (1:0)
branky: Ferenčík, Kacbuunda
sestava: Janovský, Vojan, Pajer, Mathejzlík, Havel, Balačín, Ferenčík, Zahradník, Kacbunda, Čekan, Mašek, Turek J., Turek O. (hokejové střídání)
hodnocení: Herně se nám tento zápas moc nepovedl ,ale podržel Nás náhradní golman a vždy musíme nějaký ten gol dát. To znamená druhá výhra v řadě. Musíme ještě zapracovat na mnoha věcech, ale věřím že s klukama to zvládneme a budeme pokračovat v rozjeté práci. 
trenéři Miroslav Šiml a Luděk Šilhánek
 
 
24.9. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
TJ Zruč "B" - TJ Sokol Město Touškov   2:0 (0:0)
branky:
sestava: Nedvěd, Trsek, Štěpánek, Strnad, Shykh, Kůs L., Kůs T., Slepička, ŠediL., Šedivý J. (hokejové střídání)
hodnocení: 

Soupeře jsme celý zápas přehrávali, ale nebyli jsme schopní vstřelit gól. To se nám stalo osudným, když soupeř po našich dvou chybách rozhodl zápas

trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
23.9. 2016 od 18:00hod (mistrovské utkání, Stará garda)
TJ Sokol Město Touškov - FK Bohemia Kaznějov   2:1 (0:1)
branky: Karbusik St., vlastní
sestava: Skala, Tomek, Kolář, Boháč, Zimerhakel, Pašek, Zsemler D., Zsemler M., Pešík, Šandara, Karbusický St.,
střídající:  Wagner, Vrba (hokejové střídání)
hodnocení: I přes územní převahu jsme nemohli dát 2.gól, naštěstí si soupeř dal parádního " vlastence ", a tím rozhodl o našem vítězství. 
hodnotil Aleš Wagner
 
 
23.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Lhota   4:1 (1:1)
branky: 2x Vaňač, Bulka, Kadlec
sestava: Walzer, Bulka, Kadlec, Hanžl, Pelant, Polívka, Šedivý L., Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání)
hodnocení: Kluky musím za předvedený výkon moc  pochválit. Velkou bojovností jsme utkání rozhodli až v posledních 10 minutách. Nejlepším hráčem byl Prokop Vaňač a Jenda Šmat.
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
19.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. A
Přeštice - TJ Sokol Město Touškov   6:1 (6:0) - PŘEDEHRÁVKA
branky: Vaňač
sestava: Walzer, Bulka, Kadlec, Hanžl, Pelant, Polívka, Šedivý L., Šedivý J., Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání)
hodnocení: Do utkání proti prvnímu týmu naší skupiny jsem opět vstoupili  špatně. Soupeř nás jednoznačně převišoval v herních činnostech jako je vedení míče a první dotyk s míčem, kde budeme muset přidat. Soupeři jsme darovali po hrubých chybách čtyři branky. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Kluci zaslouží pochvalu ,že již rozhodnutý zápas nezabalili a bojovali do konce, kde jsme vstřelili aspoň čestný úspěch. Zatím po odehraných čtyřech kolech máme 2 výhry 2 prohry  score 18:13  6 bodů. Další zápas odehrajeme v pátekod 16,30 doma proti Lhotě.
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
18.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
Slavoj Mýto - TJ Sokol Město Touškov   3:1 (1:0)
branky:  Hauer
sestava: Šilhánek, Voith (55 min.), Šiml, Aděl, Hodek (80 min.), Hauer, Karbusický, Šimice, Foltýn ml. (74 min.), Kalaš, Nosek
střídající:  Bouzek (80min.), Boháč (55 min.), Popelka (74 min.)
hodnocení:  Zápas s loňským účastníkem krajského přeboru a podle mě velkým favoritem soutěže jsme sice prohráli na branky, ale herně to byl zcela vyrovnaný zápas. Již od prvních minut se hrál poměrně rychlý a kvalitní zápas, první šanci si vytvořili domácí když z blízka přestřelili naší branku, ale brzy jsme odpověděli my střelou Noska a rychlým brejkem zakončený Kalašem, který se štěstím domácí brankář chytil. Celý první poločas se oba soupeři aktivní hrou snažili jít do vedení a bohužel pro nás se prosadili s velkým štěstím domácí po standartní situaci. Ve druhém pol. kvalita zápasu nepolevovala a byli jsme to my, co jsme víc drželi míč, přestali ho zbytečně nakopávat a místy si vytvářeli převahu. Ovšem kvalitnější koncovka tomu chyběla a tak přišel trest když se po tečované střele domácí dostali do dvoubrankového vedení. Když po pěkné akci zvýšili na tři nula a kopali penaltu vypadalo to na debakl. Naštěstí penaltu Luděk chytil a v závěru jsme i my po tečované střele snížili. Závěrem chci říct, že za výkon se stydět nemusíme spíš naopak když ho o trošku vylepšíme tak se výsledky určitě dostaví. Teď doma tři body je povinnost a jednoduchý to nebude!!!
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
18.9. 2016 od 11:00hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
TJ Olympie Kožlany - TJ Sokol Město Touškov  - ODLOŹENO
branky:
sestava:
střídající: 
hodnocení:
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
17.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
TJ Sokol Město Touškov - VS Plzeň "B"   4:0 (2:0)
branky: 2x Foltýn ml., Popelka, Pachl
sestava: Beneš, Dyk, Touš, Boháč, Tříkač, (38 min.), Vrba (45 min.), Popelka (70 min.), Pachl, Huleš, Bouzek (45 min.), Momotov (70 min.)
střídající: Jedlička (70. min.), Jánek (45 min.), Šůla (38 min.), Peikert (45 min.), Foltýn ml. (70 min.)
hodnocení: Jednoznačné utkání proti týmu, který nastoupil v devíti a dohrál v desíti. Celý zápas jsme bušili do zaparkovaného autobusu. Soupeř se jen sporadicky dostával přes půlku. I tak jsme se dost natrápili, než jsme dokázali z penalty otevřít skóre. Druhý gól přidal po dorážce, do té doby vedle střílející, Kája Pachl. Průvan do jejich obrany přišel až s nástupem Pavla Foltýna v druhé půli. Dvě jeho střely z poza vápna rozhodly o konečném stavu 4:0. 
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
17.9. 2016 od 14:00hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků)
TJ Olympie Kožlany - TJ Sokol Město Touškov - ODLOŹENO
branky:
sestava: (hokejové střídání)
hodnocení:
trenéři Miroslav Šiml a Luděk Šilhánek
 
 
16.9. 2016 od 18:00hod (mistrovské utkání, Stará garda)
TJ Sokol Město Touškov - Nýřany   0:3 (0:1)
branky:
sestava: Vrba, Tomek, Kolář, Brunner, Honz, Zsemler M., Zimerhakel, Fišer, Boháč, Považan, Stašica
střídající: Pašek, Karbusický St., Wagner (hokejové střídání)
hodnocení: Zatím nejhorší výkon sezóny
hodnotil Aleš Wagner
 
 
14.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - FC Viktoria Plzeň Ž   3:4 (2:4)
branky: Trsek, Shykh, Kacbunda
sestava: Nedvěd, Burda, Krejčí, Trsek, Štěpánek, Strnad, Shykh, Kůs L., Kůs T., Slepička, Kacbunda (hokejové střídání)
hodnocení: S favorizovaným soupeřem jsme odehráli slušné utkání, bohužel jsme ale v obraně udělali množství chyb, a proto nám dokázal soupeř před poločasem odskočit na rozdíl dvou gólů. Ve druhém poločase jsme si vybudovali soustavný tlak, ale ten jsem dokázal přetavit pouze v jeden gól, což bylo málo.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
12.9. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. A)
Union Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   0:11 (0:6)
branky: 3x Kadlec, 2x Šedivý J., 2x Šedivý L., 2x Vaňač, Bulka, Šmat
sestava: Walzer, Bulka, Kadlec, Hanžl, Pelant, Polívka, Šedivý L., Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání)
hodnocení: Jednoznačný zápas proti asi nejslabšįmu týmu naší skupiny.
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
11.9. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
FC Chotíkov "B" - TJ Sokol Město Touškov   1:3 (0:1)
branky: 2x Bouzek, Kalaš
sestava: Beneš, Dyk (70 min.), Boháč, Šimice, Tříkač, Vojta (46 min.), Popelka, Pachl (74 min.), Huleš, Bouzek, Vrba (46 min)
střídající: Kalaš (45. min.), Jánek (70 min.), Šůla (74 min.), Peikert (46 min.)
hodnocení: Výborným výkonem a 2 brankami se zaskvěl Matěj Bouzek. Soupeře jsme rychle napadali a odebírali míče. Kdybychom je zbytečně neztráceli marnými nákopy vpřed, asi by bylo skóre vyšší. I tak to byl pěkný bojovný fotbal.
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
11.9. 2016 od 10:30hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Jiskra Erpružice   2:0 (1:0)
branky: Bartůněk, Syrovátka
sestava: Fuska, Jedlička, Böhm, Kovanda, Balek, Vyšata, Syrovátka, Wagner (45 min.), Foltýn ml. (79 min.), Bartůněk (76 min.), Nečina (85 min.)
střídající: Pajer (76 min.), Trojan, Jelínek (85 min.), Šmat (79min.), Macko (45 min.)
hodnocení: Soupeř přijel s dobře fungující obranou, přes kterou jsme se 2x prosadili dorážkami po standartních situacích. Je třeba získat více klidu při  zakládání útočných akcí, hodně míčů jsme zbytečně odevzdávali soupeři a poté znovu pracně získávali zpět. Naštěstí si s útočnými výpady protihráčů naše obrana v součinnosti s brankářem poradila. Pochvala týmu za výhru a trpělivost při dobývání soupeřovy branky
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
10.9. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Sokol Město Touškov - FK Nepomuk   3:0 (1:0)
branky: 2x Kalaš, Hauer
sestava: Šilhánek, Šimice (82 min.), Šiml, Aděl, Hodek, Mezera (63 min.), Karbusický, Hauer, Foltýn ml. (74 min.), Kalaš (72 min.), Nosek
střídající:  Bouzek (63 min.), Boháč (82 min.), Popelka (72 min.), Tříkač (74 min.)
hodnocení:  V dalším domácím zápase nás čekal nepříjemný soupeř Nepomuk, ale my jsme nutně potřebovali doma zvítězit a to se nakonec podařilo. Úvod zápasu nám tentokrát vyšel a vypracovali jsme si několik šancí, jediné co tomu chybělo bylo přesné zakončení. Zvlášt Láďa Nosek zahodil tutovku z malého vápno a Kalaš nedokázal skórovat do prázdné branky. Naštěstí jsem se prosadili když Kalaš dorážel do prázdné brány. Hosty to probralo a začínali být stále víc nebezpečnější. Nejprve nastřelili Šimlovi ve vápně ruku, sudí ještě penaltu nepískal, ale v poslední minutě se již penalta proti nám kopala. Naštěstí jí skvělým zákrokem Šilhánek chytil. Ve druhém poločase byl opět Kalaš na správném místě zajistil nám dvoubrankové vedení. Ve velkém vedru se hosté nezdávali a začali si vytvářet šance. Proti byl zejména Luděk Šilhánek, který se rozhodl, že si připíše další nulu a vynikající výkon. V závěru se nám podařilo ještě skórovat, když se prosadil Jarda Hauer. Body zůstali doma zaslouženě, ale stále je na čem pracovat.  
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
9.9. 2016 od 18:00hod (mistrovské utkání, Stará garda)
Úlice - TJ Sokol Město Touškov   3:5 (1:2)
branky: 2x Karbusický St., Boháč, Pašek, Zsemler D.
sestava: Vrba, Tomek, Kolář, Zsemler D., Zsemler M., Zimerhakel, Kupec, Boháč, Pešík, Šandara, Pašek
střídající: Karbusický St., Kadlec, Bruner (hokejové střídání)
hodnocení: V pátečním utkání Stará garda opět ukázala, že umí hrát na každém povrchu, za každého počasí a za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Tentokrát na nás soupeř nachystal vyprahlé a hrbolaté hřiště v tropickém podnebí. Přesto jsme s přehledem vyhráli a navázali na loňskou vítěznou vlnu. První gól v zápase i za Starou gardu dal David Zsemler, který využil vyběhnutí soupeřova brankáře. Vzápětí soupeř vyrovnal po naší chybě v rozehrávce, ale naštěstí jsme stačili do přestávky vstřelit gól díky úniku Standy Karbusického. Po přestávce jsme nadělili úlickým ještě tři branky díky propracovaným gólům Honzy Boháče, Zdeňka Paška a Standy Karbusického a protože Úlice dokázali reagovat pouze dvěma brankami, zaslouženě jsme vyhráli výsledkem 5:3.
hodnotil Michal Zsemler
 
 
9.9. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, Okresní přebor starších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Tlučná   4:2 (1:1)
branky: 3x Ferenčík, Pajer
sestava: Prášek, Vojan, Bělohlav, Mathejzlík, Havel, Balačín, Ferenčík, Zahradník, Janovský, Kacbunda, Pajer, Bulka, Čekan, Mašek, Turek J., Turek O. (hokejové střídání)
hodnocení: Hned na začátku se ještě kluci koukali jaké to je stát na velkém hřišti a v první minutě se prohrávalo 1:0.  Celý zápas byl vyrovnaný a když soupeř nevyužil své šance, tak 3x utekl Petr Ferenčík a vedlo se 3:2, škoda že další 2 samostatné nájezdy neproměnil. Pokutový kop v posledních minutách jen potvrdil lepšící se výkon hráčů a konečný výsledek 4:2 potěšil jak trenéry tak samotné hráče! Pochvala celému týmu a především 3 brankovému hráči Ferenčíka.
trenéři Miroslav Šiml a Luděk Šilhánek
 
 
9.9. 2016 od 16:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - SK Petřín "A"   4:6 (2:5)
branky: 3x Kadlec, Šmat
sestava: Walzer, Bulka, Kadlec, Hanžl, Pelant, Polívka, Šedivý L., Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání)
hodnocení: Prvních deset minut kluci opět prospali čehož soupeř využil k dvoubrankové vedení po hrubých chybách v naší obraně. Druhý poločas kluci předvedli vynikající výkon po herní stránce a snížili na rozdíl jediné branky ale vyrovnat jsme již nestihli. Nejlepším hráčem byl Mára Šlechta.
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
7.9. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
FC Viktoria Plzeň U10 - TJ Sokol Město Touškov   5:6 (1:4)
branky: 3x Slepička, Kůs T. Strnad, Trsek
sestava: Nedvěd, Burda, Krejčí, Trsek, Štěpánek, Strnad, Shykh, Kůs L., Kůs T., Slepička (hokejové střídání)
hodnocení: Zápas s velice silným a technickým soupeřem jsme zvládli ovládnout jen díky naší velké bojovnosti, odhodlání a skvělým výkonům jednotlivců. První půli jsme zcela opanovali, ale ve druhém poločase nám už začali docházet síly. Což využil soupeř k místy až drtivému tlaku.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
5.9. 2016 od 16:30hod (přátelské utkání, starší přípravka)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Kozolupy   5:9 (1:4)
branky: 2x Kadlec, Bulka, Šedivý l., Šedivý J.
sestava: Šedivý L., Šedivý J., Šmat, Kadlec, Pelant, , Polívka, Bulka, Weiskopff, Toffl, Považan, Walzer(hokejové střídání)
hodnocení: Prvních deset minut kluci prospali čehož soupeř využil čtyřmi brankami po rychlįch brejcích a chybách v naší obranė. Pak už se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách.
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
4.9. 2016 od 16:00hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Start Tlumačov - TJ Sokol Město Touškov   3:1 (2:0)
branky: Hauer
sestava: Šilhánek, Voith, Šiml, Aděl, Hodek (45 min.), Bouzek, Karbusický (77 min.), Hauer, Foltýn ml. (57 min.), Kalaš (67 min.), Nosek
střídající:  Momotov (67 min.), Šimice (45 min.), Popelka (57 min.), Tříkač (77 min.)
hodnocení: Do zápasu jsem bohužel vstoupili dost lajdácky a kupili chyby za chybou a můžeme být rádi, že je soupeř potrestal jen dvěma góly. Obrana nedokázala dostatečně pokrývat důrazné domácí útočníky a v záloze byla malá aktivita a spoustu nakopávaných míčů. Když k tomu přičtu hrubé chyby tak poločas skončil oprávněně ve prospěch domácích. Druhý poločas jsme přidali jak na bojovnosti tak v přesnosti přihrávek a diktovali hru. Bohužel jsme hráli zpravidla jen po vápno, přesto jsme dokázali po pěkné akci snížit a zápas vypadal nadějně. Bohužel jsme inkasovali třetí branku a pak i vinou zraněného golmana s moc nehrálo. Musíme se naučit být od začátku koncentrovaný a hrát s větším nasazením, jen tak máme šanci uspět. Všichni víme, že teď doma s kvalitním Nepomukem budeme muset zabrat a bojovat naplno.
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
3.9. 2016 od 10:00hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
TJ Baník Stříbro - TJ Sokol Město Touškov   2:0 (1:0)
branky:
sestava: Fuska, Jedlička, Böhm (60 min.), Kovanda,  Boháč, Vyšata, Syrovátka, Trojan (83 min.), Foltýn ml., Bartůněk (75 min.), Macko (60 min.)
střídající: Pajer (75 min.), Wagner (60 min.), Jelínek (83 min.), Balek (60 min.)
hodnocení: S favoritem skupiny jsme hráli vyrovnaný zápas, škoda neproměněných šancí hlavně ve druhém poločase, kdy jsme soupeře dokázali chvílemi dostat pod tlak a ten se až do poslední chvíle bál o výsledek (druhý  inkasovaný gól už vyplynul z naší snahy vyrovnat). Pochvala většině hráčů za nasazení a přístup k zápasu.
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
2.9. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, Stará garda)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Všeruby   3:3 (0:3)
branky: 2x Karbusický S., Šandara
sestava: Vrba, Tomek, Kolář, Zsemler D., Zsemler M., Zimerhakel, Kupec, Boháč, Pešík, Šandara, Pašek, Karbusický St., Wagner, Kadlec, Töfl
střídající: Karbusický St., Wagner, Kadlec, Töfl (hokejové střídání)
hodnocení: Po nevydařeném 1. poločase jsme dokázali nepříznivý výsledek gólem v poslední minutě alespoň zremizovat.
hodnotil Aleš Wagner
 
 
2.9. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor starších přípravek 7+1, sk. A)
Plzeň Letná - TJ Sokol Město Touškov   1:2 (1:1)
branky: Šmat, Toffl
sestava: Walzer, Bulka, Kadlec, Hanžl, Pelant, Polívka, Šedivý L., Šedivý J., Šlechta, Šmat, Toffl, Vaňač, Považan, Weisskopf (hokejové střídání)
hodnocení: První zápas naší starší přípravky přinesl překvapení v podobě tří bodů .Kluci zaslouží pochvalu za bojoný výkon a především Lukáš Šedivý za vynikjicí výkon v brance.
trenéři Aleš Král a Bořek Kadlec
 
 
31.8. 2016 od 16:30hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
TJ Sokol Město Touškov - Slavia Plzeň   4:2 (1:0)
branky: 3x Zahradník, Slepička
sestava: Nedvěd, Burda, Kacbunda, Krejčí, Trsek, Štěpánek, Strnad, Shykh, Kůs L., Kůs T., Slepička, Zahradník (hokejové střídání)
hodnocení: I přesto, že jsme neodehráli povedené utkání, jsme dokázali zvítězit. Proměnili jsme, ale pouze 4 z našeho množství šancí. Především na tom musíme do příštího zápasu zapracovat.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
28.8. 2016 od 10:30hod (mistrovské utkání, Krajská soutěž dorostu sk. A)
TJ Sokol Město Touškov - SK Horní Bříza   4:3 (2:1)
branky: 3x Foltýn, Macko
sestava: Fuska, Jedlička, Böhm, Trojan (66 min.), Balek (63 min.), Boháč, Vyšata, Syrovátka (77 min.), Bartůněk (57 min.), Nečina (50 min.), Foltýn ml.
střídající: Kovanda (50 min.), Macko (57 min.), Pajer (66 min.), Wagner (63 min.), Jelínek (77 min.)
hodnocení: Dorostenci prvně nastoupili v krajské soutěži k utkání 2x45min., a protože drtivá většina jich je ještě v kategorii mladší dorost, bylo pro ně utkání fyzicky hodně náročné. V prvním poločase jsme šli zaslouženě do vedení 2:1,é kdy své průniky zužitkoval Pavel Foltýn a mohli jsme vést ještě více, kdyby chlapci proměňovali ložené šance. Po přestávce přidal třetí branku Michal Macko a na 4:1 opět po sólu zvýšil Pavel Foltýn. Vše se zdálo rozhodnuté a takdostali šanci i další kluci z lavičky. Bohužel tím došlo k velkému oslabení, od 80. min jsme jen šlapali vodu. Soupeř snížil dokonce na 4:3 a to ještě další branku neproměnil díky skvělému vyběhnutí gólmana. Poslední minuty jsme dohráli v křeči, ale zaslouženě vyhráli. 
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
27.8. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
TJ Sokol Druztová - TJ Sokol Město Touškov   4:0 (2:0)
branky:
sestava: Beneš, Pachl, Huleš, Tříkač, Peikert, Boháč, Jánek, Syrovátka, Kovanda, Honz, Šůla
střídající: Foltýn st.
hodnocení: Zápas v Druztové se kryl s domácím zápasem áčka. Navíc se omluvilo několik hráčů a rázem jsme měli problém s počtem lidí. Museli tedy vypomoci i dorostenci a jindy vedoucí Honza Boháč. Přestože jsme v první půli měli více ze hry, lépe kombinovali, dostali jsme ze dvou střel 2 branky. Druhou půli jsme bez střídání odešli fyzicky. I když se jindy střídající hráči vydali ze všech sil.
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
27.8. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Sokol Město Touškov - SK Horní Bříza   0:0, pen.: 3:4
branky:
sestava: Šilhánek, Voith, Šiml, Anděl,  Hodek, Foltýn ml., Karbusický, Hauer, Popelka (72 min.), Nosek (63 min.), Kalaš (76 min.)
střídající: Vojta (63 min.), Šimice (76min.), Momotov (72 min.)
hodnocení: Tentokrát jsme doma hráli proti jednomu z favoritů soutěže Horní Bříze. Zápas se hrál ve velkém vedru, ale tempo zápasu bylo víc než solidní. Jak bývá zvykem v prvním pol. jsme si vypracovali několik šancí, ale bohužel jsme zpravidla neměli přesnou mušku. Ale i soupeř byl nebezpečný a někdy jsme zachraňovali na poslední chvíli. Ve druhém poločase náročného zapasu jsme začali aktivně, ale soupeř se nevzdával a postupně přebíral iniciativu. Oceňuji že jsme se jako mužstvo kousli a bojovali. Obzvlášt musím pochválit v brance Šilhánka, který vyřešil několik ošemetných situací a Míru Šimla, který toho v závěru hodně schytal ale dokázal dohrát. Při penaltách jsme bohužel štěstí neměli, přesto je bod cenný .
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
22.8. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, Městský přebor mladších žáků)
Plzeň Letná U12 - TJ Sokol Město Touškov   2:2 (1:0), pen.: 2:1
branky: 2x Trsek
sestava: Nedvěd, Burda, Kacbunda, Krejčí, Trsek, Štěpánek, Strnad, Shykh, Kůs L., Kůs T., Slepička (hokejové střídání)
hodnocení: Do zápasu jsme naskočili v průběhu soustředění. Odehráli jsme vyrovnané utkání. Dokázali jsme si vytvořit více šancí, ale bohužel jsme dokázali proměnit pouze dvě znich. Těmito góly jsme smazali dvojbrankové manko, které vzniklo po dvou našich chybách v obraně. Kluci předvedli dobrý bojovný výkon.
trenér Pavel Foltýn ml.
 
 
21.8. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Keramika Chlumčany - TJ Sokol Město Touškov   0:1 (0:1)
branky: Voith
sestava: Šilhánek, Voith, Šiml, Šimice (45. min),  Hodek, Foltýn ml. (75 min.), Karbusický, Hauer, Bouzek (63 min.), Mezera (69min.), Kalaš (80 min.)
střídající: Momotov (80 min.), Anděl (45 min.), Tříkač (75 min.), Popelka (69 min.), Nosek (63min.)
hodnocení: Velmi důležitý zápas nováčků pro nás dopadl výsledkově dobře a vezeme domů cenné tři body. Začátek zápasu jsme byli opět aktivnější než domácí a zejména vyložená šance Adama Mezery volala po gólu, ale místo střely na bránu zbytečně volil přihrávku. V dalších šancí jsme bohužel mířili často mimo, tak jsme se prosadili až po rohovým kopu, kdy na přední tyči skóroval Roman Voith. Soupeř se postupem času také dostával do hry a někdy jsme zachraňovali na poslední chvíli ostatní pochytal pozorný Šilhánek.
Druhý poločas z naší strany už tak kvalitní nebyl, chyběl větší pohyb bez balónu a místo přihrávek někdy zbrkle následovali odkopy a hra na náhodu. Škoda že střídající Láďa Nosek nedokázal skórovat když se prosadil několika kličkami uvolnil ve vápně, ale domácí brankář ho vychytal. V závěru nás domácí přitlačili, ale naštěstí pro nás skórovat nedokázali.
Teď bude důležité jak se připravíme na dva kvalitní soupeře. 
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
20.8. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, Městská soutěž mužů)
TJ Sokol Město Touškov - SK Vochov   3:3 (2:1), pen.: 4:2
branky: 2x Kalaš, Šimice
sestava: Beneš, Dyk, Touš, Vrba, Tříkač, Foltýn ml. (46min.), Huleš, Popelka, Pachl, Peikert (75min.), Kalaš (58min.)
střídající: Jánek (58 min.), Boháč (75 min.),Šimice (45 min.)
hodnocení: Derby s Vochovem připomínalo spíše zápas s cizineckou legií. V utkání jsme byli aktivní, pochvalu zaslouží především brankář a Honza Kalaš za dvě branky. Po poločase přidal navíc Andy gól střelou z dálky a zápas se zdál být rozhodnutý. Ale po vystřídání jsme nebyli, tak nebezpeční dopředu a navíc jsme začali hořet vzadu. Nakonec jsme byli rádi za bod a další, který jsme přidali v penaltovém rozstřelu.
trenér Pavel Foltýn st.
 
 
13.8. 2016 od 17:00hod (mistrovské utkání, 1.A. třída)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Košutka Plzeň   2:4 (0:1)
branky: Kalaš, Popelka
sestava: Šilhánek, Michalides (71 min.), Šiml, Šimice (71. min),  Hodek, Foltýn ml. (76 min.), Karbusický, Hauer (64 min.), Bouzek, Nosek, Kalaš (64 min.)
střídající: Voith (71 min.), Mezera (64 min.), Anděl (71 min.), Tříkač (76 min.), Popelka (64 min.)
hodnocení: První mistrovský zápas ukázal, že soutěž nebude jednoduchá, ale zároveň, když se budeme vyvarovat hrubých chyb tak hratelná. V tomto pohledu nás čeká ještě plno práce na tréninku.  Začátek zápasu se hrál v naší režii, byli jsme častěji na míči a hosté se prakticky k naší brance nedostávali naopak mi hrozili, hlavně Foltýn měl nebezpečné průniky, kdy po jednom se měla kopat zřejmě penalta. Další smůlu jsme měli když výborně chytající brankář hostů vytěsnil střelu Karbusického na tyč. Škoda také malého důrazu ve vápně, kdy jsme nedokázali asi dvakrát  dorazit míč do brány. Ke konci poločasu se hra přeci jen vyrovnala a po chybě Luďka Šilhánka v poslední minutě prvního poločasu se dostali hosté lacino do vedení. Snad si z toho vezme ponaučení, že tyto míče musí jednoduše pryč. Vstup do druhé půle nám vyšel hlavně gólově, když se pěknou hlavičkou prosadil Kalaš. Ale za chvíli jsme opět prohrávali, když jsme nedokázali míč jednoduše odkopnout a hosté se krásně trefili z přímáku. Po brance jsme vypadli z tempa, nedokázali jsme podržet míč, byli daleko od hráčů a soupeř toho opět využil ke vstřelení třetí branky. Pomohlo nám střídání, kdy jsme přidali na pohybu a Popelka nádherně snížil. A měli jsme i další šance na vyrovnání zvlášť střelu dobře hrajícího Mezery skvěle chytil asi nejlepší hráč zápasu brankář Košutky.  V závěru jsme po rohovém kopu inkasovali na konečných 2:4.
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
11.8. 2016 od 18:00hod (přátelské utkání - dorost)
SK Slavia Vejprnice - TJ Sokol Město Touškov   5:2 (3:0)
branky: 2x Šlechta
sestava: Fuska, Šlechta, Bartůněk, Syrovátka, Trojan, Vyšata, Koranda, Wagner, Balek, Macko, Pajer
střídající: Koptík
hodnocení: Po dvou "výživných" trénincích jsme s účastníkem krajského přeboru odehráli kvalitní zápas, soupeř byl lépe technicky vybaven, pouze naše bojovnost nestačila, ale zápas splnil svůj účel - znovu si zvyknout na pohyb po velkém hřišti a zápasovou zátěž.
trenéři Aleš Wagner a Martin Považan
 
 
7.8. 2016 od 18:00hod (přátelské utkání)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Lhota   7:0 (4:0)
branky: 
sestava: Šilhánek, Pepelka, Šimice, Anděl, Hodek, Foltýn ml., Bouzek, Hauer, Karbusický, Mezera, Nosek
střídající: Michalie, Kalaš (střídání bylo hokejové)
hodnocení: Zápas s kvalitním soupeřem by pro nás měl být především ponaučením. V prvním pololočase jsme si vytvořili spoustu šancí, ale nedokázali žádnou proměnit a sami svýma chybama a nedůsledností dovolili hráčům Lhoty poměrně snadno skórovat. Začnu věcma, které se nám poměrně daří a to je rychlý a poměrně přímočarý přechod do útoku. V určitých fázích zápasu i poměrně kvalitní mezihra. Co se nepovedlo  - tentokrát nám nefungovala obrana hlavně její střed, špatná komunikace mezi stopery malý důraz. celkově naše obranná hra je málo důrazná nepamatuji si, že jsme hru přerušili taktickým faulem. Někdy hodně hráčům chybí větší rychlost hlavně při práci z balónem. A největší problém je fyzická kondice tu lze vylepšit jen pravidelným tréninkem a v zimní přípravě :). Nicméně již tento víkend to začne naostro a pevně věřím,  že jsem připraveni zabojovat a úspěšně náročnou I.A třídu zvládnout.
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
22.7. 2016 od 18:00hod (přátelské utkání - muži)
TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Štěnovice   3:2 (1:1)
branky: Foltýn ml., Popelka, Voith (pen.)
sestava: Vrba, Voith, Šiml, Anděl, Dyk, Hodek, Foltýn ml., Bouzek, Popelka, Mezera, Michalides
střídající: Šůla (střídání bylo hokejové)
hodnocení: Tento zápas nebudu hodnotit moc kladně, hlavně první poločas chyběl pohyb i kvalita přihrávek. Chápu a i to byl záměr, že jste byli poměrně utahaný, chyběli i hráči, kteří zpravidla naší hru tvoří, ale přesto jsme měli podat lepší výkon.
Velký rozdíl byl i v defenzívě, proti kvalitním soupeřům jsme to až překvapivě zvládali a teď kolik krát jednoho až dva hráče jsme si nebyli schopný  pobrat. O rozehrávce a nepřesností sem mluvil a bylo jich opravdu hodně.
Ve druhém poločase jsme se přeci jen o něco zlepšili a vytvořili jsme si i několik šancí a zápas dovedli i do vítězství, takže to je pozitivní. Za to vás přeci jen musím pochválit. Stále tvrdím, že fotbal je dost o hlavě a kdyby jsme tu únavu z hlavy dostali ven již dřív vyhráli bychom snáž. Přísnější měřítko snesl jen Šiml.
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
20.7. 2016 od 18:00hod (přátelské utkání - muži)
SK Petřín Plzeň - TJ Sokol Město Touškov   5:3 (3:1)
branky: Hodek, Mezera, Foltýn ml.
sestava: Pfleger, Voith, Šiml, Anděl, Hodek, Foltýn ml., Bouzek, Karbusický, Mezera, Momotov, Nosek
střídající: Popelka, Pachl, Tříkač (střídání bylo hokejové)
hodnocení: Po počátečním náporu, kdy na nás domácí doslova vlétli a my nevěděli kam dřív skočit, jsme si možná až překvapivě na tempo zvykli a byli solidním konkurentem. Pochopitelně kvalita byla na straně domácích, ale i my jsme sem tam přidali pěknou fotbalovou akci. A tak s výsledek 3:1 odpovídal dění na hřišti.
Do druhé půle proti nám již nastoupil starší dorost a  fotbal byl přeci jen ještě vyrovnanější. Ve velkém vedru jsme vydrželi makat až do konce zápasu a toho si velmi cením. Pochopitelně jsme střídali horší věci, zkažené jednoduché přhrávky, nezakončené akce ve vápně s těmi lepšími nebojácné průniky , kvalitní střelba a občas i pěkné kombinace. Je na čem stavět a zároveň na čem pracovat, ale určitý potenciál tady rozhodně je.
Vyzdvihnout zaslouží většina hráčů přesto dva ještě vyčnívali a to ŠIML, který toho hrozně moc zachránil a POPELKA, který toho neskutečně naběhal!
trenér Jaroslav Urbánek
 
 
17.7. 2016 od 17:00hod (přátelské utkání - muži)
FC Chotíkov 1932 - TJ Sokol Město Touškov   4:1 (1:1)
branky: Nosek
sestava: Šilhánek, Voith (70 min.), Šiml, Šimice, Michalides (55 min.), Foltýn ml., Hauer, Karbusický, Mezera (45 min.), Kalaš, Nosek (60 min.)
střídající: Anděl (45 min.), Hodek (55 min.), Momotov, (60 min.) Dyk (70 min.)
hodnocení: První přátelský zápas proti kvalitnímu soupeři jsme odehráli celkem solidně, až na posledních 15 min, kdy nám docházeli síly. První poločas jsme sehráli naprosto vyrovnanou partii a po pěkné akci Mezery jsme se zaslouženě ujali vedení. Škoda jen že po zmatcích obrany jsme do konce pololčasu vedení neudrželi. Nicméně jsme si v 1. pololočase vypracovali víc gólových šancí než domácí.
Ve 2. pololače byla obrovská škoda neproměněné penalty, kdy jsme mohly jít do vedení. Ke konci zápasu nám již docházeli síly, a i toho domácí využili k jasnému vítězství .
Pozitiva - snažíme se hrát kombinační fotbal.
Negativa - horší kondička.
Nejlepší hráč: Jaroslav Hauer 
trenér Jaroslav Urbánek