TJ Sokol Město Touškov z.s.

oficiální web sportovních aktivit Města Touškova

Vedení

  • Pavel Foltýn st. - předseda TJ Sokol Město Touškov z.s.  
  • Miroslav Šiml - místopředseda TJ Sokol Město Touškov z.s.
  • Ondřej Karbusický - předseda fotbalového oddílu
  • Pavel Wennersekretář
  • Aleš Králpokladník
  • Mgr. Vlastislav König - člen
  • JUDr. Michal Zsemler - člen  

Revizní komise

  • Dušan Ruml - člen
  • Aleš Wagner - člen
  • Roman Honz - člen 

Trenéři:

Fotbal:

A-tým:
          hlavní trenér -  Miroslav Šiml - (Licence C, Grassroots leader, Coerver® Coaching - KURZ INTRO) 
          asistent trenéra - Radek Papež - (Licence C, Grassroots leader)
          vedoucí týmu - Zdeněk Pašek
B-tým: 
           trenér týmu -  Adam Jánek  (Grassroots leader)
Starší dorost: 
          hlavní trenér - 
          asistent trenéra - 
Mladší dorost: 
          hlavní trenér - Filip Beneš (Licence C)   
          asistent trenéra - 
Starší žáci: 
          hlavní trenér - Pavel Foltýn st. (UEFA Licence A, Coerver® Coaching - KURZ INTRO)
          asistent trenéra - 
Mladší žáci:
          hlavní trenér - Pavel Foltýn ml. (Licence C, Coerver® Coaching - KURZ INTRO) 
          asistent trenéra - 
Starší přípravka:
          hlavní trenér - Aleš Král (Licence C)
          asistent trenéra - Bořek Kadlec
Mladší přípravka:
          trenér - Martin Považan (Licence C)
          trenér - Tomáš Smolka (Grassroots leader)
          trenér - Pavel Vyšata (Grassroots leader)
Trenér brankářů:
          trenér - Jiří Krbeček (UEFA Licence A)
Kondiční trenér:
          trenér -  Radek Seman
Touškovská sportovní školička:
          cvičitelka - Věra Šustrová

Cyklistika:

          hlavní trenér - Milan Spěšný (III. třída)
          trenér - Renáta Foltýnová (III. třída)
          trenér - Martina Duchková (III. třída)

Volejbal:

ženy:
          trenér - Aleš Straka (II. třída)
žákyně:
          trenér - Agáta Straková (III. třída)
          trenér - Filip Hrubý
přípravka:
          trenér - Michaela Smolková
          trenér - Šárka Honomichlová
          trenér -  Eva Vlčková

Badminton:

          trenér - Veronika Berníšková (IV. třída)
          vedoucí oddílu - Stanislav Novák (IV. třída)
          asistent trenéra - Miroslav Flídr

Bowling:

          trenér Rostislav Brzica (Bowlingová licence 3 stupně)

Turistika:

          organizátor - hledáme zájemce