TJ Sokol Město Touškov z.s.

oficiální web sportovních aktivit Města Touškova

Zápisy z jednání VV r. 2011

ZPĚT na zápisy

Zápis z VV ze dne 13.12.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, David Vrba

Omluveni: Aleš Král, Stanislav Karbusický

 

3) Ostatní

- bude provedeno vyúčtování dotací za rok 2011 z Plzeň – sever

- bude provedeno vyúčtování dotací za rok 2011 z Plzeňského kraje

- odeslané vyúčtování na dotaci umělého zavlažování na ČMFS

- od MU Nýřany jsme obdrželi povolení na nakládání s vodami (čerpání vody z řeky

Mže) do roku 2030

- 10.1.2012 proběhne kolaudace přístavku v Kolibě

- VV schválil smlouvu č.4108/2011 s Krajským úřadem

 

Příští jednání se uskuteční 3.1.2012 od 18:00

 

Zapsal: David Vrba, 13.12.2011





Zápis z VV ze dne 22.11.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Aleš Král, David Vrba

Omluveni : Iveta Rejšková,, Stanislav Karbusický

 

1) Výsledky

Černice - M.T. „A“ 5:2 (3:2) Branky: Bouzek, Mezera

 

 

Příští jednání se uskuteční 13.12.2011 18.30

 

Zapsal:David Vrba, 22.11.2011

 

 

 

Zápis z VV ze dne 14.11.2011

 

Přítomni:Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, Aleš Král, David Vrba, Stanislav Karbusický

 

1) Výsledky

Blovice- M.T. „A“ 2:2 (0:1) PK: 4:5 Branky: Vrba, Bouzek

Rapid – Dorost 0:5 (0:2)

Křimice – St. Žáci 4:0 (2:0)

 

2)Zápasy

Černice - M.T. „A“ So 19.11.2011 13.30

 

 

 

Příští jednání se uskuteční 22.11.2011 18.30

 

Zapsal:David Vrba, 14.11.2011

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 7.11.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, Aleš Král, David Vrba, Stanislav Karbusický

 

 

1) Výsledky

M.T. „A“ - Nepomuk 2:7 (1:5) Branky: Bouzek, Kumpera

Chotíkov „B“ - M.T. „B“ 5:1 (2:1) Branka: vlastní

St. žáci - Kozolupy 6:3 (1:2) Branky: Šmat 3x, Foltýn, Wagner, Šimůnek

Plzeň Letná – St. Přípravka 0:3 (0:2) Branky:Wagner 2x, Balek

Košutka – Ml. Přípravka 10:4 (4:3) Branky: Bulka 2x, Mašek, Balačín,

 

Žihle - M.T. „A“ 5:1 (2:0) Branka:Kumpera M.

M.T. „B“Bukovec 3:6 (1:3) Branky: Syrovátka 2x, Kumpera M.,

Dorost – Litice 6:1 (0:0) Branky:Bouzek 3x, Vojtěchovský, Pešta, Huml

Ml. Přípravka – Křimice 4:16 (1:8) Branky: Motlík, Bulka, Trojan, Balačín

 

 

2)Zápasy

Blovice - M.T. „A“ So 12.11.2011 14:00

Rapid – Dorost So 12.11.2011 11:00

Křimice – St. Žáci So 12.11.2011 10:00

 

 

3)Ostatní

- proběhla změna trenéra u „A“ Teamu, dosavadního trenéra pana Petra Komance nahradil

pan Milan Mareš

- „B“ Team ukončil podzimní část soutěže na předposledním místě tabulky

 

 

 

 

 

 

 

Příští jednání se uskuteční 14.11.2011 18.30

 

Zapsal: David Vrba, .7.11.2011

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 24.10.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, Aleš Král, David Vrba, Stanislav Karbusický

 

 

1) Výsledky

M.T. „A“ - Křimice 2:1 (2:0) Branky: Mezera, Vrba

Sparta „B“ - M.T. „B“ 7:2 (1:1) Branky: Pešík,

Kožlany – Garda nehráno

St. žáci - Plzeň Letná 0:10 (0:1)

Ml. Žáci – Rapid 3:5 (2:2) Branky: Wagner, Kotva, Trojan

 

Domažlice „B“ - M.T. „A“ 11:0 (5:0)

M.T. „B“ - Hradiště 1:4 (0:1) Branka: Kupec M.

Dorost – Plzeň Letná 6:0 (3:0) Branky:Bouzek 3x, Popelka, Huml, Pachl

Senco „B“ - St. Žáci 0:8 (0:4)

Dýšina - Ml. Žáci 4:3 (2:1) Branky: Šmat 2x, Balek

St. přípravka – Chrást 4:3 (2:0) Branky: Balek 2x, Kotva, Wagner

Ml. přípravka – S.K. Plzeň „A“ 1:13 (0:7) Branka: Bulka

 

 

2)Zápasy

M.T. „A“ - Nepomuk So 29.10.2011 14.30

Chotíkov „B“ - M.T. „B“ Ne 30.10.2011 14.30

St. žáci - Kozolupy Ne 30.10.2011 10.30

Plzeň Letná – St. Přípravka St 26.10.2011 15.30

Košutka – Ml. Žáci Út 25.10.2011 15.30

 

Žihle - M.T. „A“ Ne 6.11.2011 14:0

M.T. „B“ - Bukovec So 5.11.2011 14.00

Dorost – Litice So 5.11.2011 10.30

Ml. Přípravka – Křimice St 2.11 2011 15:00

 

 

3)Ostatní

- poptána přihláška na zimní turnaj Senco Doubravka

- odeslána žádost na PKFS o výměnu pořadatelství mistrovského utkání M.T.„A“ - Blovice hraného dne 12.11.201, Blovice s touto změnou souhlasí

 

 

 

 

Příští jednání se uskuteční 7.11.2011 18.30

 

Zapsal: David Vrba, .24.10.2011

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 12.10.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, Aleš Král, David Vrba, Stanislav Karbusický

 

 

1) Výsledky

M.T. „A“ - Zruč 3:0 (1:0) Branky: Bárta 2, Vrba

Malesice - M.T. „B“ 7:3 (2:3) Branky. Kumpera P. 2, Jílek

Garda - Tlučná nehráno

Dorost – VS Plzeň 1:0 (0:0) Branka: Popelka

St. žáci - St. Plzenec 1:7 (1:3) Branka:Šimice

Ml. Žáci – Zruč 0:8 (0:5)

St. přípravka – Prazdroj 6:1 (2:1) Branky: Bolek 2x, Kotva 2x, Čekan, Ferenčík

Kohouti – M.T. 15:1 (9:0) Branka: Bělohlav

 

 

 

2)Zápasy

M.T. „A“ - Křimice So 15.10.2011 15.30

Sparta „B“ - M.T. „B“ Ne 16.10.2011 16.30

Kožlany – Garda Pá 14.10.2011 17.00

St. žáci - Plzeň Letná Ne 16.10.2011 10.30

Ml. Žáci – Rapid So 15.10.2011 13.00

 

Domažlice - M.T. „A“ Ne 23.10.2011 14:00

M.T. „B“ - Hradiště Ne 23.10.2011 15.30

Dorost – Plzeň Letná So 22.10.2011 10.30

Senco „B“ - St. žáci Pá 21.10.2011 16.00 UMT, UO

Dýšina - Ml. Žáci St 19.10.2011 16.30

St. přípravka – Chrást Pá 21.10.2011 16.30

Ml. přípravka – S.K. Plzeň „A“ St. 19.10.2011 16.30

 

 

 

3)Ostatní

-možnost zakoupit pernamentku na všechna fotbalová utkání v roce 2012, cena pernamentky je 200 Kč

-VV schválil podání žádosti na město Město Touškov o příspěvek na činnost pro rok 2012

 

 

 

 

Příští jednání se uskuteční 24.10.2011 od 18:30

 

Zapsal: David Vrba, .12.10.2011

 






Zápis z VV ze dne 4.10.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, Aleš Král, David Vrba, Stanislav Karbusický

Omluven: Stanislav Karbusický

 

1) Výsledky

M.T. „A“ - Nýrsko 1:5 (1:3) Branka: Schweiner

VS „B“ - M.T. „B“ 3:3 (1:3) Branky: Vrba, Pešík, Trykar

Garda – Líně nehlášeno

Dorost – Kasejovice 3:1 (2:1)

St.žáci – Křimice 3:3 (1:1) PK 1:3 Branky: Wagner 2 , Šimice

Ml. Žáci - Sparta 12:1 (4:0)

Ml. přípravka - FC Junior nehlášeno

Senco – Ml. Přípravka 4:3 (2:0) Branky: Bulka 2, Trojan

 

Dl. Újezd - M.T. „A“ 5:0 (1:0)

M.T. „B“ – Černice „B“ 5:3 (3:0) Branky: Vrba 2, Kumpera, Trykar, Syrovátka

Kozolupy – Garda 3:1

Dorost – Losiná 7:2 (3:1) Branky: Huml 3, Bouzek 2, Coine 2

Spoje – Dorost 1:2 (0:2) Branky: Pešta, Popelka

St. Plzenec – St. žáci 6:2 (2:1) Branky: Šimůnek, Kotva P.

Bolevec – Ml. žáci 10:3 (5:2) Branky: Kotva T. 2, Šimůnek

Viktoria „Ž“ – St. přípravka 0:1

 

 

2)Zápasy

M.T. „A“ - Zruč So 8.10.2011 16.00

Malisece - M.T. „B“ Ne 9.10.2011 15:00

Garda - Tlučná Pá 7.10.2011 17.00

Dorost – VS Plzeň Ne 9.10.2011 10.30

St. žáci - St. Plzenec Út 11.10.2011 16.00

Ml. Žáci – Zruč So 8.10.2011 13.30

St. přípravka – Prazdroj Pá 7.10.2011 16.30

Kohouti – M.T. Po 10.10.2011 17.00

 

 

3)Ostatní

- dne 7.11.2011 začíná rekonstrukce (instalace umělého zavlažování) travnaté plochy

- podepsány smlouvy s ČMFS, TJ Sokol Město Touškov a Firmou LUKO Trávníky s.r.o. na

výše uvedenou rekonstrukci

- dne 26.11.2011 se na UMT uskuteční turnaj firem

- den 11.2.2011 se uskuteční Sportovní ples v Kozolupech, k poslechu bude hrát skupina

JENNY. CZ

Lístky je možné si zamluvit u členů výboru (pí. Rejšková, p. Foltýn, p. Král)

- pod hlavičkou TJ Sokol Město Touškov byl založen cyklistický oddíl, který povede pan

Václav Zvonař. První trénink se uskuteční ve středu 12.10.2011 od 16.00 sraz na hřišti TJ

 

 

 

Příštíjednání se uskuteční 12.10.2011od 18:00

 

Zapsal:David Vrba, .4.10.2011

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 20.9.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, Aleš Král, David Vrba, Stanislav Karbusický

 

 

1) Výsledky

Mýto - M.T. „A“ 1:1 (1:1) PK 3:4 Branka: Kumpera M.

M.T. „B“ - Letná „B“ 4:1 (3:0) Branky: Kupec J., Kumpera P., Hodek, vlastní

Úlice – Garda nehlášeno

Černice - Dorost 2:3 Branky: Pachl 2, Kalaš

Lhota – St.žáci nehráno, Lhota se odhlásila ze soutěže

Viktoria G - Ml. Žáci 6:2 (3:0) Branky: Šmat, Kotva

Kohouti – St. přípravka 3:2 (2:0)

 

2)Zápasy

M.T. „A“ - Nýrsko So 24.9.2011 16.30

VS „B“ - M.T. „B“ Ne 25.9.2011 16.30

Garda – Líně Pá 23.9.2011 18.00

Dorost – Kasejovice So 24.9.2011 10.30

St.žáci – Křimice Ne 25.9.2011 10.30

Ml. Žáci - Sparta St 21.9.2011 16.30 hřiště Sparta

St. přípravka - Viktoria „E“ Pá 23.9.2011 16.30

Ml. přípravka - FC Junior St 21.9.2011 16.30

Senco – Ml. Přípravka Po 26.9.2011 16.00

 

Dl. Újezd - M.T. „A“ Ne 2.10.2011 16.00

M.T. „B“ – Černice „B“ So 1.10.2011 16.00

Kozolupy – Garda Pá 30.9.2011 17.00

Dorost – Losiná St 28.9.2011 10.30

Spoje – Dorost Ne 2.10.2011 10.00

St. Plzenec – St. žáci Čt 29.9.2011 16.00

Bolevec – Ml. žáci So 1.10.2011 10.00

Viktoria „Ž“ – St. přípravka Pá 30.9.2011 16.30 hřiště MT

 

 

3)Ostatní

- všechny fotbalové oddíly mají nového trenéra brankářů, kterým je pan Šilhánek

- tréninky brankářů jsou každé pondělí od 17.00 – 18.00 pro mládež

18.00 – 19.00 muži + dorost

- dne 17.9.2011 proběhla schůzka všech trenérů s panem Karbusickým St. ml.

- fotbalový oddíl TJ Sokol Město Touškov obdržel dotaci od fotbalového svazu na umělé

zavlažování

 

 

Příštíjednání se uskuteční 4.10.2011od 18:00

 

Zapsal:David Vrba, 20.9.2011

 

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 14.9.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, Aleš Král, David Vrba, Stanislav Karbusický

 

 

 

1)Výsledky

M.T. „A“ - Přimda 2:2 (0:1) PK 4:3 Branky: Káník, Čechura

Litice - M.T. „B“ 5:0 (4:0)

Dorost – Chotěšov 0:7 (0:4) Branky: Bouzek2, Popelka 2, Pachl, Kalaš,

Kulík

Kozolupy – St.žáci 1:2 (0:1)

Ml. Žáci – Druztová 6:0 (3:0) Branky:Kotva 2, Šmat 2, Syrovátka 2

Senco – St. přípravka 5:2 (3:0)

Chrást – Ml. přípravka 7:1 (3:0)

 

 

2)Zápasy

Mýto - M.T. „A“ Ne 18.9.2011 16.30

M.T. „B“ - Letná „B“ Ne 18.9.2011 16.30

Úlice – Garda Pá 16.9.2011 18.00

Černice - Dorost Pá 17.9.2011 10.15

Lhota – St.žáci So 18.9.2011 14.00

Viktoria G - Ml. Žáci St.15.9.2011 16.30

Kohouti – St. přípravka 14.9.2011 17.00

 

 

 

 

Příštíjednání se uskuteční 20.9.2011od 18:00

 

Zapsal:David Vrba, .14.9.2011

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 6.9.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, Aleš Král, David Vrba, Stanislav Karbusický

 

 

 

1)Výsledky

Žákova - M.T. „A“ 2:6 (1:4) Branky: Kumpera M. 2x, Mezera 2x, Chvojka,

Kumpera P.

M.T. „B“ - Druztová 2:1(1:0) Branky: trykar 2x

Všeruby – Garda 5:2 (0:0) Branky: Jílek, Syrovátka

Dolní Bělá – Garda Nehráno

Clumčany - Dorost 2:1 Branka: Bouzek

Plzeň Letná – St. žáci 8:0 (5:0)

St.žáci – Senco „B“ 0:2 (0:0)

St. přípravka – SK Plzeň 0:2 (0:1)

Rapid - Ml. Přípravka 23:5 Branky: Balačín 3, Motlík 2

 

2)Zápasy

M.T. „A“ - Přimda SO 10.9.2011 17:00

Plzeň litice - M.T. „B“ SO 10.9.2011 17.00

Garda – Druztová Pá 9.9.2011 18:45

Dorost - Chotěšov Pá 9.9.2011 17:00

Kozolupy – St.žáci Pá 9.9.2011 17.00

Ml. Žáci – Druztová SO 10.9.2011 14.30

Senco – St. přípravka NE 11.9.2011 17.00

Chrást – Ml. přípravka PO 12.9.2011 16.30

 

3)Ostatní

- ve čtvrtek 8.9.2011 od 20:30 se v ,,Letňáku,, bude promítat film Ženy v pokušení

- výsledky I.Inline Cupu jsou umístěné na Webových stránkách TJ

 

 

Příštíjednání se uskuteční 14.9.2011od 18:00

 

Zapsal:David Vrba, 6.9.2011

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 30.8.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, Aleš Král

Omluveni : David Vrba, Stanislav Karbusický

 

 

 

1)Výsledky

M.T. „A“ - Sušice 0:3 (0:0)

Dorost - Dobřany

Garda – Třemešná nehráno

Košutka B- M.T. Bnehráno – náhradní termín 8.9.2011 17.30

 

2)Zápasy

Žákova -M.T. „A“SO 27.8.2011 17:00

Dorost - Dobřany Pá 19.8.2011 17:00

Garda – Třemošná Pá 19.8.2011 19.00

Košutka „B“ - M.T. „B“Ne 28.8.2011 17.00

 

3)Ostatní

- ve čtvrtek 1.9.2011 od 20:30 se v ,,Letňáku,, bude promítat film Harry Potter – relikvie

smrti – část 1.

 

 

Příštíjednání se uskuteční 6.9.2011od 19.30

 

Zapsal:David Vrba, 30.8.2011

 

 

 

Zápis z VV ze dne 23.8.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, David Vrba, Stanislav Karbusický, Aleš Král

 

 

 

1)Výsledky

Chlumčany - M.T. „A“ 4:2 (1:2) Branky: Chvojka, Karbusický

Garda – Plasy 2:2 (1:1) Branky: Trykar, Jílek

 

2)Zápasy

M.T. „A“ - Sušice SO 27.8.2011 17:00

Dorost - Dobřany Pá 19.8.2011 17:00

Garda – Třemošná Pá 19.8.2011 19.00

Košutka „B“ - M.T. „B“ Ne 28.8.2011 17.00

 

3)Ostatní

- ve čtvrtek 1.9.2011 od 20:30 se v ,,Letňáku,, bude promítat film Harry Potter – relikvie

smrti – část 1.

 

 

Příští jednání se uskuteční 30.8.2011 od 19.30

 

Zapsal: David Vrba, 23.8.2011

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 18.8.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, David Vrba, Stanislav Karbusický, Aleš Král

 

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, David Vrba, Stanislav Karbusický, Aleš Král

 

 

 

1)Výsledky

M.T. „A“ - Luby 3:0 (2:0) Branky: Kumpera P., Bouzek, Vrba

 

2)Zápasy

Chlumčany - M.T. „A“ SO 20.8.2011 17:00

Garda – Plasy Pá 19.8.2011 18:00

 

3)Ostatní

- ve čtvrtek 25.8.2011 od 21:00 se v ,,Letňáku,, bude promítat film Pokojný bojovník

 

 

 

Příští jednání se uskuteční 23.8.2011 od 19.30

 

Zapsal: David Vrba, 18.8.2011

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 11.8.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, David Vrba, Stanislav Karbusický, Aleš Král

 

 

 

1)Výsledky

Chotíkov - M.T. „A“ 1:4

M.T. „A“ - Radnice 3:5

 

2)Zápasy

M.T. „A“ - Luby SO 13.8.2011 17:00

 

3)Ostatní

- ve čtvrtek 18.8.2011 od 21:00 se v ,,Letňáku,, bude promítat film Kamarádova holka

 

 

 

Příští jednání se uskuteční 18.8.2011 od 18.00

 

Zapsal: David Vrba, 11.8.2011

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 27.7.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, David Vrba, Stanislav Karbusický, Aleš Král

 

 

 

1)Výsledky

Toužim – M.T. „A“ 8:0 (2:0)

 

2)Zápasy

Chotíkov –M.T. „A“ 30.7.2011 hřiště Hunčice

M.T. „A“ Radnice 9.8.2011 18.00

Třemošná – M.T. B“ 4.9.2011 18.00

 

2)Ostatní

- 10 dní před začátkem soutěží musí být předložena soupiska A mužsta

- pod hlavičkou TJ Sokol Město Touškov bude založen oddíl BC Město Touškov (Bowling

Club Město Touškov), který povede pan Rostislav Brzica

 

 

 

 

 

Příští jednání se uskuteční 11.8.2011 od 20.00

 

Zapsal: David Vrba, 27.7.2011

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 12.7.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, David Vrba, Stanislav Karbusický

Omluven: Aleš Král

 

 

1)Přípravné zápasy

23.7. Toužim – Muži „A“ - 10.30 hřiště bude upřesněno

30.7. Chotíkov – Muži „A“ - 11.00 (Hunčice)

6.8. Kozolupy - Muži „A“ 17.30

9.8. Muži „A“ - Radnice - 18.00

 

 

 

Příští jednání se uskuteční 18.7.2011 od 18.00

 

Zapsal: David Vrba, 12.7.2011

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 7.7.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Iveta Rejšková, David Vrba, Stanislav Karbusický

Omluven: Aleš Král

 

 

1)Zápasy

30.7. Chotíkov – Muži „A“ - hřiště bude upřesněno

Muži „A“ - Radnice - termín bude upřesněn

 

2) Ostatní

- VV odsouhlasil fasádní barvu pro natření hospody a šaten

- VV schválil povinné brigády

=> do konce roku 2011 musí každý aktivní člen TJ odpracovat 3 hodiny

=>eviduje trenér/vedoucí mužstva

=> při neodpracování povinných hodin pokuta 300 Kč

 

- v areálu TJ bylo zavedeno bezdrátové internetové připojení WI-FI free ,,KOLIBA,,

 

Akce Touškovský ,,Letňák,, se uskuteční v areálu TJ 14.7.2011 od 22.00, promítat se bude film Skřítek

 

 

Příští jednání se uskuteční 12.7.2011 od 19.30

 

Zapsal: David Vrba, 7.7.2011

 

 

 

Zápis z VV ze dne 27.6.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Aleš Král, Iveta Rejšková, David Vrba, Stanislav Karbusický

 

 

1)Výsledky

Garda – Kožlany 10:2 (6:1)

 

2)Zahájení přípravy

Muži „A“+„B“ - 12.7.2011 v 18.00 na hřišti TJ

Dorost -1.8.2011 v 18.00 na hřišti TJ

Žáci st. + žáci ml. - 22.8.2011 v 17.00 na hřišti TJ

Přípravka st. + ml. – 15.8.2011 v 16.00

 

3)Začátky zápasů

Muži „A“ – sobota 17.00

Muži „B“ – neděle 17.00

Dorost – sobota 10.30

Žáci st. – neděle 10.30

Žáci ml. – sobota 2,5 hod. před ÚZ muži „A“

Přípravka st. – pátek 16.30

Přípravka mt. – středa 16.30

 

5)Vstupné

Muži „A“ – muži 30 Kč, důchodci 15 Kč, ženy a děti vstup zdarma

Muži „B“ – muži 20 Kč, důchodci 10 Kč, ženy a děti vstup zdarma

Mládež – dobrovolné vstupné

 

 

 

6)Ostatní

- v současné době se vyřizuje uzávěrka komunikace mezi obcemi Komberk – Kůští ve dne 4.9.2011 z důvodu

pořádané akce I.INLINE SKATE CUP Touškov

- VV schválil žádost přidat TJ Sokol Město Touškov na sociální síť Facebook

- k 30.6. 2011 je s p. Radou ukončena smlouva o pronájmu garáže

- zajištění dostatečné pořadatelské služby na domácí fotbalová utkání zajistí p. Stanislav Karbusický

 

Upozornění pro trenéry mládeže

- přenosné branky při fotbalových utkáních musí být pevně ukotveny

 

 

 

Příští jednání se uskuteční 7.7.2011 od 18.00

 

Zapsal: David Vrba, 28.6.2011

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV ze dne 20.6.2011

 

Přítomni: Pavel Foltýn, Aleš Král, Iveta Rejšková, David Vrba

Omluveni: Stanislav Karbusický

 

1)Výsledky

M.T. „A“ - H. Bříza 2:4 (1:3) Nosek, Vavrač

Černice „B“ - M.T. „B“ 2:4 (1:3) Hodek 3, Kumpera

dorost – Spoje Plzeň 4:2 (1:1) Anděl 2x, Bouzek 2x

ml.žáci – Spoje Plzeň 2:8 (1:4) Balog 2

Letná - st. přípravka 0:9 Balek 3, Kotva, Wagner, Syrovátka, Pecl, Česal, Trojan

ml.přípravka – V. Plzeň „Ch“ 6:0 (2:0) Čekan 2, Motlík 2, Balačín, Turek

 

V sobotu se zúčastnila naše starší přípravka turnaje na Košutce, ve kterém obsadila 4. místo, když nejlepším střelcem turnaje byl s 5 góly náš střelec Tomáš Kotva.

 

2) Zápasy:

st. Garda – Kožlany pá 18.00

 

3) Ukončení sezony A+B+Garda

-rozloučení se sezonou 2010-2011 se uskuteční v pátek od 18.00 na hřišti TJ

4 ) Dotace

-od Plzeňského kraje jsme obdrželi dotace na:

a) veřejně prospěšnou činnost v oblasti tělovýchovy a sportu za rok 2010

b) dotaci na nákup fotbalových branek – vyúčtování dotace provede p.Foltýn do 31.7.11

 

5) Akce pořádané TJ

- dne 4.9.2011 od 9.00 se uskuteční I.INLINE SKATE CUP Touškov,více informací o této akci naleznete na našich stránkách http://www.tjsokolmestotouskov.cz/

 

 

Příští jednání se uskuteční 27.6.2011 od 18.00

 

Zapsal: David Vrba, 20.6.2011

 

 

 

 

 

Zápis z výkonného výboru ze dne 18.6.2011

 

 

Na základě usnesení VH, byl zvolen VV TJ Sokol Město Touškov v následujícím složení:

 

Pavel Foltýn, David Vrba, Stanislav Karbusický, Aleš Král, Iveta Rejšková

 

 

Na ustanovující výborové schůzi byl zvolen:

 

 

Předseda: Pavel Foltýn

 

Místopředseda: Stanislav Karbusický

 

Sekretář: David Vrba

 

Pokladník: Aleš Král

 

Člen: Iveta Rejšková

 

 

 

 

Zapsal: David Vrba, 18.6.2011

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 14.6.2011

 

Přítomni: Müllerová Kateřina, Foltýn Pavel, Bártík Josef, Dezort František, Hochmann Miloslav

Lepší Jana

Omluveni: nikdo

 

1)Výsedky

Příkosice – „A“ 5:1 (3:1) Bouzek

„B“ – Druztová „B“ 9:1 (3:0)

Černice – dorost 2:9 (1:4)

Viktoria „Ž“ – ml. žáci 9:0 (3:0)

St. přípr. – Košutka 2:5 (1:2) Balek, Kotva

 

2)Zápasy

„A“ – Horní Bříza So 18.6.2011 17:00 hodin

Černice „B“ – „B“ Ne 19.6.2011 17:00 hodin

Dorost – Spoje So 18.6.2011 10:30 hodin

ml. žáci – Spoje Pá 17.6.2011 16:30 hodin

Letná – st. přípr. St 15.6.2011 16:00 hodin

ml. přípr. – Viktoria „Ch“ St 15.6.2011 16:30 hodin

 

3)Valná hromada 17.6.2011

- vše zabezpečeno - prezentace: František Dezort

- volební komise: určí se na místě

- souhrná zpráva: Josef Bártík

- revizní zpráva: Honz

- usnesení: Pavel Foltýn

- rozpoček: Pavel Foltýn

- volby nového výkonného výboru budou probýhat veřejnou formou

 

4)Sportovní den ZŠ Město Touškov

- dne 21.6.2011

- schváleno odehrání dvou fotbalových utkání v rámci sportovního dne ZŠ

- doba konání přibližně od 9:00 do 13:00 hodin

 

Zapsala dne 15.6.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 22.6.2011 od 19:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 7.6.2011

 

Přítomi: Foltýn Pavel, Dezort František, Bártík Josef, Hochmann Miloslav, Lepší Jana

Omluveni: Müllerová Kateřina

 

1)Výsledky

„A“ – Stříbro 1:5 (0:1) Svoboda

Košutka „B“ – „B“ 1:1 (0:1) Nosek

Dorost – Litice 10:0 (4:0) Anděl 4,Huml, Hlaváček,bouzek,Pachl,Vinš,Popelka

St. žáci – Sparta 5:2 (1:1) Coyne 2, Popelka 2, Veselý

ml. žáci – SK ZČE „B“ 2:4 (2:3)

Lhota – st. přípr. 0:1 (0:0)

ml. přípr. – Plzenec 2:4 (0:1) Čekan, Havel

 

2)Zápasy

Příkosice – „A“ So 11.6.2011 17:00 hodin

„B“ – Druztová „B“ Ne 12.6.2011 17:00 hodin

Černice – dorost St 8.6.2011 17:00 hodin

Viktoria „Ž“ – ml. žáci Út 7.6.2011 17:00 hodin

St. přípr. – Košutka Pá 10.6.2011 16:30 hodin

Křimice – ml. přípr. So 11.6.2011 16:30 hodin

 

 

Zapsala dne 8.6.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 14.6.2011 od 19:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 31.5.5.2011

 

Přítomni: Foltýn Pavel, Dezort František, Bártík Josef, Lepší Jana

Omluveni: Hochmann Miloslav, Müllerová Kateřina

 

1)Výsledky

Chrást – „A“ 13:1 (6:0) Vavrač

„B“ – Bukovec „B“ 3:6 (1:3) Kumpera, Schmid, Kupec

Rapid – dorost 10:0 (4:0) Hlaváček 3, Bouzel 2, vlastní, Anděl

Lhota – st. žáci 2:1 (1:1) Popelka

Rokycany – ml. žáci 3:1 (2:0)

St. přípr. – Plzenec 2:2 (1:1)

Viktoria „Ž“ – ml. přípr 7:0 (4:0)

 

2)Zápasy

„A“ – Stříbro So 4.6.2011 17:00 hodin

Košutka „B“ – „B“ Ne 5.6.2011 17:00 hodin

Dorost – Litice So 4.6.2011 10:30 hodin

St. žáci – Sparta Ne 5.6.2011 10:30 hodin

ml. žáci – SK ZČE „B“ So 4.6.2011 14:30 hodin

Lhota – st. přípr. Pá 3.6.2011 16:30 hodin

ml. přípr. – Plzenec St 1.6.2011 16:30 hodin

 

3)Přihláška do krajské soutěže

- má být zaslná do 15.6.2011

- z důvodu konání valné hromady 17.6.2011 požádáno o pozdější odevzdání – vyhověno, přihláška musí být odevzdána do pondělí 20.6.2011

 

Zapsala dne 1.6.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 7.6.2011 od 19:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 24.5.2011

 

Přítomni: Foltýn Pavel, Bártík Josef, Lepší Jana

Omluveni: Hochmann Miloslav, Dezort František, Müllerová Kateřina

 

1)Výsledky

„A“ – Stod 6:0 (5:0)

Sparta „B“ – „B“ 5:4 (1:1) Honz, Trykar, Kupec, Kumpera, Schmid

dorost – Letná 2:2 (0:1) Anděl, Bouzek Rapid – st. žáci 2:2 (1:0) Coyne 2

ml. žáci – Viktoria „G“ 7:0 (0:0)

st. přípr. – Dýšina 1:1 (1:0)

Smíchov – ml. přípr. 3:5 (1:1)

 

2)Zápasy

Chrást – „A“ So 28.5.2011 17:00 hodin

„B“ – Bukovec „B“ Ne 29.5.2011 17:00 hodin

Rapid – dorost So 28.5.2011 10:30 hodin

Lhota – st. žáci So 28.5.2011 14:30 hodin

Rokycany – ml. žáci Ne 29.5.2011 11:45 hodin

St. přípr. – Plzenec Pá 27.5.2011 16:30 hodin

Viktoria „Ž“ – ml. přípr. St 25.5.2011 16:30 hodin

 

3)Výbor FK

- osloven p. Kynik zda by nechtěl do nového VV – z časových důvodů odmítl

 

Zapsala dne 25.5.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 31.5.2011 od 19:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 17.5.2011

 

Přítomni: Kateřina Müllerová, josef Bártík, Pavel Foltýn, František Dezort, Jana Lepší

Omluveni: Miloslav Hochmann

 

1)Výsledky

Holýšov – „A“ 6:0 (5:0)

„B“ – VS Plzeň „B“ 5:4 (1:1) Trykar, Honz, Kupec, Kumpera, Schmid

Košutka – dorost 2:2 (0:1) Bouzek 2

st. žáci – Senco „B 2:2 (1:0) PK 3:2 Coyne, Pešta

Blovice – ml. žáci 7:0 (0:0)

SK ZČE „B“- st. přípr. 1:1 (1:0) Havel

ml. přípr. – Senco 3:5 (1:1) Motlík, Čekan

 

 

2)Zápasy

„A“ – Stod So 21.5.2011 17:00 hodin

Sparta „B“ – „B“ Ne 22.5.2011 17:00 hodin

dorost – Letná So 21.5.2011 10:30 hodin

Rapid – st. žáci So 21.5.2011 10:30 hodin

ml. žáci – Viktoria „G“ Ne 22.5.2011 10:30 hodin

st. přípr. – Dýšina Pá 20.5.2011 16:30 hodin

Smíchov – ml. přípr. Pá 20.5.2011 16:00 hodin

 

3)Převod koliby na MěÚ Město Touškov

- podesána a notářsky ověřena smlouva o převodu koliby na Městský úřad Město Touškov – p. Bártík

- smlouva uložena na úřadě

 

4)Valná hromada

- udělány pozvánky

- 17.6.2011 v kinokavárně Město Touškov od 18:00 hodin

 

5) Přihlášky do soutěže

- přihláška do krajského přeboru mužů bude řešena po valné hromadě

 

 

Zapsala dne 18.5.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 24.5.2011 od 19:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 10.5.2011

 

Přítomni: Kateřina Müllerová, josef Bártík, František dezort, Pavel Foltýn, Jana lepší

Omluven: Miloslav Hochmann

 

1)Výsledky:

A“ – Tachov 0:7 (0:2)

Letná „A“ – „B“ 4:2 (2:1) Kumpera, Kotáb

Dorost – volno

VS Plzeň – st. žáci 2:1 (1:0)

ml. žáci – SK ZČE „C“ 1:9 (0:5)

st. přípr. – Chrást 1:7 (1:3) Trojan, Kotva 3, Balek 3

 

2)Zápasy

Holýšov – „A“ NE 15.5.2011 17:00 hodin

„A“ – VS Plzeň „B“ NE 15.5.2011 17:00 hodin

Košutka – dorost PÁ 13.5.2011 17:00 hodin

St. žáci – Senco „B“ NE 15.5.2011 10:30 hodin

Blovice – ml. žáci ST 11.5.2011 16:30 hodin

SK ZČE „B“ – st. přpr. ST 11.5.2011 16:00 hodin

ml. přápr. – Senco ST 11.5.2011 16:00 hodin

 

3)Oprava fasády

- do 30.6.2011 bude provedena oprava (nátěr) fasády a stojanů na kola

 

4) Valná hromada

- uskuteční se 17.6.2011 od 18:00 hodin v kinokavárně město Touškov

- program: volba nového výkonného a revizního výboru

zpráva předseda

jednání o přihlášení/nepřihlášení „A“ „B“ do soutěže v sezoně 2011/2012

hospodaření

 

Zapsala dne 11.5.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 17.5.2011 od 19:00 hodin.

 

 

 





Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 3.5.2011

 

Přítomni: Josef Bártík, František Dezort, Jana Lepší

Omluveni: Kateřina Müllerová, Pavel foltýn, Miloslav Hochmann

 

1)Výsledky:

Rapid – „A“ 2:0 (0:0)

„B“ – St. Plzenec 2:3 (1:3) Kumpera M., Kupec M.

dorost – VS Plzeň 6:0 (4:0) Bouzek 4, Pešta 2

st. žáci – Zruč 13:0 (5:0) Coyne 4, Vojtěchovský 4, Popelka 3, Huleš 2

Nýřany – ml. žáci 5:3 (1:1)

Černice – st. přípr 0:0 (0:1) Česal, Trojan

ml. přípr – Chrást 15:0 (6:0)

 

2)Zápasy:

„A“ – Tachov SO 7.5.2011 17:00 hodin

Letná „A“ – „B“ SO 7.5.2011 17:00 hodin

Dorost – volno

VS Plzeň – st. žáci NE 8.5.2011 10:30 hodin

ml. žáci – SK ZČE „C“ NE 8.5.2011 10:30 hodin

st. přípr. – Chrást PÁ 6.5.2011 16:00 hodin

 

3)Trenér „A“

- podepsána dohoda o trénování mezi Sokole Město Touškov a p. trenérem „A“ mužstva Stanislavem Kamarýtem od 15.4.2011 do 30.6.2011

 

4)IČ provozovny

- přidělení nového IČ 1003312411 – MÚ Nýřany

 

 

Zapsala dne 4.5.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 10.5.2011 od 19:00 hodin.

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 26.4.2011

 

Přítomni: Kateřina Müllerová, Josef Býrtík, František Dezort, Pavel Foltýn, Miloslav Hochmann

 

1)Výsledky

„A“ – Přeštice 0:3 (0:2)

Slavia Plzeň – „B“ 1:3 (1:3) Kupec M., Trykar – kontumace ve prospěch hostů

SŠ Plzeň – dorost 2:3 (1:2) Bouzek 3

ml. žáci – Zruč 4:1 (1:0) Kotva T. 2, Balek, Foltýn

st. přípr. – Senco „B“ 5:6 (1:3) Koptík, Kotva T. 3, Pecl

 

2)Zápasy

Rapid – „A“ SO 30.4.2011 17:00 hodin

„B“ – St. Plzenec SO 30.4.2011 17:00 hodin

dorost – VS Plzeň SO 30.4.2011 10:30 hodin

st. žáci – Zruč SO 30.4.2011 15:00 hodin

Nýřany – ml. žáci ST 27.4.2011 16:30 hodin

Černice – st. přípr. PÁ 29.4.2011 16:30 hodin

ml. přípr. – Chrást ST 27.4.2011 16:30 hodin

 

3)Rozpočet 2010 a 2011

- rozpočet 2010 – čerpání schváleno

- rozpočet 2011 – výhled schválen

4)Valná hromada OFS Plzeň – sever

- dne 13.5.2011 (pátek) od 16:00 ve Sporthotelu ve Zruči

- volat pí Krausové – omluva, popřípadě se zúčastní p. Josef Bártík

 

5)Trenér „A“

- ve funkci trenéra „A“ mužstva byl potvrzen pan Stanislav Kamarýt do 30.6.2011

 

6)Výbor – Valná hromada

- od 1.8.2011 nový výkonný výbor TJ Sokol Město Touškov - řešit

- svolat valnou hromadu

 

Zapsala dne 27.4.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 3.5.2011 od 19:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 19.4.2011

 

Přítomni: Kateřina Müllerová, Josef Bártík, František Dezort, Pavel Foltýn, Miloslav Hochmann, Jana Lepší

Omluveni: nikdo

 

1)Výsledky

Rokycany – „A“ 9:0 (3:0)

„B“ – Hradiště 1:4 (1:3) Kumpera

SŠ Plzeň – dorost 2:3 (1:3) Bouzek 3

 

2)Zápasy

„A“ – Přeštice SO 23.4.2011 17:00 hodin

Slavie Plzeň – „B“ SO 23.4.2011 17:00 hodin

ml. žáci – Zruč ST 20.4.2011 16:00 hodin

Lhota – ml. přípr. ST 20.4.2011 16:30 hodin

 

Pohár PKFS Zruč – „A“ ST 20.4.2011 17:00 hodin

 

3)Ukončení činnosti trenéra „A“ mužstva

- na vlastní žádost dne 12.4.2011 ukončil trenérskou činnostu u „A“ mužstva pan kamil Bárta

- novým trenérem bude pan Stanislav Kamarýt, poprvé povede mužstvo 20.4.2011 v poháru PKFS ve Zruči

 

 

Zapsala dne 20.4.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 26.4.2011 od 18:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 12.4.2011

 

Přítomni: Josef Bártík, František Dezort, Miloslav Hochmann, Jana Lepší

Omluveni: Kateřina Müllerová, Pavel Foltýn

 

1)Výsledky

„A“ – Vejprnice 1:3 (0:2) Kováče

Lobza – „B“ 4:3 (2:1) Kumpera M., Hodek, Pašek

 

2)Zápasy

Rokycany – „A“ SO 16.4.2011 17:00 hodin

„B“ – Hradiště NE 17.4.2011 17:00 hodin

SŠ Plzeň – dorost ÚT 19.4.2011 16:30 hodin

 

4)Povolení nakládání s vodami

- p. Josef bártík předal dne 11.4.2011 na MěÚ Město Touškov „Žádost o povolení k nakládání s vodami pro účely závlahy travnatého hřiště !

 

 

Zapsala dne 13.4.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 26.4.2011 od 18:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 4.4.2011

 

Přítomni: Josef Bártík, Kateřina Müllerová, Miloslav hochmann, František Dezort, Jana Lepší

Omluveni: Pavel Foltýn

 

1)Výsledky

SK ZČE Plzeň – „A“ 4:1 (2:0) Kovács

„B“ – Letná „B“ 0:3 (0:2)

 

2)Zápasy

„A“ – Vejprnice SO 9.4.2011 16:30 hodin

Lobzy – „B“ NE 10.4.2011 10:00 hodin (hřiště Letná)

 

3)Uzavřené dohody

- s pí Kateřinou Müllerovou – vyvařování při soustředění „A“ týmu

- s pí Janou Lepší – administrativa (1.4.2011 - 30.11.2011)

- s p. Václavem Opltem – údržba a správa areálu TJ Sokol Město Touškov (1.4.2011 – 30.11.2011)

 

4)Trenování „A“ týmu

- výboru byla předložena tabulka docházky na treninky hráčů „A“ týmu za měsíc březen 2011

 

5)Přípravný zápas

Dorost – „B“ PO 11.4.2011 17:00 hodin

 

 

Zapsala dne 5.4.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 12.4.2011 od 18:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 29.3.2011

 

Přítomni: Kateřina Müllerová, Pavel Foltýn, Josef Bártík, František Dezort, Miloslav Hochmann

Omluven: Pí Lepší

 

1)Výsledky

Bolevec – „A“ 1:1 (1:0) Fürbacher K.

„B“ . Chotíkov „B“ 3:0 (2:0) Hodek 2, Kumpera

 

2)Zápasy

SK ZČE Plzeň – „A“ NE 3.4.2011 16:30 hodin

„B“ – Letná „B“ NE 3.4.2011 16:30 hodin

 

3)Dohoda o pronájmy areálu

- dne 23.3.2011 podepsána na MěÚ Město Touškov (do roku 2035)

 

4)Pohár FKSP

- odsouhlasena změna termínu ze 13.4.2011 na 20.4.2011 ce Zruči od 17:00 hodin

 

 

Zapsala dne 30.3.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 4.4.2011 od 19:00 hodin.

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 22.3.2011

 

Přítomni: František Dezort, Josef Bártík, pí Lepší

Omluveni: Miloslav Hochmann, Pavel Foltýn, Kateřina Müllerová

 

1)Výsledky

„A“ – Radnice - zrušeno pro nezpůsobilý terén

Spoje Plzeň „B“ – „B“ 2:2 (2:1)

 

2)Zápasy

Bolevec – „A“ SO 26.3.2011 15:00 hodin

„B“ – Chotíkov „B“ NE 27.6.2011 15:00 hodin

 

3)Oprava osvětlení

- ve čtvrtek se dostavila firma, které neshledala závady na osvětlení

 

4)Areál TJ Sokol Město Touškov

- dohoda o užívání areálu – bude sepsána 25 let, ton je do roku 2035

- podepsat

 

 

Zapsala dne 23.3.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 29.3.2011 od 18:30 hodin.

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 15.3.2011

 

Přítomni: Bártík Josef, Foltýn Pavel, Müllerová Kateřina, Hochmann Miloslav, Dezort František, pí Lepší

Omluven: nikdo

 

1)Výsledky

Chanovice – „A“ 2:4 (2:1) Karbusický s, Kovacs 3

„B“ – Litice 2:1 (1:0) Kumpera, Hodek

 

2)Zápasy

„A“ – Radnice (přátelák) SO 19.3.2011 15:00 hodin (místo Rozvadova)

Spoje Plzeň „B“ – „B“ NE 20.3.2011 15:00 hodin

 

3)Zavlažování

- odevzdána dokumentace na zavlažování na OFS Plzeň sever – zabezpečí p. Foltýn

 

 

Zapsala dne 16.3.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 22.3.2011 od 18:30 hodin.

 

 

 

 




Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 8.3.2011

 

Přítomni: Kateřina Müllerová, Josef Bártík, František Dezort, Milostav Hochman

Omluveni: Pavel Foltýn

 

1)Zímni turnaj SENCO CUP Doubravka

„A“ – SK ZČE Plzeň 2:3 (1:1) Nosek, Karbusický O.

 

2)Zápasy

Chanovice – „A“ So 12.3.2011 14:30 hodin (hřiště Chanovice)

„B“ – Litice Ne 13.3.2011 14:30 hodin (hřiště Touškov)

 

3)Soupiska

-vrátila se schválená soupiska „A“ týmu, pro „B“ tým předložena na OFS Plzeň – město

 

4)Změny v týmu:

Hostování: Pavel Bruner do Sokola Hunčice (30.6.2011)

Petr Královec do Sokola Černice (30.6.2011)

Přestup: Josef Královec do Sokola Letiny

 

5) „A“ – Rozvadov

- tým Rozvadova se odhlásil ze soutěže, proto se bude 19.3.2011, místo mistrovského utkání, hrát na domácí půdě přátelský zápas s Radnicema

 

 

Zapsala dne 9.3.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 15.3.2011 od 18:30 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 1.3.2011

 

Přítomni: Josef Bártík, Kateřina Müllerová, František Dezort, pí Lepší

Omluveni: Miloslav Hochman, Pavel Foltýn

 

1)Zímni turnaj SENCO CUP Doubravka

Zápasy: SK ZČE Plzeň – „A“ Ne 6.3.2011 15:00 hodin

 

2)Občerstvení soustředění

- zaplacena faktura ZŠ a MŠ Město Touškov za občerstvení při soustředění „A“ mužstva

 

3)Soupiska „A“

- odeslána na PKFS – zabezpečil p. Bártík

 

4)Vyúčtování

- bylo provedeno vyúčtování s pí Lepší

 

 

Zapsala dne 2.3.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 8.3.2011 od 18:30 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 22.2.2011

 

Přítomni: Miloslav Hochman, František dezort, Josef Bártík

Omluveni: Kateřina Müllerová, Pavel Foltýn

 

1)Zimní turnaj SENCO CUP Doubravka

„A“ – Nýřany 8:0 (3:0) Karbusický O. 5, Furbacher 2, Karbusický S.

 

2)Pohár PKFS

Heřmanova Huť – „A“ 3:6 (2:3) Nosek 3, Krabusický O., Vrba, Čechura

 

3)Hostování

- z Tachova David Gabčo do 30.6.2011

- ze Senca Doubravka Jakub Tománek do 30.6.2011

- z Kolovče Milan Herman do 30.6.2011

- do Sokola Černice Petr Královec do 30.6.2011

 

4)Přestupy

- ze SRN Michal Kováč

- do Letin Josef Královec

 

5)Návraty

- ze SRN Adam Forman

- z Přeštic Karel Fürbacher

- ze Zruče Vladislav Nosek

 

 

Zapsala dne 23.2.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 1.3.2011 od 18:30 hodin.

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 15.2.2011

 

Přítomni:Josef Bártík, František Dezort, pí Lepší

Omluvení: Pavel Foltýn, kateřina Müllerová, Miloslav Hochman

 

1)Zimní turnaj SENCO CUP Doubravka

Výsledky: „A“ – Hořovice 3:3 (2:1) Karbusický O., Vrba, Bouzek

Zápasy: „A“ – Nýřany So 18.2.2011 15:00 hodin

 

2)Pohár PKFS

Heřmanova Huť – „A“ Ne 27.2.2011 15:00 hodin

 

3)Sportovní ples

- ples proběhl v pořádku

- faktura za dopravu uhrazena

 

 

Zapsala dne 16.2.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 22.2.2011 od 18:30 hodin.

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 8.2.2011

 

Přítomni: Müllerová Kateřina, Josef Bártík, Pavel Foltýn, Miloslav Hochman, František Dezort

Omluveni: nikdo

 

1)Zimní turnaj SENCO CUP Doubravka

Výsledky: Zbůch - „A“ 2:0 (2:0)

Zápasy: Hořovice – „A“ So 12.2.2011 14:00 hodin

 

2)Praní a úklid

-praní dresů a úklid kabin bude zabezpečovat pí Jolana Zapomělová (dohoda o provedení práce)

 

3)Sportovní ples

- dne 12.2.2011 se uskuteční sportovní ples TJ Sokol Město Touškov

- místo: Malesický Dvůr

- začátek 20:00 hodin

- autobusová doprava zajištěna

 

4)Opravy

- oprava sekačky – zabezpečí p. Foltýn

- oprava Kalového čerpadla – zabezpečí p. Bártík

 

5)Garáž

- odsouhlaseno bezplatné užívání garáže pro p. Oplta a to do 30.6.2011

 

Zapsala dne 9.2.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 15.2.2011 od 18:30 hodin.









Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 25.1.2011

 

Přítomni. František dezort, Miloslav Hochman, Josef Bártík, Pavel Foltýn

Omluveni: Kateřina Müllerová

 

1)Zahájení zimniho turnaje SENCO Doubravka

Křimice – „A“ 1:3(0:0) Čechura, Karbusický O.

„A“ – Stod 2:6 (1:3) Karbusický O, Žák

 

„A“ – Rapid Ne 30.1.2011 od 14:00 hodin

 

2)Změna správce

-vyhlášeno v městském rozhlase

-předání objektu předsedovi p. Josefu Bártíkovi do 31.1.2011 poku iž nebude nový zaměstnanec

 

3)Ples TJ Sokol Město Touškov

-vyvěšeny plakáty

-vzstupenky možno zamluvit a vyzvednou u p, Jaroslava Oplta

 

4)Porada trenérů a vedoucích mužstev

-proběhne v pondělí dne 31.1.2011 v 17:45 hodin v restauraci TJ Sokol Město Touškov

 

5)Sázková kancelář

-nájemce restaurace p. Kamil Bárta seznámil výbor se zřízením sázkové kanceláře STRIP

- VVPF schválil

 

Zapsala dne 28.1.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 31.1.2011 od 18:30 hodin.

 

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 11.1.2011

 

Přítomni: František dezort, Pavel Foltýn, Miloslav Hochman

Omluveni: Josef Bártík, Kateřina Müllerová

 

1)Kontrola účetnictví, účetní uzávěrka

-p. Lepší provede účetní uzávěrku, kterou předloží do 27.1.2011 na ekonomické pracoviště městského úřadu Město Touškov, abychom mohli čerpat finance schválené v rozpočtu MěÚ pro TJ Sokol Město Touškov

 

2)Uvolnění hráčů do SRN

-na základě nařízení ČMFS byli uvolněni do SRN Pavel Havlíček a Jakub Mižár

 

 

Zapsala dne 28.1.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 25.1.2011 od 18:00 hodin.

 

 

 

 

 

 

Zápis z VV FK TJ.Sokol Město Touškov dne 4.1.2011

 

Přítomni: Karel Bárta, Josef Bártík, František dezort, pí Lepší, p. Hochman

Omluveni: Pavel Foltýn, Kateřina Müllerová

 

1)Změna člena VVFK

- na vlastní žádost byl z VVFK uvolněn pan karel Bárta a byl nahrazen Mgr. Miloslavem Hochmanem a to dnem 5.1.2011

 

2)Příspěvky na rok 2011

-částky zůstávají stejné jako v roce 2010

muži „A“ i „B“ 1200,-

dorost 1000,-

žáci + přípravka 700,-

st. páni 500,-

ostatní členové 200,-

 

3)Smlouva o trenérské činnosti

- stejné jako v roce 2010 – Kamil Bárta, Zdeněk Synáč, Aleš Wagner, Luboš Syrovátka, aleš Král, Jan Boháč, Radim Bouzek, Radek Trykar, Petr Komanec, Pavel Foltýn, trenér brankářů

 

4)Reprezentační ples Sokola M.T:

-termín konání dne 12.2.2011 ve 20:00 v kulturním dome v Malešicích

-vstupné 150,-

-hraje kapela Combo XXL

-doprava tak i zpět zabezpečena

 

5)Změna správce sportovního areálu

-pan Václav Oplt končí ve funkci správce sportovního areálu dnem 31.1.2011

-vhlásit v rozhlase, že hledáme náhradu a přijmout nového zaměstnance

 

Zapsala dne 28.1.2011 K. Müllerová. Příští jednání se uskuteční 11.1.2011 od 18:00 hodin.