Touškovská sportovní školička

Máte doma malého sportovce a chcete mu dopřát pravidelný pohyb v rámci zábavných tréninků zaměřených na všestrannou pohybovou přípravu? Přihlaste ho do Touškovské sportovní školičky.
Tréninky jsou určené pro ty nejmenší sportovce. Trénujeme 1x týdně od 16:30h - 17:30h, každou středu v malé tělocvičně, kde je pro děti připraveno veškeré potřebné zázemí.
Zapsat či odhlásit se lze kdykoliv v průběhu roku, je tedy pouze na vás, kdy váš malý sportovec chce trénovat.
Pokud vás to zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@tjsokolmestotouskov.cz, nebo na telefonu 737 634 508. Kontaktní osoba je Věra Šustrová.

Školičky jsou určeny pro kluky a holky v letech 3-5 let. Ve cvičení se věnují především pohybové průpravě. Děti ze školiček budou moci následně pokračovat v našich sportovních oddílech: FOTBAL, VOLEJBAL, CYKLISTIKA a BADMNTON.

Historie týmu:

2018/2018
cvičitelky Věra Šustrová
cvičitelky Věra Šustrová
cvičitelky Věra Šustrová a Vendy Šeflová
2015/2016   nově bude pojato jako cvičení s dětmi
cvičitelky Věra Šustrová a Vendy Šeflová
2014/2015   tým se nepřihlašuje do žádné soutěže / na jaře je tým zrušen pro nedostatek dětí
trenéři Lucie Vančáková, Jan Šandara, Petra Foltýnová
2013/2014   tým je přihlášen do jarní fáze Městského přeboru mladších přípravek skupina D
trenéři Bořek Kadlec, Pavel Ráž, Petra Foltýnová
založení týmu v lednu 2013