Začíná tenisová sezóna

Výsledková listina v roce: 2017    2016     2015     2014     2013

Tenisové turnaje: 2018    2017     2016     2015

VV schválil novou koncepci při prodeji tenisových karet, tzv. rodinný model. Pokud bude mít zaplaceno příspěvky minimálně 50 procent rodinných příslušníků jedné rodiny ( v minimální výši 700,-Kč ), Bude ostatním členům rodiny vydána na požádání funkční karta k přístupu na tenisové kurty jen za vratný poplatek 100,-Kč. Současně s tím budou členové výboru více kontrolovat zda nechodí na tenisové kurty hráči na cizí karty. Pokud se takový případ zjistí, bude okamžitě majiteli karty který umožnil její zneužití karta zablokována.

Tenisová sezóna 2018

Všem přátelům chlupatého míčku přeji hezký nový a tenisem nabitý rok.

Loňský rok hodnotím jako velmi povedený a přál bych si, aby ten letošní byl ještě lepší a proto vás chci informovat již nyní. Liga žen je již zaběhlá a proto nebudeme nic měnit. Pouze bych vás dámy poprosil o potvrzení účasti, abych mohl připravit rozpisy a včas je doručit. Termín přihlášení  je konec března.
  Zkušební ročník čtyřher mužů sice nedopadl tak,  jak bych si představoval, protože se neodehrálo moc zápasů, ale chápu,  že je těžší se domluvit ve čtyřech a ne každý je pánem svého času. Doufám, že nám přibudou další páry a samozřejmě tak bude soutěž zajímavější.
  Pro všechny hráče či hráčky stále platí, že přihlásit se mohou na telefonu 603490838 (Homer), nebo 604619775 (Katka), případně rumlovci@seznam.cz

!!! POZOR ZMĚNA V POŘADÍ TURNAJŮ !!!

21. 4.  mužská čtyřhra
  5. 5.  dámská čtyřhra
  8. 9.  smíšená čtyřhra

Termíny se mohou posunovat v případě špatné předpovědi počasí , či malého počtu hráčů, takže doporučuji sledovat stránky TJ Sokol Město Touškov.
Pro zamlouvání kurtů opět používejte stránky TJ a nezapomeňte včas smazávat registrace v případě, že nemůžete hrát. Je nás mnoho a kurtů málo.
Zaplacení příspěvků si hlídejte, letos by se měl předělávat systém, takže nechvátejte a sledujte stránky TJ , nebo se informujte u vedení.

tenisový řád

příručka první pomoci