Tenisové informace a jiné

Výsledková listina v roce: 2018    2017    2016     2015     2014     2013

Tenisové turnaje: 2019   2018    2017     2016     2015

VV schválil novou koncepci při prodeji tenisových karet, tzv. rodinný model. Pokud bude mít zaplaceno příspěvky minimálně 50 procent rodinných příslušníků jedné rodiny ( v minimální výši 750,-Kč ), Bude ostatním členům rodiny vydána na požádání funkční karta k přístupu na tenisové kurty jen za vratný poplatek 100,-Kč. Současně s tím budou členové výboru více kontrolovat zda nechodí na tenisové kurty hráči na cizí karty. Pokud se takový případ zjistí, bude okamžitě majiteli karty který umožnil její zneužití karta zablokována.
Ostatní zájemci o roční pernamentku musí uhradit členský příspěvěk 1 000,- (trvalé bydliště Město Touškov) ostatní 1 500,-

Evidenci karet, nabijení tenisových karet má nově nastarosti Pavel Wenner, tel.: 720 036 497

Tenisová sezóna 2019

Blíží se jaro, s ním další tenisová sezóna a s ní spojené tenisové ligy a turnaje.
Tímto srdečně zveme všechny skalní příznivce, ale i nové tváře na kurty, ať už při zmíněných akcích, nebo prostě jen tak na tenise. Přihlášky na již tradiční dámskou ligu přijímáme na prvním turnaji, nebo do konce dubna.
Do třetice zkusíme ještě jednou otevřít pánskou ligu-čtyřhru. Rádi mezi sebe přivítáme nové tenisové nadšence (ženy i muže), aby se naše ligy oživily. Více informací vám poskytne Dušan Ruml na telefonu 603490838, nebo e-mailu rumlovci@seznam.cz.
Pokračujeme v tradici turnajů a pro letošní rok jsme pro nás naplánovali 3 již osvědčené a navíc 2 nové. Přihlášky na ně přijímáme již nyní, neboť v případě naplnění 15 dvojic, budeme nuceni z kapacitních důvodů ukončit registrace.
Můžete si tedy zapsat do svých kalendářů tyto datumy:

!!! TENISOVÉ TURNAJE V ROCE 2019 !!!

7.9. Dámská čtyřhra - míchaná
21.9. Pánská čtyřhra - míchaná

Termíny se mohou posunovat v případě špatné předpovědi počasí, či malého počtu hráčů, takže doporučuji sledovat stránky TJ Sokol Město Touškov.
Pro zamlouvání kurtů opět používejte stránky TJ a nezapomeňte včas smazávat registrace v případě, že nemůžete hrát. Je nás mnoho a kurtů málo.
Zaplacení příspěvků si hlídejte, letos by se měl předělávat systém, takže nechvátejte a sledujte stránky TJ, nebo se informujte u vedení.

tenisový řád

příručka první pomoci